Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בתאריך 22.3.2022 בשעה 13:00, FiS כתב:

ממליץ על ה-DDPai Z40, כרגע היא נותנת את התמורה הטובה ביותר למחיר ויש לי ניסיון עם שתיהן.

ה-Z40 משתווה במפרט הטכני שלה לA129 Plus כמעט באופן זהה וזולה ממנה ביותר מ100$.

ל-Z40 רזולוציית צילום מקס’: 2688x1944p בקדמית ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום: 140° בקדמית ו-125° באחורית. תמיכה עד 128GB זיכרון.

יש לה חיישן תמונה Sony IMX335 כמו ל-A129 Plus ו-A119 V3.

ל-Plus רזולוציית צילום 2560x1440p בקדמית ו-1920x1080p באחורית, וזווית צילום של 140 בשתיהן, תמיכה עד 256GB זיכרון.

פרסמתי לינק בתגובה מעליך עם קופון הנחה.

----

לגבי ה"בעיות" שצצו כאן בפורום, ניסיתי לשחזר את הבעיה במצלמה שלי ואולי הבנתי מה גורם לזה.

כשמחברים את המצלמה לאפליקציה היא מציעה אפשרות להשתמש בכוח העיבוד של הסמארטפון שלנו על מנת לקודד את הצילומים מהמצלמה בתקן H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding)

בגדול זה אומר שהצילומים יישמרו באיכות מקורית ומנגד נפח האחסון שיתפסו יקטן.

ברגע שהאפשרות פועלת זה מחייב את המצלמה להיות מחוברת לסמארטפון וזה נעשה בעזרת הwifi במצלמה.

כדי להפסיק את התלות בצילום בwifi והאפליקציה צריך לבטל את האפשרות שמסומנת בירוק בתמונה.

1121630201_WhatsAppImage2022-03-22at12_30_46.thumb.jpeg.78ae497f2b3ce42ec313c645d7c77a87.jpeg2.thumb.jpg.2ab1d6182d676a3dfdf2b7adad3bf4c3.jpg

ביטול שלה לא יפגע משמעותית בתמונה, פשוט המצלמה תקודד את הצילומים בH.264 כמו שאר המצלמות ונפח הקבצים יישאר רגיל.
למשל ב-VIOFO 129 Pro זה ההבדל בזמן ההקלטה בין שתי האפשרויות3.thumb.jpg.2e89316d1c3dbdeec333ba7b2e4052e5.jpg

זה פיצ'ר ולא באג 

איזה כרטיס זיכרון מומלץ לקחת עם המצלמה? 128G כמובן תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הזמתי בטעות מצלמה עם סוללה מה הסיכונים?

יכולה לעשות שריפה ברכב?

אולי כדאי להוציא את הסוללה? ואז הסרטון הראשון והאחרון לא ישמרו. והתאריך יהיה לא מכוון.

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קריטי, פשוט סוללות לא מיועדות לשהות בתנאי חום ממושכים כמו ביום שמשי על השמשה בישראל.

יכול לקרות מצב שהמצלמה תפסיק לעבוד ביום מן הימים כי הסוללה שבקה חיים.

איזו מצלמה הזמנת?

ובגדול זה בעיקר תלוי במזל, באחד הרכבים התקנתי 70mai Pro והיא שרדה כבר 3 קיצים בלי בעיה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.3.2022 בשעה 13:00, FiS כתב:

ממליץ על ה-DDPai Z40, כרגע היא נותנת את התמורה הטובה ביותר למחיר ויש לי ניסיון עם שתיהן.

ה-Z40 משתווה במפרט הטכני שלה לA129 Plus כמעט באופן זהה וזולה ממנה ביותר מ100$.

ל-Z40 רזולוציית צילום מקס’: 2688x1944p בקדמית ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום: 140° בקדמית ו-125° באחורית. תמיכה עד 128GB זיכרון.

יש לה חיישן תמונה Sony IMX335 כמו ל-A129 Plus ו-A119 V3.

ל-Plus רזולוציית צילום 2560x1440p בקדמית ו-1920x1080p באחורית, וזווית צילום של 140 בשתיהן, תמיכה עד 256GB זיכרון.

