Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר ליום אחד- מה היית עושה?

אורח לרגע
שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנראה שהייתי בוחר אחד מאלו:

מרביץ קנסות לכל אלו שחונים בדאבל\נכים לפי ערך הרכב, דו"חות על אי שמירה על הימין וקנס מוגדל למי שגורם לאחרים לעקוף אותו מימין (חי בסרט, יודע) ולאלו שמתעסקים עם הטלפון שלהם בנהיגה.

יש לי תחושה שהייתי בוחר כנראה את העבירה האחרונה או האמצעית.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם פספסתם את העיקר,והוא הנתון הסודי של מצלמות המהירות 3א (אומנם כתבו 9קמ"ש מעל המהירות המותרת באותו קטע\כביש,אבל לא באמת יודעים)

מתחבר למערכת,שולף את המהירויות האמיתיות לכל מצלמה,נותן לWAZE שיקודדו לאפליקציה+התראת מהירות,לא רק מצלמה עוד 500מ'.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות אדירה בין כאלה שתופסים 2 חניות/לא חונים בין הקווים כמו שצריך לבין נדחפים בפקקים.

בשני המקרים מדובר באנשים מהזן הנחות ביותר שאני מאחל להם רק רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נוסע למכוני טסט וקונס או עוצר בעלי מכונים ששולחים נהגים לבצע תיקונים ללא צורך או מבצעים בדיקות חאפריות (החלפת לוחית רישוי, כיוון פרונט, דילוג על בדיקת זיהום אוויר, וכו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, eitanuch כתב:

או עוצר בעלי מכונים ששולחים נהגים לבצע תיקונים ללא צורך

אוי כמה שאתה צודק.. הרציונל הוא להיראות שהם לא "מעבירים" את כולם אלא פה ושם פוסלים..

אגב יש אדם זהב- יניב מקומפיוטסט מודיעין, תמיד עוזר ומרגיע ונחמד וגם לרוב לא פוסלים שם סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמה? [emoji849]
לדוגמא?

התנדבות במקומות של שיקום אחרי תאונות דרכים, יש דבר שנקרא שעות לתועלת הציבור. הייתי קובע שיעשו במקומות כאלה התנדבות של כמה וכמה שעות (50?), או ילווה ילד מסויים אחרי ת.ד.

• רעיון טוב! 1

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, FiS כתב:

אלה שנוסעים בנתיב האמצעי בכביש עם 3 נתיבים

סתם שאלה, לא טיפה מדאיג אותך לנסוע על הימין כשמהימין שלך עשרות מכוניות משתלבות ואין לך מושג מתי ומה בדיוק הנהג המשתלב רואה או הולך לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשביל זה יש מראות. אתה עוקף את המשתלבים או נותן להם להשתלב. הנתיב הימני הוא הכי בטוח לנסיעה הנתיבים האחרים נועדו לעקיפה או לפניה בלבד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיפוח זכות.
כל אלו שמחליטים להאיץ כדי לעקוף מימין, שמחליטים לדלג על פקק ועוקפים את כולם, אלו שמאיצים כאילו שאין מחר ועוקפים בדיוק כשהנהג שלפניהם כבר מאותת שהוא עובר נתיב כדי לעקוף מישהו, וכל אלו שמתנהגים באלימות.

הייתי שם אותם במעצר לילה במשך שבוע וגוזר עליהם לכתוב חיבור של 2000 מילים על לא להיות חרא של בן אדם, בנוסף לשיימינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתם פעם על שוטר כלשהו שקיבל דוח תנועה?

הייתי עושה צדק היסטורי ונותן להם כפל קנס על חשבון ההיסטוריה ופגיעה בדוגמא אישית.

בכלל הייתי קובע את הסטיה של ממוצע דוחות שוטרים מהממוצע הארצי כאחוז מקדם השחיתות.

כשהמשטרה ובתי המשפט רקובים החוק רקוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

כן, אפילו נתתי דוח בעבר לשוטר מהתחנה שלי.
כמובן שאחר כך חטפתי מבטי שנאה במשך שנים אבל הגיע לו אז אני שלם עם ההחלטה.

ישנם גם הרבה שוטרים שצריכים להצדיק דוחות ממצלמה ואם לא מצליחים להוכיח שהיו בדרך לאירוע דחוף או בנסיעה מבצעית, צריכים לשלם את הדוח.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

• אהבתי 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, GDSfas כתב:

סתם שאלה, לא טיפה מדאיג אותך לנסוע על הימין כשמהימין שלך עשרות מכוניות משתלבות ואין לך מושג מתי ומה בדיוק הנהג המשתלב רואה או הולך לעשות?

במקומות כאלה אני נוהג לעבור נתיב אחד שמאלה, כדי לאפשר להם השתלבות בטוחה. כמובן, לאחר שאני מוודא שאיני מפריע למישהו אחר. חשוב במיוחד בהשתלבויות עמוסות או במקומות בהם נתיבי ההשתלבות קצרים.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...