Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

שמתי לב לסעיף הזה, מתח של 11.6V זה מאוד נמוך וספק אם הרכב יניע.
לא ראיתי שניתן לכוון את רף המתח במוצר שממנו המצלמה תפסיק לצלם.

ציטוט

【Low Voltage Protection】

When used on a 12V car, when the car power is lower than 11.6V, the radar power cord will automatically stop working after 8 seconds.

פרט לכך רק לוודא שהשקע OBD נמצא במקום סמוי ולא בולט שלא יפריע בעין.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 3.5.2022 בשעה 20:08, zaf כתב:

אחרי שהסרתי מהרכב שנמכר את המצלמה הרכבתי את ה 70MAI ברכב האחר ומבלי משים הצמדתי את המדבקה האלקטרוסטטית  נמוך מידי והמצלמה לכן היא אינה מוסתרת בחלק העליון של השימשה כפי שאני אוהב.  לצערי עם המצלמה סופקו בזמנו שתי מדבקות כאלה, האחת הייתה ברכב שנמכר ואת השניה "ביזבזתי" בהתקנה הנוכחית.

היכן ניתן למצוא כאלו מדבקות בארץ (לא רוצה לחכות שבועות להזמנה מאתר בחו"ל) ? יש למישהו באזור המרכז אחת כו "ספייר" ?

70Mai מחזיק 3M מדבקה הר מחזיק עבור Xiaomi 70mai מצלמה מחזיק עם סטטי אלקטרוסטטי  מדבקה - AliExpress Automobiles & Motorcycles

אין לי 3M VHB

אבל יש לי דבק גורילה השחור, ויש לי עוד איזה דגם או שניים של 3M.

אני אבדוק בערב ואשלח לך מה יש לי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, בינתיים כבר בדרך ארצה קיט "מקורי" של המצלמה https://www.amazon.com/70mai-Accessories-Replaceable-Components-Compatible/dp/B09MKCHYY9?th=1

image.png.6c38784d332046f9da0afcb969cb3a83.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע היום 😊 יחד עם הקיט לחיבור  קבוע דרך ה ODB . (ועוד כמה שטויות לרכב) 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאני תובע את מוכר, יש דרך לסדר שזה יקליט ברצף?

מהיום הראשון שאני עם המצלמה זה לא מקליט ברצף, עלתה לי מעל 100 דולר

הכרטיס זיכרון 32 גיגה, אם אני ישים 128 זה יכול לסדר את הבעיה?

תמונה של התאריכים

00108502-8F20-4A5E-ABE6-2214D3D6575F.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניתי לך בעבר:

בתאריך 22.3.2022 בשעה 13:00, FiS כתב:

לגבי ה"בעיות" שצצו כאן בפורום, ניסיתי לשחזר את הבעיה במצלמה שלי ואולי הבנתי מה גורם לזה.

כשמחברים את המצלמה לאפליקציה היא מציעה אפשרות להשתמש בכוח העיבוד של הסמארטפון שלנו על מנת לקודד את הצילומים מהמצלמה בתקן H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding)

בגדול זה אומר שהצילומים יישמרו באיכות מקורית ומנגד נפח האחסון שיתפסו יקטן.

ברגע שהאפשרות פועלת זה מחייב את המצלמה להיות מחוברת לסמארטפון וזה נעשה בעזרת הwifi במצלמה.

כדי להפסיק את התלות בצילום בwifi והאפליקציה צריך לבטל את האפשרות שמסומנת בירוק בתמונה.

1121630201_WhatsAppImage2022-03-22at12_30_46.thumb.jpeg.78ae497f2b3ce42ec313c645d7c77a87.jpeg2.thumb.jpg.2ab1d6182d676a3dfdf2b7adad3bf4c3.jpg

ביטול שלה לא יפגע משמעותית בתמונה, פשוט המצלמה תקודד את הצילומים בH.264 כמו שאר המצלמות ונפח הקבצים יישאר רגיל.
למשל ב-VIOFO 129 Pro זה ההבדל בזמן ההקלטה בין שתי האפשרויות3.thumb.jpg.2e89316d1c3dbdeec333ba7b2e4052e5.jpg

זה פיצ'ר ולא באג 

תוודא שהמצלמה נדלקת כשאתה מסובב את הסוויץ'.

