Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

עוד קורבן לקורונה: חברת ההסעדה של נחום ביתן נסגרת

חברת ההסעדה מועב, שבבעלות יינות ביתן החזקות, הודיעה ללקוחותיה כי היא סוגרת את הפעילות בצל הפגיעה בשל משבר הקורונה • ההכנסות של החברה, שמספקת שירותים לחברות כמו אסם, חברת החשמל ואלביט, הסתכמו בכ-35 מיליון שקל ב-2019

אני חושב שאנחנו עדיין רחוקים מלראות קריסות של המון עסקים כמו דומינו

זה לוקח זמן אבל זה יגיע

כל יום שומע על עוד ועוד עסקים שנסגרים

זה לא חוכמה לקחת כדוגמא חברות סופר מצליחות ולהגיד "תראו איך הם שרדו"

אם העולם היה מורכב רק מחברות סופר מצליחות אז כולם היו מיליונרים, אבל יש גם עסקים שמאפשרים לבעל הבית לחיות בכבוד בלי לעשות מליונים,  ואת אלה הקורונה יכולה לרסק בקלות.

לצערי נראה שיצטרכו שוב לסגור הכל כדי לראות ירידה רצינית במספרים

וגם אם נרד לממוצע של 300 ביום אז תמיד יהיה תירוץ שאסור לפתוח כי אז יפחידו אותנו שנזנק מיד ל 800 ו 1000

אין לי מושג מה המדינה חושבת לעשות עם כל העסקים האלה שפשוט ימחקו

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001334499&fbclid=IwAR0bRlIzZq7UhAoie7huNY2bkmod-TA_TND_pdqDRxzY5WMS09mRhooklgM

לפני 18 דקות, David32 כתב:

קודם כול, זאת קבוצה של מתנגדי חיסונים.

שנית, זה סרטון מ30/06 , אנחנו כבר במצב שונה.

באיזה מצב שונה אנחנו ?

במקום 700  מאומתים שינו את הכותרת ל 1000?

מה זה קשור לכן חיסון לא חיסון, מתראיין מומחה באפידימיולוגיה  שאני מניח שהוא לא מאמין בטימטום הזה של צ'יפים ושטויות דומות

יש המון אסימפטומטים

אישתו של חבר נדבקה אין לה חוש טעם ויש לה קצת חולשה...מעבר לזה  היא לא מאושפזת, לא במצב בינוני ולא עומדת למות

אחרי כל המספרים המפחידים  שרצים כאן כבר חודש וקצת יש לך בסך הכל 70 חולים קשים

אז מה ?

נגמר הסגר ב 17.4

היום ב 4.7 יש לך  70 חולים קשים

חס ושלום ימותו כולם? אז מתו לך 35 חולים בחודש.? 40 ? 45? 

זה מספר פשוט קטן

שוב

הוא אומר מה שאמרו הרבה אחרים

לא מספרים לך מי מאותם חולים קשה אלה אנשים שהיו מונשמים גם לפני שבועיים במחלקה עם כותרת אחרת

לא מספרים לך מה הרקע שלהם, גם אם ימותו לא יספרו לך שלפני שהם קיבלו את המיתוג קורונה הם גססו ממחלה אחרת

יכול להיות שעוד 5 שנים כשיחשפו את המידע הזה אתה תגלה שכשאמרו לך 70 חולים קשים

50 מתוכם אלה אנשים שככה או ככה גססו, אבל בגלל שנדבקו גם מקורונה היו חייבים להדביק עליהם את התווית הזאת  כי ככה קבע החוק

ובעצם בלי קורונה הם היו מתים שבוע הבא נניח

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה קצרה שמדסיברה את חשיבות היציאה המסודרת מהסגר וההמנעות מפרטצ' וכניעה ללחצים (בכתה אלה "סיבובי פרסה"?

