Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

יש לי מצלמת דרך מותג מדבקה לא משהו מצלם ולא כזה חד, השאלה היא האם קיים מצלמה עם סים לצפייה מרחוק? משהו מומלץ? והאם לא על איזה מצלמה חדשנית אתם ממליצים?

אני פשוט מעוניין להחליף למצלמה גם מקדימה וגם מאחורה שרואים טוב ובאיכות טובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 21 שעות, flytomars כתב:

היי, אז מסתבר שאני כבר 8 שנים עם המוביוס הנאמנה שלי, עדיין עובדת והכל טוב אבל הבנתי שבינתיים הטכנולוגיה השתפרה וכך גם האיכות (קשה לי להאמין שגם העמידות אבל ניחא)

מעוניין להחליף למצלמה עם פורם פאקטור זהה- בלי מסך, קטנה, ועם קבל במקום סוללה.

מה התחליף הכי טוב למוביוס? האם יש דגמים חדשים ואיכותיים יותר?

לא מכיר דגמים של מוביוס, אבל יש כמה מומלצות אחרות

יש את ה-DDPai MINI5 עם איכות צילום מעולה ביום ובלילה ועונה לדרישות.

יש לה קבל, ללא מסך, רזולוציית צילום 3840x2160p, חיישן תמונה SONY IMX415, זווית צילום 140°, זיכרון 64GB זיכרון מובנה (לא ניתן להרחבה) וכמובן WIFI עם אפליקציה.

https://s.click.aliexpress.com/e/_9yu45d

יש גם את ה-VIOFO T130, שהיא מצלמה דו כיוונית קטנה.
יש אפשרות למצלמה אחורית, יש לה קבל, רזולוציית צילום 2560x1440p, בקדמית ו-1920x1080p בפנימית\אחורית, חיישן תמונה, זווית צילום: 140° בקדמית ו-170° באחורית ובפנימית, תמיכה עד 256GB זיכרון, GPS מובנה ו-WIFI עם אפליקציה.
כרגע לא הייתי ממליץ בגלל המחיר הגבוה

https://s.click.aliexpress.com/e/_9AkHAN

ואם מעניינת אותך אלטרנטיבה מעניינת, יש את ה-70mai M500 החדשה. אמנם היא עם סוללה אבל נראה שיש לה איכות צילום לא רעה בכלל ובמחיר יחסית טוב

https://s.click.aliexpress.com/e/_A2Azcn

לפני 10 שעות, Ron07 כתב:

איך בודקים אם יש עדכון תוכנה למצלמה?

אולי באמת זה בעיה במתח של הכבל usb? כי המצלמה מחוברת דרך כבל usb

אגב הכרטיס זיכרון שלי הוא 32 גיגה, אולי זה פחות זיכרון? מה הגיגה הכי גבוה שאפשר לחבר למצלמה?

ישמצב שדרך הפיוז זה יעבוד יותר טוב?

דרך האפליקציה אפשר לבדוק עם יש עדכון.

תנסה להחליף כבל ולראות אם הבעיה חוזרת, המצלמה יכולה לקבל כרטיס זיכרון של עד 128GB.
32GB זה סבבה, 16GB לכל כיוון וזה מספיק לכמה שעות טובות.

לפני 9 שעות, Liquidator כתב:

יש לי מצלמת דרך מותג מדבקה לא משהו מצלם ולא כזה חד, השאלה היא האם קיים מצלמה עם סים לצפייה מרחוק? משהו מומלץ? והאם לא על איזה מצלמה חדשנית אתם ממליצים?

אני פשוט מעוניין להחליף למצלמה גם מקדימה וגם מאחורה שרואים טוב ובאיכות טובה מאוד.

עדיין אותן המלצות מהפעם האחרונה ששאלת, לא היו חידושים מיוחדים כלשהם.

• אהבתי 1

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.3.2022 בשעה 11:54, FiS כתב:

אולי אפשר להפוך באפליקציה (לא בטוח) אבל אם מעבירים למחשב אז זאת לא בעיה.

אני באופן אישי הייתי מסיר אותה ומתקין מחדש. 
נסה בעדינות להוריד את התושבת מהשמשה, אתה יכול להשתמש בחוט דנטלי\דייג.
כדאי לרכוש דבק דו צדדי איכותי של חברה טובה כמו 3M, אפשר למצוא בכל טמבוריה.

היי, צירפתי תמונה של המצלמה האחורית - האם היא באמת הפוכה?!

בנוסף, העלתי תמונות מסך מהאפליקציה, אני לא בטוח אם הגדרתי נכון את מצב החניה.

קודם כל קבעתי שסף המתח יהיה 12.0v, כאשר אני בוחר 11.8v אני רואה שהאוטו מניע קצת קשה.

אבל שאר ההגדרות אני לא בטוח אם זה נכון ומה בדיוק הן אומרות.