תבדוק שהכרטיס זיכרון פנוי מקבצים שנשמרו וננעלו מלהימחק. 

תעשה Reset למצלמה ותנסה להתקין מחדש את האפליקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

יש לי מצלמה z40 . לפני מספר ימים גיליתי , שהמצלמה הקליטה ושמרה קבצים רק בימים שפתחתי וחיברתי את האפליקציה עם המצלמה.

כשבדקתי בפועל מה קורה, גיליתי שבתחילת נסיעה עם סיבוב המפתח המצלמה מודיעה שהיא מקליטה ,יש חיווי נקודה אדומה במסך ולד כחול דולק, אך בפועל היא לא שומרת קובץ. עוד ראיתי, שהיכן שמופיעה השעה בצד שמאל במסך, מופיע איפוס 00:00:00 ומתחילה ספירה של זמן ההקלטה (שלא נשמרת).

רק כאשר אני פותח את האפליקציה בטלפון ומתחבר למצלמה, אז מייד מתעדכנת השעה וההקלטה אכן מתחילה להישמר .

כלומר, אני חייב להתחבר עם האפליקציה למצלמה ,בכדי שיתעדכן התאריך במצלמה ותישמר ההקלטה. אם לא, המצלמה מודיעה ומראה שהיא מקליטה, אך בפועל לא שומרת קבצים .

האם אני עושה משהו לא נכון? האם יש פתרון לכך?

תודה רבה מראש

אילן

עריכה אחרונה על ידי Eliasil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Eliasil כתב:

שלום, 

יש לי מצלמה z40 . לפני מספר ימים גיליתי , שהמצלמה הקליטה ושמרה קבצים רק בימים שפתחתי וחיברתי את האפליקציה עם המצלמה.

כשבדקתי בפועל מה קורה, גיליתי שבתחילת נסיעה עם סיבוב המפתח המצלמה מודיעה שהיא מקליטה ,יש חיווי נקודה אדומה במסך ולד כחול דולק, אך בפועל היא לא שומרת קובץ. עוד ראיתי, שהיכן שמופיעה השעה בצד שמאל במסך, מופיע איפוס 00:00:00 ומתחילה ספירה של זמן ההקלטה (שלא נשמרת).

רק כאשר אני פותח את האפליקציה בטלפון ומתחבר למצלמה, אז מייד מתעדכנת השעה וההקלטה אכן מתחילה להישמר .

כלומר, אני חייב להתחבר עם האפליקציה למצלמה ,בכדי שיתעדכן התאריך במצלמה ותישמר ההקלטה. אם לא, המצלמה מודיעה ומראה שהיא מקליטה, אך בפועל לא שומרת קבצים .

האם אני עושה משהו לא נכון? האם יש פתרון לכך?

תודה רבה מראש

אילן

שלום שוב, פעלתי בהתאם לרשום:

ביטלתי את אופציית הקידוד h.265.

בדקתי שהכרטיס פנוי.

התקנתי מחדש את האפליקציה.

ועדיין אותן תופעות המתוארות מעלה.

האם יש דבר נוסף שניתן לעשות?

תודה,

אילן

אני מצרף תמונות שמראות את המצב הקיים.Screenshot_20220521-125504.thumb.png.59a12ec89b7acec883da9d6f833c1588.pngIMG_20220521_125253.thumb.jpg.65f48453350ef6c293dbeae46e3b537d.jpg

Screenshot_20220521-125426.thumb.png.d34f50b4db60d13b4ed550b28703df47.png

עריכה אחרונה על ידי Eliasil
-
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים,

רכשתי מצלמת DDPAI Z40 והבעיה שהמצלמה לא נדלקת בחיבור לשקע USB-C ברכב.

יש לי סקודה קארוק ויש בה חיבור USB TYPE C ליד המראה. כאשר אני מחבר את המצלמה לחיבור זה, או לכל חיבור TYPE C אחר ברכב, היא כאילו מנסה להידלק (נדלק מסך הפתיחה, נכבה, שוב נדלק ונכבה באופן סופי). כאשר אני מחבר אותה למצת הכל עובד. ניסיתי 2 סוגי כבלים וזה לא עזר. 

האם יש כבל מסויים שאיתו זה יעבוד? אולי פתרון אחר?