@Transporter הגיל הררי הזה הוא ביוסטטיסטיקאי, שמתמחה בניסויים קליניים, ואינו רופא או עוסק ברפואה. בכלל, קבוצת הפייסבוק הזו היא סכנה לשלום הציבור.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקר פורסם היום שטוען שוירוס הקורונה כנראה עבר מוטציה שהפכה אותו לפי 3 עד פי 9 יותר מדבק. לא ידוע אם הוירוס הפך להיות יותר או פחות קטלני.

https://www.cell.com/action/showPdf?pii=S0092-8674(20)30820-5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ChemGuy85 כתב:

מחקר פורסם היום שטוען שוירוס הקורונה כנראה עבר מוטציה שהפכה אותו לפי 3 עד פי 9 יותר מדבק. לא ידוע אם הוירוס הפך להיות יותר או פחות קטלני.

https://www.cell.com/action/showPdf?pii=S0092-8674(20)30820-5

מדובר במוטציה שהיא הנפוצה ביותר בעולם מאז פברואר, והיא כנראה הובילה למהירות ההדבקה המסחררת שראינו במרץ-אפריל.

אני מאוד מקווה שחברות התרופות שעובדות על חיסונים מכירות אותה (היא הנפוצה ביותר כבר 4 חודשים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

@Transporter הגיל הררי הזה הוא ביוסטטיסטיקאי, שמתמחה בניסויים קליניים, ואינו רופא או עוסק ברפואה. בכלל, קבוצת הפייסבוק הזו היא סכנה לשלום הציבור.

יש שם גם אחת שקוראת לעצמה "אקדמאית בוגרת טכניון" שמבלבלת את המוח על חיסונים.

הטכניון צריך לתבוע אותה על שימוש לרעה בשמו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Transporter כתב:

כשיקראו לך אייל גולן אתה תבין

אני לא הוא ולא יכול להגיב בשמו

לגיטימי שבנאדם מצליח שנראה מצוין פלוס לגילו, ירצה דוגמנית לידו

אישתו בת 26-28, ממש לא קטינה

ואני לא חושב שזה בסדר לכתוב פה דברים כאלה

אם היה מה להגיד עליו, בית משפט היה אומר

הוא נקי מכל אשמה

איך הגענו מדיון בענייני קורונה לפרשה התחילה ברעש ענק ונגמרה ענק בקול ענות חלושה.

רוצים לערבב מה שלא שייך ? זה עניין לשרשור אחר אבל, דברו על 2 שחקני כדורגל של מכבי ת"א  (שאחד מהם נשוי פלוס),שצדו קטינות במסיבה (ידעו או לא ידעו בנות כמה הן),שתו איתן אלכוהול ונכנסו איתן למיטה.

התיאור היה מעודן ולא גס ועסיסי רק בשביל הצגת העובדות- אין מה לעשות שתמיד הצרות מגיעות למפורסמים מעולמות כאלו ואחרים.

לענייננו- אנחנו בדרך לאיבוד שליטה במדרון החלקלק אם עדיין היא לא אבדה.

את הסגר שהיה פשוט היו צריכים לפתוח בצורה הדרגתית - דווקא קודם בתי הספר והגנים ,מקומות העבודה ובסוף ענייני הבילוי והפנאי- שלא היה קורה שום דבר אם לא היינו טועמים מהם עוד חודש ולא להגיע למצב של גל 2 עוד לפני החורף.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, halperin96 כתב:

יש שם גם אחת שקוראת לעצמה "אקדמאית בוגרת טכניון" שמבלבלת את המוח על חיסונים.

הטכניון צריך לתבוע אותה על שימוש לרעה בשמו.

אכן בוגרת טכניון- מהפקולטה לאווירונאוטיקה. 

בתור בוגר הפקולטה זה  מפדח ברמות. אז כן, רוב מי שעשה תואר מדעי/הנדסה הוא בעל הכלים לקרוא מאמרים מדעיים ברוב התחומים, להבין כראוי מה נאמר שם ולכן להביע דעה יחסית מושכלת- אבל לא הייתי לרגע חולם להציג את עצמי בתור מומחה לרפואה או חיסונים שהתואר שלי בכלל בהנדסה.

