Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 21 שעות, FiS כתב:

מוזר, בטוח יש תיקייה נפרדת לזה.
האם עברת על כל התיקיות קבצים של המצלמה במחשב?

מעדכן שבסוף מצאתי את ה-Time lapse באותה תיקייה של קבצי הוידאו.

אגב - שהמצלמה עובדת - אפשרי שהיא תיצור רק קבצי וידאו של דקה אחת?

לא מצאתי איפה לשנות את ההגדרה

תודה רבה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדיוק רכשתי יונדאי אלנטרה חדשה עם מצלמת DVR קדמית + אחורית שקיבלתי במתנה (מהיבואן הרשמי). מישהו יודע איזו סוג מצלמה זו? הנציגה לא היתה בטוחה בעצמה מעבר למידע הנ"ל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, galantsport כתב:

מעדכן שבסוף מצאתי את ה-Time lapse באותה תיקייה של קבצי הוידאו.

אגב - שהמצלמה עובדת - אפשרי שהיא תיצור רק קבצי וידאו של דקה אחת?

לא מצאתי איפה לשנות את ההגדרה

תודה רבה 

נסה לבדוק באפליקציה תחת הקטגוריה Parking monitoring 
יש אפשרות בשם Length of the video, אולי דרך זה

לפני 28 דקות, Ironbound כתב:

בדיוק רכשתי יונדאי אלנטרה חדשה עם מצלמת DVR קדמית + אחורית שקיבלתי במתנה (מהיבואן הרשמי). מישהו יודע איזו סוג מצלמה זו? הנציגה לא היתה בטוחה בעצמה מעבר למידע הנ"ל. 

נסה להיכנס להגדרות שלה, אמורה להיות אפשרות של מידע על המצלמה\About או שאתה יכול להעלות תמונה שלה לכאן וננסה לעזור.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, FiS כתב:

נסה להיכנס להגדרות שלה, אמורה להיות אפשרות של מידע על המצלמה\About או שאתה יכול להעלות תמונה שלה לכאן וננסה לעזור.

הרכב עוד לא הגיע, האספקה היא רק ביולי-אוגוסט. תהיתי אם מישהו רכש את זה מהיבואן של יונדאי ויודע מה מגיע שם. 🤷‍♂️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט יונדאי עןבד עם אדי מערכות והמצלמה היא  Servision   שמתומחרת ב 1140 שקל , 

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה את מזלי... לאחר שדואר ישראל איבד את המצלמה שלי ,מעדיף להזמין מאמזון בטוח ועד לבית המצלמה שאבדה היא viofo t130 מחפש משהו בסגנון הזה עד כ1000 שקלים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילה אבדה בדרך לארץ או שדואר ישראל איבד אותה?

בתכלס אין מבחר טוב באמזון, קח בחשבון שאותה סחורה שנמכרת באליאקספרס משווקת באמאזון פשוט תחת מיתוג אחר וקפיצה משמעותית במחיר.

נסה לחפש VIOFO A129, Vantrue N4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, FiS כתב:

Vantrue N4

על פניו נראית מצלמה שלא נחותה מ DDPAI Z40 או ה VIOFO אבל משום מה אין לאף אחד מהדגמים שך VANTRUE קישור אלחוטי ואפליקציה. 
מעניין כי כבר "טרחו להשקיע" בשאר התכונות והחומרה טובה (סוני) .

לאור הכתבה ב N12, ודומות על "שיחות עם שוטרים",הייתי שוקל את המצלמה עם 3 ערוצים. המחירים טובים באמזון ומשלוח חינם. די מובטח שיגיעו ליעד.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, FiS כתב:

החבילה אבדה בדרך לארץ או שדואר ישראל איבד אותה?

בתכלס אין מבחר טוב באמזון, קח בחשבון שאותה סחורה שנמכרת באליאקספרס משווקת באמאזון פשוט תחת מיתוג אחר וקפיצה משמעותית במחיר.

נסה לחפש VIOFO A129, Vantrue N4.

לn4 אין וויפי קצת מבאס לא? ואם זה להזמין שוב בעלי אז הפעם רק במשלוח DHL אין לי כבר הרבה זמן.... וכן איבדו אותה כאן בארץ לצערי כל כך מבאס והתנהלות עם חברת viofo לא משהו... אין כל כך יחס מהם והתכתבות איתם די עדישה כלפי הלקוח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לVantrue קישורית wifi, מבאס? תלוי בך.

למרות שיש אצלי במצלמה wifi אני מנתק אותה ומחבר למחשב כשרוצה לשלוף סרטון. דרך הwifi לוקח יותר זמן להעביר את הסרטון ואין לי סבלנות לשבת ברכב.

אל תשלח שום דבר מאליאקספרס דרך DHL, יתפרו לך את הנשמה במיסים ודמי חרטא.

