Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, FiS כתב:

איכות הצילום שלה טובה, והחברה עם מוניטין טוב

הזמנתי גם מתאם כלשהו שמתחבר לקופסאת פיוזים .

ידוע לך המלצה על מתקין מומלץ ? 

עריכה אחרונה על ידי nba188
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 1 דקה, FiS כתב:

באיזה אזור?

בגדול כל מתקין מערכות/חשמלאי רכב יכול להתקין בלי בעיה.

אזור תל אביב .

אני מבין שזה לא מסובך, אבל בכל זאת מחפש מישהו מקצועי שידע לבצע עבודה ויפה ומסודרת 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, nba188 כתב:

תודה

הזמנתי את המצלמה הזו ברזולוציית full HD אך עם סלוט פנימי לסים קארד.

מקווה שהרזולוציה תהיה מספיקה , כי יכלתי לבחור גם 4k אך ללא סלוט לסים 

כמה עלה לך?  הבנתי שיש משומש ויש חדש,  המשומש דיי זול 1300 הבעיה היא שלא בטוח מה המצב שלו. 

אני בסוף הזמנתי מצלמה רגילה ללא סים עם איכות טובה מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Liquidator כתב:

כמה עלה לך?  הבנתי שיש משומש ויש חדש,  המשומש דיי זול 1300 הבעיה היא שלא בטוח מה המצב שלו. 

אני בסוף הזמנתי מצלמה רגילה ללא סים עם איכות טובה מאוד. 

עלה לי 428 דולר חדש כולל משלוח , ויחידה חיצונית לליבור לקופסאת פיוזים ( לא יודע אם נחוץ) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, nba188 כתב:

עלה לי 428 דולר חדש כולל משלוח , ויחידה חיצונית לליבור לקופסאת פיוזים ( לא יודע אם נחוץ) 

איזה דגם?  יש את הדגם החדש היקר 900X ויש את הזול יותר. 

הזמנת מאמזון? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Liquidator כתב:

איזה דגם?  יש את הדגם החדש היקר 900X ויש את הזול יותר. 

הזמנת מאמזון? 

הזמנתי את הדגם 750 שהוא full HD אך יש לו סלוט לסים קארד פנימי.

בדגם של ה900 שהוא 4k אין סים פנימי, וצריך לקנות בנפרד מתאם .

קניתי ישירות באתר שלהם, עם משלוח מהיר DHL וגם מצאתי באינטרנט קופון של 10 אחוז הנחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, nba188 כתב:

הזמנתי את הדגם 750 שהוא full HD אך יש לו סלוט לסים קארד פנימי.

בדגם של ה900 שהוא 4k אין סים פנימי, וצריך לקנות בנפרד מתאם .

קניתי ישירות באתר שלהם, עם משלוח מהיר DHL וגם מצאתי באינטרנט קופון של 10 אחוז הנחה 

קח בחשבון שתצטרך לשלם עוד 17 אחוז מס שיגיע לך בדואר כי בטח המוכר הצהיר על מלאו הסכום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מחפש מצלמה לרכב (אפילו כמה) שיצלם 24 שעות ביממה,

שיהיה עם סוללת גיבוי שלא יטחן את המצבר,

יש לכם המלצות?

אין הגבלת תקציב.

תודה מראש!

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול עדיף מצלמה עם קבל חשמלי ולא סוללה. קבל חשמלי עמיד יותר בפני מזג אוויר חם כמו בארץ מאשר סוללה שעלולה לשבוק חיים יחסית מהר.

יש את המצלמות של 70mai שהן עם סוללה, אבל בשביל להתחבר למצב חנייה יש צורך בהתקנת קיט חנייה שמתחבר לפיוזים (בדיוק כמו מצלמה עם קבל), ככה שאין לה יתרון כלשהו.

כרגע בשוק יש יש לך את הDDPai Z40, לדעתי המצלמה הדו כיוונית הכי משתלמת וטובה שאפשר למצוא כרגע:

מבוססת על קבל חשמלי, איכות צילום טובה ביום ובלילה, רזולוציית צילום 2688x1944p ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום 140° בקדמית ו-125° באחורית, תמיכה עד 128GB זיכרון, אפשרות ל-GPS ויש WIFI עם אפליקציה לנייד.

בנוסף יש לה קיט חנייה שמאפשר שליטה על רמת המתח במצבר וניתן להגדיר רף שממנו המצלמה תפסיק לצלם על מנת לא לרוקן את המצבר.

https://s.click.aliexpress.com/e/_9j0jc4

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, FiS כתב:

בגדול עדיף מצלמה עם קבל חשמלי ולא סוללה. קבל חשמלי עמיד יותר בפני מזג אוויר חם כמו בארץ מאשר סוללה שעלולה לשבוק חיים יחסית מהר.