"כל מעשנו בחיים נובעים רק מאינטרסים"

פרידריך ניטשה

האינטרס שלי הוא להעזר באנשים ולעזור להם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים

מחפש מצלמת דרך חדשה.

כחמש שנים הייתי עם מצלמת viofo a

A119 ששירתה אותי נאמנה,ללא בעיות. 

מחפש כעת מצלמת דרך דו כיוונית שתעבוד גם במקרה שהרכב כבוי במצב של חלילה מכה. 

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Eliasil כתב:

בדקתי שהכרטיס פנוי.

תודה,

אילן

אני מצרף תמונות שמראות את המצב הקיים.Screenshot_20220521-125504.thumb.png.59a12ec89b7acec883da9d6f833c1588.pngIMG_20220521_125253.thumb.jpg.65f48453350ef6c293dbeae46e3b537d.jpg

גם אני עם אותה בעיה נראה לי.

מה שכן, גיליתי עכשיו שהיא כן שומרת את הסרטונים, פשוט לכולם יש את אותו תאריך.

כשאני מחבר את הכרטיס זיכרון למחשב יש שם סרטונים.

רק כשהפלאפון מחובר למצלמה, התאריך מתעדכן ואז גם רואים את הסרטונים באפליקציה עצמה..

לא יודע מה לעשות.

קראתי שבמצלמות יש סוללה קטנה שתפקידה רק לשמור על הזמן עדכני, אולי הסוללה הזאת גמורה.

עריכה אחרונה על ידי CitroenC3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Eliasil כתב:

בדקתי שהכרטיס פנוי.

תודה,

אילן

תפעל כמו שCitroenC3 כתב ותעדכן.

לפני 7 שעות, yakov1987 כתב:

היי חברים,

רכשתי מצלמת DDPAI Z40 והבעיה שהמצלמה לא נדלקת בחיבור לשקע USB-C ברכב.

יש לי סקודה קארוק ויש בה חיבור USB TYPE C ליד המראה. כאשר אני מחבר את המצלמה לחיבור זה, או לכל חיבור TYPE C אחר ברכב, היא כאילו מנסה להידלק (נדלק מסך הפתיחה, נכבה, שוב נדלק ונכבה באופן סופי). כאשר אני מחבר אותה למצת הכל עובד. ניסיתי 2 סוגי כבלים וזה לא עזר. 

האם יש כבל מסויים שאיתו זה יעבוד? אולי פתרון אחר?

יכול להיות שהבעיה בחיבור ברכב עצמו.

נסה לחבר לשם את הפלאפון להטענה ותראה אם הוא מטעין רציף.

לפני 4 שעות, david1711 כתב:

שלום חברים

מחפש מצלמת דרך חדשה.

כחמש שנים הייתי עם מצלמת viofo a

A119 ששירתה אותי נאמנה,ללא בעיות. 

מחפש כעת מצלמת דרך דו כיוונית שתעבוד גם במקרה שהרכב כבוי במצב של חלילה מכה. 

תודה רבה.

יש לך את הDDPai Z40, נותנת תמורה מעולה למחיר ויחד עם קיט לחנייה תוכל להפעיל מצב חנייה.

מבוססת על קבל חשמלי, איכות צילום טובה ביום ובלילה, רזולוציית צילום 2688x1944p ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום 140° בקדמית ו-125° באחורית, תמיכה עד 128GB זיכרון, אפשרות ל-GPS ויש WIFI עם אפליקציה לנייד.

https://s.click.aliexpress.com/e/_9j0jc4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, CitroenC3 כתב:

גם אני עם אותה בעיה נראה לי.

מה שכן, גיליתי עכשיו שהיא כן שומרת את הסרטונים, פשוט לכולם יש את אותו תאריך.

כשאני מחבר את הכרטיס זיכרון למחשב יש שם סרטונים.

רק כשהפלאפון מחובר למצלמה, התאריך מתעדכן ואז גם רואים את הסרטונים באפליקציה עצמה..

לא יודע מה לעשות.

קראתי שבמצלמות יש סוללה קטנה שתפקידה רק לשמור על הזמן עדכני, אולי הסוללה הזאת גמורה.

יש לך את הדגם עם ה-GPS או בלי?

אולי בדגם בלי הוא כל פעם מתחיל מתאריך ברירת מחדל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...