Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא חושב שצריך לסגור. אני חושב שצריך להעביר את הטיפול במחלה למישהו שאיכפת לו (כלומר לא ביבי), וכנראה גם להגביר את האכיפה וכנראה לחזור לשכנע את הישראלים שגם אם לא כולם הולכים למות מקורונה, זו מחלה מספיק קשה כדי להתייחס אליה ברצינות.

העברת למישהו אחר

מה הוא יעשה?

לפני 3 דקות, ChemGuy85 כתב:

אגיד לך מה הפיתרון או שילחצו עוד הפעם על הברקס עם סגר לשבועיים - שלושה וכאשר יפתחו מחדש יעשו את זה בצורה יותר אחראית (כן, בטח) או שיתנו לוירוס לשרוף ויהיה מה שיהיה. 

אני מודה שאני מציע כאן כבר כמה חודשים  את האפשרות השניה שהצעת

ממילא עכשיו בין המיצרים ואין אירועים , יאללה שיעשו סגר

יפתחו אותו בהדרגה אבל יהיו חייבים בסוף לפתוח הכל

ואז מה יקרה?

אז במקום חתונות באוגוסט יהיו חתונות בספטמבר..אוקטובר..מה יגידו לאנשים אין חתונות עד מרץ?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

אנשים תלויים בזה לפרנסה 

והבן אדם שאתה מדבר איתו הולך להגביר ולהאיר באירועים כתרומה או צדקה?

עריכה אחרונה על ידי halperin96
  • אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא חושב שצריך לסגור. אני חושב שצריך להעביר את הטיפול במחלה למישהו שאיכפת לו (כלומר לא ביבי), וכנראה גם להגביר את האכיפה וכנראה לחזור לשכנע את הישראלים שגם אם לא כולם הולכים למות מקורונה, זו מחלה מספיק קשה כדי להתייחס אליה ברצינות.

מי שלא משוכנע אותו אתה כבר לא תשכנע. פייסבוק שלי מלא באנשים משכילים (לכאורה) שמשוכנעים שמדובר בקונספירציה אחת גדולה לבטל את הדמוקרטיה או משהו בסגנון. אני, אישית, פשוט לא מצליח להבין מה הבעיה של אנשים ללכת כמו בני אדם עם מסכה. מה הביג דיל? מה כבר ביקשו מסכה על הפנים כאשר נמצאים בחוץ. אין עם מי לדבר. אני עובד עם אמריקאים ששומרים על קשר עם אמריקאים אחרים ושם הטמטום בכלל חוגג כל אחד שולף מהישבן שלו שהוא "free american" ולא יכריחו אותו ללכת עם מסכה. 

בסופו של דבר יש עמים שמבחינה מנטלית/תרבותית לא מסוגלים להתמודד עם אירועים בסגנון הזה. ישראלים זה עם כזה בוודאות. אמריקאים גם מסתבר. בטח יש עוד כמה. 

לפני 2 דקות, halperin96 כתב:

טובת הכלל עולה על טובת היחיד. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

מה הוא יעשה?

אולי כן יצמצם התקהלויות (אני לא נכנס איתך שוב לויכוח האם צריך לסגור אולמות אירועים או לא, ולמה זה לא בדיוק כמו ללכת לסופר. אני לא רוצה ששום דבר יסגר. אני אומר מה יכולה להיות אופציה).

יגביר את האכיפה באמת.

יטיל סגר אמיתי על שכונות עם חולים רבים.

לא יצטלם מפר את ההנחיות בעצמו יחד עם בני המשפחה שלו.

ישדר שאיכפת לו.

אף אחד כרגע לא יכול להעלים את המחלה. בנקודה שבה אנחנו נמצאים - אולי גם מאוחר מדי וזה כדור שלג. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, halperin96 כתב:

לא אבל מבחינתו זה לא קריטי

אני אומר  שסבבה בוא נגיד שכרגע אפשר לסגור  אירועים  כי גם ככה עוד שבוע אין..

אבל ברגע שרואים שזה לא עוזר

צריכים לעשות עוד  צעד שיפגע בהמון אנשים

ובסוף תצטרך לחזור לסגר

ואחר כך גם לפתוח אותו

Just now, יבגניפ כתב:

אולי כן יצמצם התקהלויות (אני לא נכנס איתך שוב לויכוח האם צריך לסגור אולמות אירועים או לא, ולמה זה לא בדיוק כמו ללכת לסופר. אני לא רוצה ששום דבר יסגר. אני אומר מה יכולה להיות אופציה).

יגביר את האכיפה באמת.

יטיל סגר אמיתי על שכונות עם חולים רבים.

לא יצטלם מפר את ההנחיות בעצמו יחד עם בני המשפחה שלו.

ישדר שאיכפת לו.

אף אחד כרגע לא יכול להעלים את המחלה. בנקודה שבה אנחנו נמצאים - אולי גם מאוחר מדי וזה כדור שלג. 

אתה לא חושב שאחרי עוד סגר ועוד פתיחה ועוד הדבקות ועוד נאומים

אתה לא חושב שבסוף הציבור יצטרך להבין שמי שבסיכון צריך להתרחק כי  אף אחד לא יציל אותו אם לא?

אתה לא באמת  יכול לסגור את המדינה עד שיהיה חיסון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

מה יגידו לאנשים אין חתונות עד מרץ?

