Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

תודה, FIS.

אגב, למי שהתקין מצלמה אצל מתקין חיצוני (והיה מרוצה)- בבקשה תחזרו לכאן לעדכן עם המלצות, זה יעזור לבאים בתור שמתקינים.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 12.6.2022 בשעה 17:40, CAPOBOSS כתב:

אם התנהלות של viofo הייתה טובה ככל הנראה הייתי מזמין שוב מהם אבל היחס שלהם די גרוע ממש מעדיף כבר לשלם את המיסים והכל ושיהיה לי ראש שקט כרגע כל פעם שאני יוצא עם הרכב אני מודאג

Viofo לא עונים להודעות במייל,  גם לך? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ניסו לגנוב לי את הרכב, לא הצליחו (אולי הופרעו ע"י מישהו) וגנבו את המצלמה הקדמית... (VIOFO A139)

הזמנתי חדשה זהה, תגיע בקרוב

שאלות:

1. המצלמה שבדרך מגיעה עם מצלמה נוספת (אחורית), כבר יש לי מצלמה אחורית (ששייכת לסט הזה), האם אוכל לחבר אותה כערוץ שלישי? (אני יודע שיש אופציה עקרונית ל3 ערוצים, השאלה אם זה רק אלו שנמכרות כ3 ערוצים או גם ה2 ערוצים תומכות בחיבור נוסף)

2. יש פתרון שיהפוך את המצלמה לכזו המשדרת אונליין לענן? די מתסכל לדעת שהגנבים צולמו ואין לי יכולת להגיע לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם המצלמה חייבת ערוץ שלישי.

לגבי תאימות הקיימת לחדשה, אני מניח שזה תלוי בקושחה. אני משער שיש תאימות לאחור בגרסא העדכנית בדגם החדש. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Tiida כתב:

אז ניסו לגנוב לי את הרכב, לא הצליחו (אולי הופרעו ע"י מישהו) וגנבו את המצלמה הקדמית... (VIOFO A139)

הזמנתי חדשה זהה, תגיע בקרוב

שאלות:

1. המצלמה שבדרך מגיעה עם מצלמה נוספת (אחורית), כבר יש לי מצלמה אחורית (ששייכת לסט הזה), האם אוכל לחבר אותה כערוץ שלישי? (אני יודע שיש אופציה עקרונית ל3 ערוצים, השאלה אם זה רק אלו שנמכרות כ3 ערוצים או גם ה2 ערוצים תומכות בחיבור נוסף)

2. יש פתרון שיהפוך את המצלמה לכזו המשדרת אונליין לענן? די מתסכל לדעת שהגנבים צולמו ואין לי יכולת להגיע לזה

1) יתאים בלי בעיה

2) אם יש לך אפשרות לחבר את המצלמה לראוטר הביתי אתה יכול להפוך את המחשב למעין DVR
https://viofo.com/blog/how-to-switch-a139-dash-camera-to-wi-fi-station-mode-with-app-b76.html

מעבר לזה אין פתרון.

• אהבתי 2

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי חיבור מצלמה שלישית..

איפה כדאי למקם אותה? אני חושב שעדיף כלפי חוץ מאשר כלפי פנים, השאלה אם ניתן למקם באופן שלא יהיה על חלון נייד (אולי בחלון פינתי קטן קבוע) ולא באופן שיפריע לכרית אויר צידית וכו' צידית - איפה יותר שימושי? ימין או שמאל..?

לפני 42 דקות, FiS כתב:

מסובך מדי, בשביל זה עדיף כבר לרכוש מצלמה עם lte מובנה.

יש לך המלצה על מצלמה כזו?

ומה אתה אומר על מה שכתוב כאן?

עריכה אחרונה על ידי Tiida
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בצורת החנייה שלך. אם אתה מחנה עם כיוון נסיעה\נגד כיוון נסיעה או בחנייה ניצבת כלשהי.

מצד אחד אתה יכול לתעד מה שקורה במדרכה או מה שמתרחש על הכביש.

צילום פנימי דווקא כן יכול לעזור בתיעוד נוסף של רכב שמשפשף לך את צידי הרכב בעוד זווית צילום.

ציטוט

יש לך המלצה על מצלמה כזו?

blackvue DR750/DR900X 

לא שיכולות הצילום מדהימות, פשוט כרגע זאת החברה הרצינית היחידה שיש לה מצלמות עם LTE.

ציטוט

ומה אתה אומר על מה שכתוב כאן?

שכל מה שנכתב שם ע"י משתמש מפורום אחר שצוטט זה בתאוריה, ומגובה במשפט:
If Viofo did this, they would have a lock on the market. 

אבל VIOFO לא עושים כך כי זה בכלל מוצר של חברה מתחרה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מעוניין להזמין את הZ40 ולשלם עבור מתקין, האם יכולים להמליץ על מתקין טוב באזור גוש דן? (מעוניין לברר כמה יעלה לרכוש ממנו את המצלמה על הדרך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, shai82 כתב:

שמתם לב שהמחירים באתר של Viofo זולים יותר מאשר ב-AliExpress?

יש מבצע עד סוף החודש 

לפני 3 שעות, ?Why_So_Serious כתב:

היי, מעוניין להזמין את הZ40 ולשלם עבור מתקין, האם יכולים להמליץ על מתקין טוב באזור גוש דן? (מעוניין לברר כמה יעלה לרכוש ממנו את המצלמה על הדרך)

להזמין לבד יצא זול בהרבה בלי מתווכים בדרך.

יש יבואן בארץ אבל הוא גובה עליה 1390 ש"ח (לעומת 320 ש"ח מאליאקספרס).

מתקין טוב בגוש דן אני לא מכיר, אבל כל חשמלאי רכב\מתקין מערכות ידע את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...