פרסמתי לינק בתגובה מעליך עם קופון הנחה.

----

לגבי ה"בעיות" שצצו כאן בפורום, ניסיתי לשחזר את הבעיה במצלמה שלי ואולי הבנתי מה גורם לזה.

כשמחברים את המצלמה לאפליקציה היא מציעה אפשרות להשתמש בכוח העיבוד של הסמארטפון שלנו על מנת לקודד את הצילומים מהמצלמה בתקן H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding)

בגדול זה אומר שהצילומים יישמרו באיכות מקורית ומנגד נפח האחסון שיתפסו יקטן.

ברגע שהאפשרות פועלת זה מחייב את המצלמה להיות מחוברת לסמארטפון וזה נעשה בעזרת הwifi במצלמה.

כדי להפסיק את התלות בצילום בwifi והאפליקציה צריך לבטל את האפשרות שמסומנת בירוק בתמונה.

1121630201_WhatsAppImage2022-03-22at12_30_46.thumb.jpeg.78ae497f2b3ce42ec313c645d7c77a87.jpeg2.thumb.jpg.2ab1d6182d676a3dfdf2b7adad3bf4c3.jpg

ביטול שלה לא יפגע משמעותית בתמונה, פשוט המצלמה תקודד את הצילומים בH.264 כמו שאר המצלמות ונפח הקבצים יישאר רגיל.
למשל ב-VIOFO 129 Pro זה ההבדל בזמן ההקלטה בין שתי האפשרויות3.thumb.jpg.2e89316d1c3dbdeec333ba7b2e4052e5.jpg

זה פיצ'ר ולא באג 

היי, 

יש לי Z40 וראיתי שבעבר הפעלתי h265 encoding, וזה מקליט ללא בעיה כאשר ה-wifi כבוי והסמארטפון לא מחובר. 

בדקתי שוב לפני יומיים וזה מקליט תמיד (גם בחניה) עם h265 פעיל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב עד 1600 שקל

תוכנות שאשמח שהיו

שומר תאונות במקרה וחס חלילה שלא ימחק

כמובן מצלמה פנימית קדמית ואחורית 

ושומר חניה ,במקרה שמתקרבים לרכב או נותנים מכה 

אם יש אפשרות אפילו בלייב יותר מאשמח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להזמין את המצלמה הזו BlackVue DR900X רק בגלל הסים אך עולה ים כסף מעל 2000 שקל עם מיסים, הצעתם כאן כמה הצעות של מצלמות לכן אשמח לדעת אם יש מצלמה שהיא דו כיוונית +- ברמה של המצלמה הזו.

יש את המצלמה Viofo שהצעתם ועוד מותג אני כנראה אזמין את viofo הבנתי שיש דגם חדשני וזה עולה זול השאלה היא אם מצלמת לילה שלה היא איכותית ורואים טוב בלילה? לפני שאני קונה אשמח לדעת. 

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Liquidator כתב:

רציתי להזמין את המצלמה הזו BlackVue DR900X רק בגלל הסים אך עולה ים כסף מעל 2000 שקל עם מיסים, הצעתם כאן כמה הצעות של מצלמות לכן אשמח לדעת אם יש מצלמה שהיא דו כיוונית +- ברמה של המצלמה הזו.

יש את המצלמה Viofo שהצעתם ועוד מותג אני כנראה אזמין את viofo הבנתי שיש דגם חדשני וזה עולה זול השאלה היא אם מצלמת לילה שלה היא איכותית ורואים טוב בלילה? לפני שאני קונה אשמח לדעת. 

לי יש viofo A119 V3, היא חד כיוונית אבל במחיר סביר וצילום לילה נהדר

ה"עוד מותג" שאמרת זה כנראה ddPai האלה, אין לי ניסיון איתם אבל יש פה דיבור שהם אחלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 129 Duo ב2 גרסאות, הם דו כיוונים אבל לא בטוח מה ההבדל בין הגרסאות שלהם (pro\plus)

ויש לך גם את החדש שלהם הT130 שהוא תלת-כיווני (קדימה-אחורה-פנים)

נראה לי @FiS ידע לכוון אותך קצת יותר טוב בקשר למה קורה איתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי צורך בתלת כיווני הינה תמונה של תוספות בקנייה, לא יודע מה זה ומה צריך לבחור יש הבדל במחיר:

0__0624c4e05edf3b.jpg

אשמח לדעת. 