ואם הדואר איבד אותה בארץ מה אשם המוכר הסיני? אין אפשרות להציג לדואר חשבונית קנייה על מנת שיזכו אותך אחרי שהודו שאיבדו את החבילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, FiS כתב:

אין לVantrue קישורית wifi, מבאס? תלוי בך.

למרות שיש אצלי במצלמה wifi אני מנתק אותה ומחבר למחשב כשרוצה לשלוף סרטון. דרך הwifi לוקח יותר זמן להעביר את הסרטון ואין לי סבלנות לשבת ברכב.

אל תשלח שום דבר מאליאקספרס דרך DHL, יתפרו לך את הנשמה במיסים ודמי חרטא.

ואם הדואר איבד אותה בארץ מה אשם המוכר הסיני? אין אפשרות להציג לדואר חשבונית קנייה על מנת שיזכו אותך אחרי שהודו שאיבדו את החבילה?

נאבד כאן בארץ... עכשיו זה נושא מאוד בעייתי אני נלחם כבר מעל שבוע עם עלי אקספרס על מנת לקבל החזר...  לא יודע כרגע מה לעשות , בנתיים אני אפילו לא יכול לפתוח קייס... ,לגבי המצלמה n4 הייתי רוצה לראות דווקא סירטונים בוויפי כי בחנייה זה די חשוב השאלה גם נוספת האם המצלמה אמינה וטובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Vantrue נחשבת לחברה טובה, התקנתי את ה-N3 לפני כמה שנים טובות ברכב של שכן והיא עד עכשיו פועלת בלי בעיות.

אמנם יש לה סוללה עם קיבולת קטנה, אבל היא מיועדת רק לשמירה על המידע הקיים במצלמה ולא כדי להפעיל אותה, לכן היא לא תלויה בסוללה כדי לפעול.

בגדול על אותו עיקרון של מצלמה עם קבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, FiS כתב:

Vantrue נחשבת לחברה טובה, התקנתי את ה-N3 לפני כמה שנים טובות ברכב של שכן והיא עד עכשיו פועלת בלי בעיות.

אמנם יש לה סוללה עם קיבולת קטנה, אבל היא מיועדת רק לשמירה על המידע הקיים במצלמה ולא כדי להפעיל אותה, לכן היא לא תלויה בסוללה כדי לפעול.

בגדול על אותו עיקרון של מצלמה עם קבל.

אם התנהלות של viofo הייתה טובה ככל הנראה הייתי מזמין שוב מהם אבל היחס שלהם די גרוע ממש מעדיף כבר לשלם את המיסים והכל ושיהיה לי ראש שקט כרגע כל פעם שאני יוצא עם הרכב אני מודאג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יש ברשותי מצלמת רכב DDPAI Z40 

שאני רוצה להתקין  על רכב חדש מהחברה 

אשמח למתקין טוב באזור הדרום שידע להחזיר את הרכב למצבו המקורי לאחר ההתקנה 

תודה רבה

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן ש-VIOFO השיקו שתי מצלמות חדשות
הראשונה A119 MINI שמהווה שידרוג גרסה ל-V3 הישנה, השינוי העיקרי הוא הוספה של wifi למצלמה ו-GPS מובנה.

שאר התכונות הטכניות נשארות כמעט זהות למעט האפשרות לצלם ברזולוציה 1440p ב-60fps ואילו ב-V3 ניתן לצלם 1440P 30fps/1060p 60fps.

https://viofo.com/en/dash-cam/263-viofo-a119-mini-2k-1440p-60fps-built-in-5ghz-wi-fi-and-gps-logger-quad-hd-dashcam.html

כרגע מאליאקספרס המחיר 107$, מחיר יקר יחסית אבל קופון בזמן המתאים יהפוך אותה למשתלמת.

1687633217_A119MINI.thumb.jpg.17079f12dd51b0ed50fd5323f04d4233.jpg

מתאימה למי שמחפש מצלמה קדמית של VIOFO עם איכות צילום מעולה וכל הפונקציות השימושיות.

מצלמה שנייה - VIOFO A229 

אותו דבר כמו ה-A129 Duo Plus רק ששידרגו את המצלמה האחורית, איכות צילום כמו בקדמית.
אותו חיישן IMX335 בשתי המצלמות ורזולוציית צילום 2560x1440P 30fps, זווית צילום 140° בקדמית ו-160° באחורית

https://viofo.com/en/content/32-viofo-a229-duo-dual-channel-dash-cam/

A229.thumb.jpg.13106e2e6fa233f79d6eda6edecb9dcc.jpg

מתאימה למי שמחפש מצלמה דו כיוונית שגם המצלמה האחורית מצלמת באיכות מעולה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...