כן. מה הביג דיל לכל הרוחות? שילכו לכו לרבנות, יתחתנו, יעשו אירוע עם המשפחה הגרענית וזהו. יחסכו 200,000 שקל ויקבלו הרבה יותר זכרונות. לא מבין למה עושים מזה כזה טארארם כל הזמן. בוא, מתוך ה-300 אורחים 250 רואים באירועים האלה סוג של עונש/קנס והולכים כי לא נעים. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ChemGuy85 כתב:

בסופו של דבר יש עמים שמבחינה מנטלית/תרבותית לא מסוגלים להתמודד עם אירועים בסגנון הזה. י

פה בהתחלה דווקא כן היתה הפנמה. 

אני מקווה שבהדרגה זה גם חוזר, לפחות זה מרגיש לי ככה ממה שאני רואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

יש בתעשיה הזאת 200 אלף איש זה לא מספיק כלל ?

איפה תעשיית המסעדות הברים והמועדונים ?

הרי אם אתה סוגר מסעדות השלב הבא זה מלונות

והשלב הבא זה קריסה באילת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ChemGuy85 כתב:

זו גישה.

אבל אח תשלול את הנחיצות של האירועים לפרנסה של אחרים.

אתה יכול לרשום שאתה(הממשלה) בוחרת לפגוע בתחום האירועים והתרבות על מנת להתמודד עם פגיעה בכלל המשק/כל סיבה אחרת.

אבל לבטל את הנפגעים ואת העובדה שאנשים איבדו את הפרנסה חוטא למציאות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ChemGuy85 כתב:

כן. מה הביג דיל לכל הרוחות? שילכו לכו לרבנות, יתחתנו, יעשו אירוע עם המשפחה הגרענית וזהו. תאמין לי יחסכו 200,000 שקל ויקבלו הרבה יותר זכרונות. לא מבין למה עושים מזה כזה טארארם כל הזמן. בוא, מתוך ה-300 אורחים 250 רואים באירועים האלה סוג של עונש/קנס והולכים כי לא נעים. 

עשיתי השבוע בר מצווה שהופיעו בה אייל גולן, ליאור נרקיס, משה פרץ, מושיקו מור ועדן חסון

אתה יכול לדמיין כמה זה עלה

אתה צריך להבין שיש אנשים שסופרים את הימים עד לאירוע כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Transporter כתב:

אתה לא חושב שבסוף הציבור יצטרך להבין שמי שבסיכון צריך להתרחק כי  אף אחד לא יציל אותו אם לא?

אתה לא באמת  יכול לסגור את המדינה עד שיהיה חיסון

אני ממש ממש ממש לא רוצה לסגור את המדינה. אתה מתווכח איתי על משהו שאני לא בעדו מלכתחילה. אני לא ספריאל ואני מבלה קבוע כבר שנים בערך אותם המקמות (פאבים, ברים, בתי קפה), והדבר האחרון שאני רוצה, זה שהם יקרסו.

בוודא, אני לגמרי חושב שיש כאן אלמנט של אחריות אישית. אתה צודק בזה. אבל חלק מתפקידה של ההנהגה זה גם להעביר את המסר הזה. לא באיומים בזה שכולם ימותו. אבל כן בהסברה ואכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

פה בהתחלה דווקא כן היתה הפנמה. 

אני מקווה שבהדרגה זה גם חוזר, לפחות זה מרגיש לי ככה ממה שאני רואה.

מה אתה רואה?

היום הראתי כאן צילומים של שוק מחנה יהודה 

בודדים מקפידים

ובנינו

יקפידו שבוע שבועיים שלוש ואז מה ?

כשהכל סגור קל להקפיד, כי אין לך איפה להפר את ההנחיות

אתה לא תלך סתם ברחוב ותשתעל על אנשים רק כדי להפר הנחיות

אבל ברגע שאתה בשגרה  אז אתה רוצה להתנהג כמו בשגרה , כשאתה חוסם תחנת דלק  ונכנס לקנות סיגריות אתה נדחף בתור כדי לשחרר את הפקק ולא זוכר שאסור לך להתקרב לאנשים

וזאת סתם דוגמא...יש אלף דוגמאות כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי השבוע בר מצווה שהופיעו בה אייל גולן, ליאור נרקיס, משה פרץ, מושיקו מור ועדן חסון

אתה יכול לדמיין כמה זה עלה

אני ארסק את הרכב שלי לתוך עמוד חשמל לפני שאני אסע לאירוע הזה. 

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, זה נראה כאילו הממשלה החליטה שתחום המסעדות והארועים יותר חשוב מתחום התיירות. עכשיו יהיהו רבע מיליון עובדי ענף התיירות שאין להם שום תחזית לפחות לשנתיים. ועם התנהגות עם ישראל גם תעשיית הבידור והמסעדנות תתחסל. 

טרנספורט. תודה לאנשים כמוך שמפרים את ההוראות וחוגגים על המרפסת עם החברים, ולעמיתיך בעלי האולמות שמקבלים הנחיה להגביל את הארועים ל-250 איש ולהקפיד על ריחוק ובמקום זה מכניסים 700 איש ונותנים לכולם להתנשק. אלה האנשים שאחריאים לכך שכנראה שתצטרך להמיר את הואגיו בשניצל תעשיתי.

@יבגניפ אתה מכניס לי מילים לטקסט. תמיד כתבתי שצריך לפתוח את הכלכלה אבל תמיד כתבתי שזה צריך להיות מדורג ותחת בקרה קפדנית. מה שקיבלנו מהממשלה הנוכחית הוא ברדק מוחלט שבסופו של דבר יפגע בכולנו פי כמה מסגר בסגנון ניו זילנד, כי עם כל נזקי הסגר של מרס-אפריל חזרנו למשבצת אפס ואפילו גרוע מזה, ונשלם רבית דרבית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא מפיקים היום שירים בסגנון של בן דדיה?

חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...