אשמח לדעת

תודה רבה!

01.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, FiS כתב:

לא מכיר דגמים של מוביוס, אבל יש כמה מומלצות אחרות

יש את ה-DDPai MINI5 עם איכות צילום מעולה ביום ובלילה ועונה לדרישות.

יש לה קבל, ללא מסך, רזולוציית צילום 3840x2160p, חיישן תמונה SONY IMX415, זווית צילום 140°, זיכרון 64GB זיכרון מובנה (לא ניתן להרחבה) וכמובן WIFI עם אפליקציה.

https://s.click.aliexpress.com/e/_9yu45d

יש גם את ה-VIOFO T130, שהיא מצלמה דו כיוונית קטנה.
יש אפשרות למצלמה אחורית, יש לה קבל, רזולוציית צילום 2560x1440p, בקדמית ו-1920x1080p בפנימית\אחורית, חיישן תמונה, זווית צילום: 140° בקדמית ו-170° באחורית ובפנימית, תמיכה עד 256GB זיכרון, GPS מובנה ו-WIFI עם אפליקציה.
כרגע לא הייתי ממליץ בגלל המחיר הגבוה

https://s.click.aliexpress.com/e/_9AkHAN

ואם מעניינת אותך אלטרנטיבה מעניינת, יש את ה-70mai M500 החדשה. אמנם היא עם סוללה אבל נראה שיש לה איכות צילום לא רעה בכלל ובמחיר יחסית טוב

https://s.click.aliexpress.com/e/_A2Azcn

דרך האפליקציה אפשר לבדוק עם יש עדכון.

תנסה להחליף כבל ולראות אם הבעיה חוזרת, המצלמה יכולה לקבל כרטיס זיכרון של עד 128GB.
32GB זה סבבה, 16GB לכל כיוון וזה מספיק לכמה שעות טובות.

עדיין אותן המלצות מהפעם האחרונה ששאלת, לא היו חידושים מיוחדים כלשהם.

מצאתי את המצלמה הזו איך היא: https://www.ebay.com/itm/114912076819?_trkparms=ispr%3D1&hash=item1ac14b2413:g:KC0AAOSwGjFhAtmq&amdata=enc%3AAQAGAAACkPYe5NmHp%2B2JMhMi7yxGiTJkPrKr5t53CooMSQt2orsSR84A%2FGMxXIqJzFmDq6lDLqM4D2%2FWaT54EMqfHnqvAsoLO406csL9feTSZ60xNgbqHWsD4%2BqxhiBVDFfszW7SC4sbsfcw0jUknzK3nB%2B3qTQYIOfMpUbaBN3M401vh3%2Bnp1EFduaMAoWP9sxADxi4rJciwimadKQObMUTCTc27dAfxakkLDaoex5pyxs5mvIpPEpxqbR6dmlzpKsUxP8pDQjS0mDy0xGoDZ3dOfxVNHpZE6XKNnZCMc0vXBdFAgKp7eiconJfWHOWsWSwhf9HHkIpraXeVGJFQD9yvUvFgyiTLxrNNYrt0C2k7xGAeRKJHMmialb1oBRadwW1As5RTC7NNbsb2oODd2KK2ecHoUfKDGtCfCg2tK4vBHj3Le6frYKgQIPFpaOYl4oaN5htQ5x4OTTDvnKK1wHXRfiKcA9IHRz4Fb5VYGbLE9gJPLe8RCv9MGy6p2CxmITtHlmihq84lq6q5WuaPMplEAqAGy%2FHAV3gFxTcW%2BsBTIw8QEgnlqEtwti0dw%2F0%2BuzrwKQnCYcSN4vJxWGytO7p9r2M%2BknALXqv%2FJnyU%2FYqq1wzQ41ttkvo8A8aoPgqQHA8boT6TgIQ9rO3npRBXwMiQsWVcEeNMOu%2FtFqtTqSghQ%2FqOQHdKmQfRV1yDFx7tDpYrPZpFSHitlCWuzDqXjpFgMN6lGpMcliKEfRz2Z9gh3nzl%2BwbRHYCbIR8ZhT0q29cAZQ%2FymhVZNZwKJG6WgXfPswP%2BaE3L%2BZE%2Bs3tNBkWgTYh9arkV9MlUW%2FMTyFjf4%2FzQ2kyrhKKX24jUcUA8pn9uhaV6a7lbbgW1Khs%2F905ElG%2FESMr|clp%3A2334524|tkp%3ABFBMgs6HlvRf

הומלץ עליה כאן. 

כדאי להזמין את זה? 

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, galantsport כתב:

היי, צירפתי תמונה של המצלמה האחורית - האם היא באמת הפוכה?!

בנוסף, העלתי תמונות מסך מהאפליקציה, אני לא בטוח אם הגדרתי נכון את מצב החניה.