יש את המצלמות של 70mai שהן עם סוללה, אבל בשביל להתחבר למצב חנייה יש צורך בהתקנת קיט חנייה שמתחבר לפיוזים (בדיוק כמו מצלמה עם קבל), ככה שאין לה יתרון כלשהו.

כרגע בשוק יש יש לך את הDDPai Z40, לדעתי המצלמה הדו כיוונית הכי משתלמת וטובה שאפשר למצוא כרגע:

מבוססת על קבל חשמלי, איכות צילום טובה ביום ובלילה, רזולוציית צילום 2688x1944p ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום 140° בקדמית ו-125° באחורית, תמיכה עד 128GB זיכרון, אפשרות ל-GPS ויש WIFI עם אפליקציה לנייד.

בנוסף יש לה קיט חנייה שמאפשר שליטה על רמת המתח במצבר וניתן להגדיר רף שממנו המצלמה תפסיק לצלם על מנת לא לרוקן את המצבר.

https://s.click.aliexpress.com/e/_9j0jc4

יש לי כרגע A119 V2 אחת מקדימה ואחת מאחורה,

יש לי גם את המכשיר VicoVation Vico-Power Plus Battery Discharge Prevention שמאפשר שליטה על המתח של המצבר אבל עדיין לא התקנתי אותו,

נגיד ואני מחבר את שניהם למצבר , כמה זמן זה יוכל להקליט?

ראיתי שיש הרבה חנויות אביזרים בארץ שמציעים סט מצלמות , אחת מקדימה אחת מאחורה ועוד 2 בכל כנף של הרכב,

וזה מחובר למצבר ומתנתק שמגיע לרף שמגדירים ומקליט רק אם הוא מזהה תנועה ליד הרכב, מכיר את המצלמות האלה?

עריכה אחרונה על ידי yoelb00

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Z40/A129 יכולות להקליט מספר שעות טובות (להעביר את הלילה למשל), אבל זה תלוי במצב חנייה הספציפי שבחרת ותלוי במצב המצבר.

החברה VicoVation כבר לא משווקת את המוצר שלה מכיוון שלכל חברת מצלמות יש את הקיט חנייה שלה שמאפשר שליטה על המתח ועוד דרך אפליקציה.

מכיר את כל הסטים האלה, ברוב המוחלט של המקרים מדובר על מצלמות מדבקה סיניות עם איכות צילום גרועה. באליאקספרס תוכל למצוא עשרות דוגמאות ובמחיר הרבה יותר זול מבארץ.

בנוסף כל המצלמות הצדדיות האלה מצלמות באיכות ממש גרועה.

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון בסטים האלה זה שמצלמה סינית בינונית אחראית לשמור 4 צילומים בו זמנית וצריך נפח זיכרון גדול, הסיכוי לכשל באחד הצילומים יחסית גבוהה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, FiS כתב:

Z40/A129 יכולות להקליט מספר שעות טובות (להעביר את הלילה למשל), אבל זה תלוי במצב חנייה הספציפי שבחרת ותלוי במצב המצבר.

החברה VicoVation כבר לא משווקת את המוצר שלה מכיוון שלכל חברת מצלמות יש את הקיט חנייה שלה שמאפשר שליטה על המתח ועוד דרך אפליקציה.

מכיר את כל הסטים האלה, ברוב המוחלט של המקרים מדובר על מצלמות מדבקה סיניות עם איכות צילום גרועה. באליאקספרס תוכל למצוא עשרות דוגמאות ובמחיר הרבה יותר זול מבארץ.

בנוסף כל המצלמות הצדדיות האלה מצלמות באיכות ממש גרועה.

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון בסטים האלה זה שמצלמה סינית בינונית אחראית לשמור 4 צילומים בו זמנית וצריך נפח זיכרון גדול, הסיכוי לכשל באחד הצילומים יחסית גבוהה.

אוקיי אז אני אוותר על הסטים של המצלמות הסיניות,

אני רוצה להגיע למצב שהמצלמות יקליטו למשך 24 שעות ויהיה לי את ההקלטה, לדגומא שישי שבת,

יש מצלמות שיש להם מספיק מקום להקליט 24 שעות ?

ולגבי המצב חניה, איך זה עובד בדיוק המצב חניה? 

כל פעם שאני מחנה את הרכב אני צריך לשים מצב חניה? או שהוא יודע לבד שהרכב כבוי והוא כרגע על המצבר?

תודה מראש!

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...