Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

טוב אז אפשר לפתוח את השמיים ללא בידוד טרנספורטר?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף ההגיון של Transporter. אפשר גם?
מה זה בכיינים כל אלה שעברו ניתוח מעקפים. כולה ניתוחון קטן והחלמה בבית. והם עוד מתבכיינים ומקבלים נכות זמנית.
אני עברתי ניתוח לתיקון שלושה בקעים. 40 דקות, והייתי יום בבית שגם בו עבדתי.
גם היה אסור לי סקס לשבוע!
כל זה ולא ראיתם אותי מתבכיין על זה. גברים שעוברים ניתוח מעקפים הם ממש כוסיות.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

• מצחיק 2
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, David32 כתב:

טוב אז אפשר לפתוח את השמיים ללא בידוד טרנספורטר?

לא

כי במדינת ישראל לא יודעים לשמור על בנאדם בבידוד

אפילו חולי קורונה ישראלים בורחים מהמלונות

אתה רוצה להכניס לכאן גם חולים חדשים מחול?

הוכחנו  שאנחנו לא יודעים לשמור עליהם ולבודד אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אמרת שזו לא מחלה קשה ונוראית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

לא

יכול להיות שכשהייתי עם 39.4 בדצמבר היו מאשפזים גם אותי

לא בדקתי

א. שאלתי אותך אם אתה מבין ששפעת ודלקת ריאות זה מחלות שונות. אתה עונה לי "לא" אבל אז מספר שאולי היתה לך כזו גם. למרות שאתה אפילו לא יודע אם היית לך שפעת. 

ב. יכול להיות. זה הופך אותך לאדם שלוקח סיכונים מיותרים. אדם נורמלי אמור ללכת לרופא עם חום כזה. ובמידה ויש סימפטומטים - לבקש הפניה לרנטגן, בדיקות דם, ידה ידה.

ג. למה לעשות זריקות? לתת תרופות לחולים? להשקיע מאמץ במו"פ רפואי? מיותר.

שכבתי בבית, הפסדתי קצת כסף ואימונים ובסוף הבראתי

תמשיך להמר על עצמך, בהצלחה. 

לא הבנתי מה אתה עושה מזה?

מחלה קשה שצריך לטפל בה כשחולים בה ולא להעמיד את עצמך במבחני גבריות.

אתה מנהל ויכוח עם עצמך בעיקר.

אני לא מבקש לסגור את כל המדינה כי מישהו היה מאושפז. אף אחד פה לא מבקש את זה.

תאור של חולה קשה שהיה מאושפז שבוע יכול סתם "לזעזע" ולגרום לאנשים להתייחס יותר ברצינות לעניין המרחק ומסיכות וכו'.

אבל בוא

קרה לכולנו ואולי יקרה שוב בהמשך

לא. לא קרה לכולנו. בוא, ברשותך נשאיר את הגדרתן של מחלות והאפיון שלהן לרופאים. בטח כאלו שיודעים לזהות בצורה די פשוטה. לא לניחושים באינטרנט.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, EliC25 כתב:

אבל אמרת שזו לא מחלה קשה ונוראית

זה לא משנה מה אני ואתה חושבים

משרד הבריאות נלחץ ומלחיץ מהמספרים

אז אם מצליחים להשתלט על המחלה לא טוב לייבא אותה מבחוץ.

כולנו יודעים שיגיעו אנשים מחול ובמקום להיות בבידוד הם יסתובבו בארץ

מבחינתי זאת לא מחלה קשה ונוראית, אני  מסתובב בכל הארץ כל השבוע בין אנשים

כל מי שאני מכיר שחלה \ נדבק  \ היה ליד חולה קורונה - אף אחד מהם לא אושפז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק המציאות שלנו שאתה מסרב להבין

ראה 9 עמודים אחורה, "אנחנו לא יודעים למה המצב הנוכחי הוא מה שהוא, ואי אפשר להכליל חד משמעית בגלל מה שקרה שזה מה שימשיך לקרות כי אין לנו פאקינג מושג למה מה שקרה קרה כמו שקרה."

זה לא שאני מסרב להבין את המציאות. זה שגם אם ידפקו לך על הראש עם פטיש היגיון, אתה תדחה בתוקף כל מה שלא תואם לאינטרסים שלך.

במידה והיו פה מחנות הייתי שוקל פעמיים או שלוש את דעתי. אבל ש 100%, לא פחות, מיושבי הת'רד לעומת טרנספורטר מסכימים על משהו (אנשים מרקעים שונים שאין ביניהם קשר) וטרנספורטר מתעקש שכוווווווולם טועים, וואלה, אני נוטה להקשיב לקבוצה הגדולה והבלתי תלויה שמגבה את הטענות שלה בהיגיון מוצק יחסית על פי מה שידוע לנו עד לרגע זה.

ולא ל "חחח לא קרה כלום לא יקרה כלום" שמגובה ב "או, את השורה הזו בטקסט אני אוהב, אז אתייחס אליה, ההמשך לא משרת אותי, אז הוא לא קיים"

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • מעניין 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Nemesis כתב:

לפני 1 דקה, Pika007 כתב:

.