יש כמה כאלו שחושבים שאם הם סיימו תואר, זה נותן להם הסמכה גלובלית להציג את עצמם בתור סמכות בכל תחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני אולי טיפה קיצוני בגישה, אבל מבחינתי מי שקודם מציג את עצמו כבוגר מוסד כלשהו בלי לחשוף במה הוא עוסק למחייתו, אוטומטית מקוטלג כחרטטן. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגענו מדיון בענייני קורונה לפרשה התחילה ברעש ענק ונגמרה ענק בקול ענות חלושה.
רוצים לערבב מה שלא שייך ? זה עניין לשרשור אחר אבל, דברו על 2 שחקני כדורגל של מכבי ת"א  (שאחד מהם נשוי פלוס),שצדו קטינות במסיבה (ידעו או לא ידעו בנות כמה הן),שתו איתן אלכוהול ונכנסו איתן למיטה.
התיאור היה מעודן ולא גס ועסיסי רק בשביל הצגת העובדות- אין מה לעשות שתמיד הצרות מגיעות למפורסמים מעולמות כאלו ואחרים.
לענייננו- אנחנו בדרך לאיבוד שליטה במדרון החלקלק אם עדיין היא לא אבדה.
את הסגר שהיה פשוט היו צריכים לפתוח בצורה הדרגתית - דווקא קודם בתי הספר והגנים ,מקומות העבודה ובסוף ענייני הבילוי והפנאי- שלא היה קורה שום דבר אם לא היינו טועמים מהם עוד חודש ולא להגיע למצב של גל 2 עוד לפני החורף.

לשיטתו של טרנספורטר הם כדורגלנים מצליחים, מרוויחים טוב, נראים טוב? לגיטימי שירצו בחורות צעירות... (זה פשוט מה שנכתב על אייל גולן עם השלכה על הכדורגלנים).

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתו בנושא נכתבה גם בשירשור אחר כאן, רק צריך לחפש.

• מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Pika007 כתב:

אכן בוגרת טכניון- מהפקולטה לאווירונאוטיקה. 

בתור בוגר הפקולטה זה  מפדח ברמות. אז כן, רוב מי שעשה תואר מדעי/הנדסה הוא בעל הכלים לקרוא מאמרים מדעיים ברוב התחומים, להבין כראוי מה נאמר שם ולכן להביע דעה יחסית מושכלת- אבל לא הייתי לרגע חולם להציג את עצמי בתור מומחה לרפואה או חיסונים שהתואר שלי בכלל בהנדסה.

יש כמה כאלו שחושבים שאם הם סיימו תואר, זה נותן להם הסמכה גלובלית להציג את עצמם בתור סמכות בכל תחום.

רוב מי שלמד ועבד במדעים מדוייקים, יהיה בשוק פעם ראשונה שהוא נחשף למתודולגיות המחקריות בתחום התזונה והתרופות, זה שני עולמות שונים לגמרי. הבעיה האמיתית היא לשאוב סמכות ממחקרים אלה מבלי להבין את המוגבלויות שלהן, ויש הבדל תהומי בין להציג את עצמך כסמכות בתחום מסוים, לבין להראות סקפטיות במסקנות על סמך מחקר מסוים ולהחליט שאתה אישית לא מקבל את ההנחיות הנשאבות ממנו, בגלל זה צריך להיות זהירים מאוד במה לוקחים כמדיניות ציבורית ומכריחים על כולם ומה לא.
נ.ב. כל הילדים שלי מחוסנים ואני לא רואה סיבה למה לא לחסן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה קפץ לי פוסט הזוי

של בנאדם שמנסה להסביר לנו כמה קורונה זה מסוכן

ומספר לנו שהחום שלו הגיע ל 38 וקצת יותר

שהוא הזיע

שהייתה לו חולשה

והוא בעצם לא מבין שהוא מספר לנו על שפעת שאנחנו חווים כל השנה

פשוט רובנו מספיק גברים לקחת אקמול ולשבת בבית ולא להתנהג כמו אישה במחזור

להלן הסבר קצר מאוד מה היא שפעת:

ציטוט

שפעת או גריפה היא מחלה זיהומית הפוגעת ביונקים ובעופות, הנגרמת על ידי נגיף אינפלואנזה ממשפחת ה-Orthomyxoviridae מקבוצת נגיפי ה-RNA, התוקפת את דרכי הנשימה. בבני אדם המחלה מתבטאת לרוב בחום (מעל 38 מעלות צלזיוס), כאב גרון, כאב ראש, נזלת, שיעול, כאבי שרירים, וכן חולשה ועייפות, איבוד תיאבון, ליחה, סחרחורת ובחילה. סיבוך אופייני של השפעת היא מחלת דלקת ריאות, אשר עלולה להיות קטלנית, בעיקר בילדים קטנים, קשישים ובחולים עם דיכוי של מערכת החיסון.

כנראה שאתה במלון קורונה יש זמן לכתוב שטויות אבל אין זמן לקרוא במה אתה באמת חולה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...