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.4.2022 בשעה 16:41, CAPOBOSS כתב:

תקציב עד 1600 שקל

תוכנות שאשמח שהיו

שומר תאונות במקרה וחס חלילה שלא ימחק

כמובן מצלמה פנימית קדמית ואחורית 

ושומר חניה ,במקרה שמתקרבים לרכב או נותנים מכה 

אם יש אפשרות אפילו בלייב יותר מאשמח :)

לדעתי ה-VIOFO T130 תתאים לך.

מבוססת על קבל חשמלי, איכות צילום טובה מאוד ביום ובלילה, רזולוציית צילום מקס’ בקדמית: 2560x1440p, רזולוציית צילום במצלמה אחורית ופנימית: 1920x1080p, בנוסף למצלמה הקדמית יש נורות IR לצילום בחושך, זווית צילום: 140° בקדמית ו-170° באחורית ובפנימית. תמיכה עד 256GB זיכרון, GPS כלול ו-WIFI עם אפליקציה.

יש לה אפשרות למצב חנייה כפי שתיארת בדרישה.

https://s.click.aliexpress.com/e/_9AkHAN

בגדול מצלמה שתוכל לצפות בה בלייב תהיה יקרה יותר ופחות איכותית. יש צורך גם בסים נוסף למצלמה.

יש את המצלמה שמוזכרת בתגובה הבאה, ה-Blackvue DR900/DR750.

*אם ה-wifi הביתי שלך מגיע לחנייה של הרכב, יצא לא מזמן עדכון ל-VIOFO שניתן לחבר אותה למחשב הביתי\אפליקציה ולצפות דרך ה-WIFI הביתי שמקשור למצלמה מהבית. לא הפתרון האידיאלי אבל גם משהו.

לפני 17 דקות, Liquidator כתב:

יש את המצלמה vivo שהצעתם ועוד מותג אני כנראה אזמין את ה Vivo הבנתי שיש דגם חדשני וזה עולה זול השאלה היא אם מצלמת לילה שלה היא איכותית ורואים טוב בלילה? לפני שאני קונה אשמח לדעת. 

מצלמות עם סים אני יודע שהדגמים של Blackvue טובים, DR750 וה-DR900 שהזכרת.
בגדול אין חלופות מומלצות אחרות שאני מכיר.

יש את המצלמות של VIOFO שהומלצו כאן, ה-A129 Duo/Plus אבל הן מעט יקרות כרגע.
עדיף לקנות את ה-DDPai Z40 שהיא דו כיוונית ונותנת תמורה מעולה (ללא סים).

לפני 2 דקות, Liquidator כתב:

אין לי צורך בתלת כיווני הינה תמונה של תוספות בקנייה, לא יודע מה זה ומה צריך לבחור יש הבדל במחיר:

https://i.imagesup.co/images2

אשמח לדעת. 

הלינק לא תקין.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור שלך לא עובד (404)

בקשר לתוספות של Viofo,

יש לך את הCPL שזה עדשה שמונעת סינוור של המצלמה (פילטר פולארי)

יש HK3 שזה הערכה לחיבור למתח קבוע (Hardwire Kit)

לא ממש יודע מה זה הeMMC, לפי חיפוש קצר זה כרטיס זכרון פנימי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רק דו כיוונית אז לך על ה-DDPai Z40.
ל-VIOFO A139 וT130 מפרט טכני זהה לזה של הZ40 רק במחיר זול בהרבה.

לשלושתן חיישן תמונה Sony IMX335 כך שאיכות התמונה +\- זהה בין המצלמות.

אם הבחירה היא בין המצלמות של VIOFO אז הייתי לוקח את הT130.

ה-VIOFO A139 יחסית גדולה ומגושמת לעומת השאר.

בשורה התחתונה ה-Z40 עדיפה.
יש לך אפשרות לרכוש מהחנות הרשמית
https://s.click.aliexpress.com/e/_9j0jc4

ויש חנות מומלצת חלופית שמוכרת ביותר זול 
https://s.click.aliexpress.com/e/_9xgNCH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...