ולא ל "חחח לא קרה כלום לא יקרה כלום".

אני חושב שזה של איזה פוליטיקאי מהזמן האחרון....

• מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Pika007 כתב:

"39.4, פינוי לבית חולים, לילות בלי שינה, מזיע את חיי, לא אוכל, כבדות נשימה")

מזכיר לי את שפעת החזירים שעברתי לפני 6 שנים רק ללא פינוי לבית חולים. זה היה נורא. אחרי זה הבנתי איך אנשים מתים משפעת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

מזכיר לי את שפעת החזירים שעברתי לפני 6 שנים רק ללא פינוי לבית חולים. זה היה נורא. אחרי זה הבנתי איך אנשים מתים משפעת. 

אני בטוח שאם הייתי מגיע  למיון עם 39.4 אף אחד לא היה אומר לי סע הבייתה אתה בריא עוד לפני שידעו מה זה קורונה

היום כשיודעים שיש קורונה אני בטוח שהיו מתייחסים לזה בצורה יותר חמורה

והנה אני אומר לך  ששבועיים אחר כך כבר התאמנתי בחדר כושר, חזרתי לאכול במסעדות ועליתי את ה 3 קילו שהורדתי 

בלי אישפוז ובלי להצטלם כמו מסכן בבית חולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מאד במצב שלך. אותי אשפזו בגלל חום סביב 38, אבל שנמשך 10 ימים. מחלה יכולה להיות  קשה גם אם החום לכאורה לא גבוה במיוחד.

כמה שנים אחרי זה היה אותו ארוע שתארתי לפני כמה פוסטים, עם חום יותר גבוה והרבה הזעה אבל מצב כללי פחות בעייתי ובעיקר יכולת לטפל בבית, אז הטיפול היה בבית. 

היום סביר שבין השאר היו בודקים אותך לקורונה ומחליטים לפי תוצאות הבדיקות. וגם לפי היכולת לטפל בך בבית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

תלוי מאד במצב שלך. אותי אשפזו בגלל חום סביב 38, אבל שנמשך 10 ימים והתפקוד הכללי שלי היה ירוד מאד. מחלה יכולה להיות  קשה גם אם החום לכאורה לא גבוה במיוחד.

כמה שנים אחרי זה היה אותו ארוע שתארתי לפני כמה פוסטים, עם חום יותר גבוה והרבה הזעה אבל מצב כללי פחות בעייתי, אז הטיפול היה בבית. 

היום סביר שבין השאר היו בודקים אותך לקורונה ומחליטים לפי תוצאות הבדיקות. וגם לפי היכולת לטפל בך בבית.

אני בטוח שזה קרה לכל אחד כאן

חום קורה ועוד יקרה לנו בחיים

לפעמים זה יעבור אחרי 3 ימים ולפעמים אחרי שבוע

זה באמת לא נעים ואני לא מאחל לאף אחד

אבל מפה ועד לעשות פוסטים "תזהרו מקורונה זה סכנת חיים"

אני לא קונה את הדרמות האלה

מבטיח שביום שיתנו  לעשות בדיקות סרולוגיות בתשלום אני הולך לעשות ומפרסם כאן את התוצאות

מהמר שאולי מה שהיה לי בדצמבר היה קורונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קשה. מחלה שהרגה מאות אלפים תוך 4 חודשים, אין נגדה חיסון ומבחינתך היא כלום? רק תהיה לי בריא. 

לא כל מחלת חום מסוכנת.

לא כל הדבקה ב-Covid-19 מסוכנת.

אבל מחלת הקורונה מספיק מדבקת, מספיק קטלנית, ואין לה חיסון או טיפול כך שחייבים להתיחס אליה ברצינות.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עד סוף השבוע הקרוב נעבור את קו ה-250 חולים קשים. מעניין מה יעשו כאשר עוד קו אדום יחצה. 

לפני 1 דקה, sperial כתב:

אתה קשה. מחלה שהרגה מאות אלפים תוך 4 חודשים, אין נגדה חיסון ומבחינתך היא כלום? רק תהיה לי בריא. 

לא כל מחלת חום מסוכנת.

לא כל הדבקה ב-Covid-19 מסוכנת.

אבל מחלת הקורונה מספיק מדבקת, מספיק קטלנית, ואין לה חיסון או טיפול כך שחייבים להתיחס אליה ברצינות.

עזוב עוד לא הבנת שאם תפתח את המילון בערך "אני ואפסי עוד" תראה את הסלפי שלו בחדר כושר? 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, טרנספורטר, אתה מכיר חצבת, אותה מחלה שבני דורי חלו בה דרך שגרה? אז אותה מחלה יכולה להיות קטלנית (הן בשלב החריף והן לאחר שנים), והתפרצות שלה, בקרב אוכלוסיות עם רמת חיסון נמוכה בישראל התפשטה לאוכלוסיות דומות בניו יורק, ואם אתה זוכר, גרמה גם למותה של דיילת אל-על. ההבדל הוא שנגד חצבת יש חיסון, והתגובה בניו יורק היתה סגירה של בתי ספר עם רמת חיסון נמוכה, וחיסון חובה כולל הטלת קנס של 1000 דולר על מי שסרב להתחסן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...