קודם כל קבעתי שסף המתח יהיה 12.0v, כאשר אני בוחר 11.8v אני רואה שהאוטו מניע קצת קשה.

אבל שאר ההגדרות אני לא בטוח אם זה נכון ומה בדיוק הן אומרות.

אשמח לדעת

תודה רבה!

01.jpg

נראה שהמצלמה הפוכה,
תסתכל בצג של המצלמה\באפליקציה את כיוון הצילום.

בנוגעלהגדרות מצב חנייה, יש Time-lapse שזה בעצם צילום תמונות ולא וידיאו רציף.

זה חוסך באנרגיה ובמקום אחסון. אם תרצה צילום רציף (רגיל כמו בנסיעה) תבחר ב-Normal Record.

יש גם את מצב Sleep שבה המצלמה תצלם (בזמן חנייה) רק כאשר היא מזהה תזוזה של הרכב.

ויש Normal

לא מומלץ לבחור במתח סף של 11.8V מהסיבה שהזכרת, לכל היותר 12V. אחרת המצבר יכול להתרוקן ולא ניתן יהיה להניע.

לפני שעתיים, Liquidator כתב:

כן ה-Z40 מומלצת , רק שיש לך אותה כאן בחצי מחיר
https://s.click.aliexpress.com/e/_9j0jc4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, FiS כתב:

נראה שהמצלמה הפוכה,

זה חוסך באנרגיה ובמקום אחסון. אם תרצה צילום רציף (רגיל כמו בנסיעה) תבחר ב-Normal Record.

ויש Normal

לא מומלץ לבחור במתח סף של 11.8V מהסיבה שהזכרת, לכל היותר 12V. אחרת המצבר יכול להתרוקן ולא ניתן יהיה להניע.

ובנוגע לאורך הוידאו בחניה - אני לא מבין את יחידות המידה - 15 דקות, שעה, 6 שעות, 24 שעות, 48 שעות - מה עלי לבחור ועל מה בדיוק זה משפיע? על גודל כל וידאו (טיים לפס) או כמה זמן מרגע הדממת המנוע המצלמה תעבוד?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-length of the video זה תחת הtime lapse?

לפני 8 שעות, galantsport כתב:

5.jpg

כנראה זה אומר שמצולם קטע 1 של וידיאו כל X זמן שתגדיר.

לעומת loop record בצילום רגיל שבו כל 1/2/3/5/10 דק' נוצר קובץ חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, FiS כתב:

נראה שהמצלמה הפוכה,

ויש Normal

כן ה-Z40 מומלצת , רק שיש לך אותה כאן בחצי מחיר

מה יש באלי אקספרס זה אותה חברה כמו שבאייבי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנות שמוכרת באליאקספרס היא החנות הרשמית של היצרן.

באייבי זה מוכר אקראי כלשהו שגוזר קופון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, FiS כתב:

החנות שמוכרת באליאקספרס היא החנות הרשמית של היצרן.

באייבי זה מוכר אקראי כלשהו שגוזר קופון.

והיא יותר איכותית מהמותג מדבקה הסיני שמכרו לי פי 4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורות עליה טובות וביחס עלות-תועלת נראה שהיא נמצאת במיקום ממש גבוה.

האמת שבדיוק הזמנתי אותה למרות שקראתי כאן שיש כמה חברים שנתקלו איתה בבעיות מעצבנות.

מהחנות הרשמית של דוד אלי יצא קצת מעל 230 ש"ח למצלמה קדמית+אחורית ללא GPS.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Liquidator כתב:

והיא יותר איכותית מהמותג מדבקה הסיני שמכרו לי פי 4?

כן

יש לך גם קופון SPRING12 שנותן 12$ הנחה.
בנוסף תאסוף קופון של 1$ מהחנות (רשום על גבי רקע כתום US $1.00 off on US $50.00)

סה"כ יצא 71.99$ לדו כיוונית. מחיר מאוד משתלם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, מחפש לי ולאבי מצלמת רכב. רואה הרבה המלצות בפורום לגבי מצלמת ddpai z40.

מתלבט בינה לבין viofo a129 plus duo

מחפש שהמצלמה תיהיה אמינה, בלי להתעסק עם בעיות של לא עובד/לא מקליט וכו וכו (קראתי תגובות על הDDPAI שיש בעיות בפורום)

למישהו נסיון אישי והמלצה מה יעמוד טוב יותר במבחן הזמן? מה באיכות יותר טובה? לא מתכוון לקנות מצלמה בזול אבל בפועל אי אפשר לקרוא לוחית רישוי במקרה הצורך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על ה-DDPai Z40, כרגע היא נותנת את התמורה הטובה ביותר למחיר ויש לי ניסיון עם שתיהן.

