Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב משפחתי לזוג + 2. תקציב: עד 80

ergoz

פוסטים מומלצים

מה חשוב (בסדר יורד)

אמינות, נוחות, בטיחות, פינוקים (גג נפתח וכאלה...), עדיפות להאצ'בק שיהיה בגאז' נוח. 

לא חשוב:

סחירות. צריכת דלק. מרווח. 

חשבתי בכיוון של מאזדה 3 שנת 2017~ גרסת פרימיום? 

עוד הצעות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם זה?

https://www.yad2.co.il/vehicles/item/xq4gvxl5?opened-from=feed&component-type=main_feed&spot=standard&location=15&is-new-tab=true

וולוו XC60  בלי גג נפתח אבל אמור להיות מפנק יותר מהמאזדה

עריכה אחרונה על ידי יוצא לעקיפה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסת קינטיק מגיעה עם אבזור די בסיסי - לא ממש מתאים למי שמחפש פינוקים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אולי כדאי להתעלם מה"פינוקים" בשבל המוקדם הזה. 

זה נחמד אבל אפשר בלי. אני מחפש רכב ראשי למשפחה, אוכל לחיות בלי חלון בגג או הנעה בלחיצה. (אבל כן אוסיף עוד כמה אלפי שקלים אם יש רכב שעונה על כל הדרישות החשובות האחרות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על פורד פוקוס 2020 - גרסאות אקטיב איקס (הייתה לי אחת כזאת במשך 3.5 שנים, נהניתי מכל רגע) או st-line. רכב חזק, נוח, מרווח, אמין ומאוד מפנק מבחינת אבזור ומערכות בטיחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על אופציה סולידית בהרבה: יונדאי אלנטרה 2019-2021.

מאובזרת מצוין, תא מטען גדול, מערכות בטיחות כולל בקרת שיוט אדפטיבית. פחות מבוקשת ולכן ניתן להשיג במחירים טובים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 1.5.2024 בשעה 10:45, Olegis כתב:

ממליץ בחום על פורד פוקוס 2020 - גרסאות אקטיב איקס (הייתה לי אחת כזאת במשך 3.5 שנים, נהניתי מכל רגע) או st-line. רכב חזק, נוח, מרווח, אמין ומאוד מפנק מבחינת אבזור ומערכות בטיחות. 

המצב ביד2 של הרכב הזה גובל בהזיה. כמעט ואין. לא ראיתי דבר כזה.

יש stline אחת אבל לפי מה שקראתי משהו במתלים האחוריים שלה שונה וזה משפיע על נוחות הנסיעה.

מכיוון שמדובר במכונית לצרכים משפחתיים עם ילדים קטנים - עד כמה זה משפיע על נוחות ונעימות הנסיעה?

אני לא חייב 182כ"ס באמת בשביל בית-עבודה-בית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקטיב איקס שהייתה לי, היה מתלה אחורי רב חיבורי והנסיעה הייתה מאוד נוחה. לא חושב שיש הרבה הבדל בין זה למתלה פשוט יותר ששמו ב stline (היתה אי בהירות בזמנו בקשר למתלים האחוריים ולא היה מובן איזה דגם מגיע עם איזה מתלה). לא הייתי מייחס לזה חשיבות רבה מדי. 

נכון, הרכב הזה לא נפוץ בכלל - אבל אם תמצא אקזמפלר טוב, שווה ללכת עליו לדעתי. לטעמי הוא עדיף על מאזדה 3 מאותו שנתון למשל - גם בביצועים, גם במרווח הפנימי, גם בתמורה למחיר וגם בעלויות ביטוח למשל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Olegis כתב:

באקטיב איקס שהייתה לי, היה מתלה אחורי רב חיבורי והנסיעה הייתה מאוד נוחה. לא חושב שיש הרבה הבדל בין זה למתלה פשוט יותר ששמו ב stline (היתה אי בהירות בזמנו בקשר למתלים האחוריים ולא היה מובן איזה דגם מגיע עם איזה מתלה). לא הייתי מייחס לזה חשיבות רבה מדי. 

נכון, הרכב הזה לא נפוץ בכלל - אבל אם תמצא אקזמפלר טוב, שווה ללכת עליו לדעתי. לטעמי הוא עדיף על מאזדה 3 מאותו שנתון למשל - גם בביצועים, גם במרווח הפנימי, גם בתמורה למחיר וגם בעלויות ביטוח למשל. 

יש כרגע ביד2: רכב אחד ST, רכב אחד Active X, ועוד 15 Active Toure (סטיישן מכוער).

אמנם אני שונא סטיישן - אבל האם הרכב טוב כמו ה Active X?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטיישן באמת מכוער, אני חושב שהוא הלך בעיקר לליסינגים - אנשים אוהבים רכב מעבודה עם בגאז' גדול.

היו גם דגמים עם מנוע 1.0 חלש יותר - צריך לבדוק ספציפית לפי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...