ה-Z40 משתווה במפרט הטכני שלה לA129 Plus כמעט באופן זהה וזולה ממנה ביותר מ100$.

ל-Z40 רזולוציית צילום מקס’: 2688x1944p בקדמית ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום: 140° בקדמית ו-125° באחורית. תמיכה עד 128GB זיכרון.

יש לה חיישן תמונה Sony IMX335 כמו ל-A129 Plus ו-A119 V3.

ל-Plus רזולוציית צילום 2560x1440p בקדמית ו-1920x1080p באחורית, וזווית צילום של 140 בשתיהן, תמיכה עד 256GB זיכרון.

פרסמתי לינק בתגובה מעליך עם קופון הנחה.

----

לגבי ה"בעיות" שצצו כאן בפורום, ניסיתי לשחזר את הבעיה במצלמה שלי ואולי הבנתי מה גורם לזה.

כשמחברים את המצלמה לאפליקציה היא מציעה אפשרות להשתמש בכוח העיבוד של הסמארטפון שלנו על מנת לקודד את הצילומים מהמצלמה בתקן H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding)

בגדול זה אומר שהצילומים יישמרו באיכות מקורית ומנגד נפח האחסון שיתפסו יקטן.

ברגע שהאפשרות פועלת זה מחייב את המצלמה להיות מחוברת לסמארטפון וזה נעשה בעזרת הwifi במצלמה.

כדי להפסיק את התלות בצילום בwifi והאפליקציה צריך לבטל את האפשרות שמסומנת בירוק בתמונה.

1121630201_WhatsAppImage2022-03-22at12_30_46.thumb.jpeg.78ae497f2b3ce42ec313c645d7c77a87.jpeg2.thumb.jpg.2ab1d6182d676a3dfdf2b7adad3bf4c3.jpg

ביטול שלה לא יפגע משמעותית בתמונה, פשוט המצלמה תקודד את הצילומים בH.264 כמו שאר המצלמות ונפח הקבצים יישאר רגיל.
למשל ב-VIOFO 129 Pro זה ההבדל בזמן ההקלטה בין שתי האפשרויות3.thumb.jpg.2e89316d1c3dbdeec333ba7b2e4052e5.jpg

זה פיצ'ר ולא באג 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, FiS כתב:

ממליץ על ה-DDPai Z40, כרגע היא נותנת את התמורה הטובה ביותר למחיר ויש לי ניסיון עם שתיהן.

ה-Z40 משתווה במפרט הטכני שלה לA129 Plus כמעט באופן זהה וזולה ממנה ביותר מ100$.

ל-Z40 רזולוציית צילום מקס’: 2688x1944p בקדמית ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום: 140° בקדמית ו-125° באחורית. תמיכה עד 128GB זיכרון.

יש לה חיישן תמונה Sony IMX335 כמו ל-A129 Plus ו-A119 V3.

ל-Plus רזולוציית צילום 2560x1440p בקדמית ו-1920x1080p באחורית, וזווית צילום של 140 בשתיהן, תמיכה עד 256GB זיכרון.

פרסמתי לינק בתגובה מעליך עם קופון הנחה.

----

לגבי ה"בעיות" שצצו כאן בפורום, ניסיתי לשחזר את הבעיה במצלמה שלי ואולי הבנתי מה גורם לזה.

כשמחברים את המצלמה לאפליקציה היא מציעה אפשרות להשתמש בכוח העיבוד של הסמארטפון שלנו על מנת לקודד את הצילומים מהמצלמה בתקן H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding)

בגדול זה אומר שהצילומים יישמרו באיכות מקורית ומנגד נפח האחסון שיתפסו יקטן.

ברגע שהאפשרות פועלת זה מחייב את המצלמה להיות מחוברת לסמארטפון וזה נעשה בעזרת הwifi במצלמה.

כדי להפסיק את התלות בצילום בwifi והאפליקציה צריך לבטל את האפשרות שמסומנת בירוק בתמונה.

1121630201_WhatsAppImage2022-03-22at12_30_46.thumb.jpeg.78ae497f2b3ce42ec313c645d7c77a87.jpeg2.thumb.jpg.2ab1d6182d676a3dfdf2b7adad3bf4c3.jpg

ביטול שלה לא יפגע משמעותית בתמונה, פשוט המצלמה תקודד את הצילומים בH.264 כמו שאר המצלמות ונפח הקבצים יישאר רגיל.
למשל ב-VIOFO 129 Pro זה ההבדל בזמן ההקלטה בין שתי האפשרויות3.thumb.jpg.2e89316d1c3dbdeec333ba7b2e4052e5.jpg

זה פיצ'ר ולא באג 

וואו מעולה!

זה נשמע ממש הגיוני..

די בטוח שפעלתי את האפשרות (כי מי לא רוצה איכות יותר טובה)

היום אנסה לבטל את זה ולראות מה קורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...