Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

נו מה אתם? לא מבינים? היה לו חום 39.4 והוא ריפא את זה בשינה במשאית, אזי כל מחלה בעולם שמעלה את החום זהה למה שהוא סבל ממנו וכולנו בטח סבלנו ממנו, והתרופה האמיתית להכל זה נשיכת שפתיים גברית, קצת שינה, אקומול וזהו. אין מחלות אחרות. חום זה לא סמפטום אחד. לא יכול להיות שהוא סיכן את עצמו ואת הסביבה שלו בכך שלא פנה לקבלת עזרה. לא. אפשר לסגור את בתי הספר לרפואה, בתי וקופות חולים ולחזור לימי הביינים. הרי גם המגפה השחורה האנושות שרדה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

נו מה אתם? לא מבינים? היה לו חום 39.4 והוא ריפא את זה בשינה במשאית, אזי כל מחלה בעולם שמעלה את החום זהה למה שהוא סבל ממנו וכולנו בטח סבלנו ממנו, והתרופה האמיתית להכל זה נשיכת שפתיים גברית, קצת שינה, אקומול וזהו. אין מחלות אחרות. חום זה לא סמפטום אחד. לא יכול להיות שהוא סיכן את עצמו ואת הסביבה שלו בכך שלא פנה לקבלת עזרה. לא. אפשר לסגור את בתי הספר לרפואה, בתי וקופות חולים ולחזור לימי הביינים. הרי גם המגפה השחורה האנושות שרדה. 

יש הרבה מחלות אחרות

אבל מה שהוא תיאר זה בדיוק מה שהיה לי

ובדיוק מה שכתוב בהגדרה של תסמיני שפעת

אתה יודע אתה יכול גם לשוות את מה שהיה לו לגידול במוח  או לאלצהיימר

אבל זה לא ישנה את העובדה שהיו לו תסמיני שפעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר - התסמינים האלה אפייניים להרבה מאד מחלות וירליות, שמרביתן אינן מסוכנות ואף אחד לא טורח לברר בדיוק מה הנגיף הגורם להן.יש לזה אפילו שם - "תסמונת דמוית שפעת". הטיפול הוא מיטה נוחה, תה עם לימון, אקמול וסבלנות. אבל, כמו במערכון של רבקה מיכאלי ויוסי בנאי, לפעמים אתה מוצא חן בעיני הוירוס והוא נשאר, ואז מתחילים לברר מה קורה, כי יתכן שזה לא נגיף אלא מחלה אחרת עם תסמינים דומים, שכדאי לטפל בה. 

המקרה של הקורונה שונה, כיון שמדובר במחלה קטלנית עם התפשטות מהירה, ולכן ההתיחסות החמורה בהשואה לנגיפים אחרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין רק איך פקידי הממשלה שיושבים כל אחד על 45 אלף (לפני פנסיה תקציבית - הרי רובם יוצאי צבא עם עוד 50 אלף) חושבים שזה מחלה קטלנית.

כל השאר יודעים שזה שקר אחד גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, העלה לפורום את תלושי השכר של אותם פקידים שאתה מזלזל בהם.

דרך אגב, מציע לך לחפש את הערכים שלהם בויקיפדיה ולראות את ה-CV שלהם.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

לא. מה שהוא תיאר זה אבחון של דלקת ריאות. מה שאתה מתאר זה חום וניחושים במה חלית על סמך הניחושים. 

לפני 20 דקות, Transporter כתב:

חוץ מהעובדה שהוא עבר אבחון וגילו אצלו דלקת ריאות. אתה באמת חושב שאם תתעלם מזה עוד פעם - אז זה יעלם מעצמו?

אני לא משווה שום דבר לכלום.

אתה הבאת קשור שמתאר חווית אשפוז של חולה קורונה עם דלקת ריאות והשוות למה שאתה חווית, כדי להוכיח שמדובר בסתם עוד מחלה. 

ההשוואה שלך לא נכונה. בעולם הדוגמאות שאולי ידבר אליך, זה כמו לאכול עטלף וואגיו ולטעון ששניהם זה אותו דבר, כי זה בשר ומחרבנים אחר כך מימלא, ורוצים לאכול עוד פעם אחרי כמה שעות.

זוהי עובדה שהוא חלה קשה, עם דלקת ריאות ואושפז. וזוהי גם עובדה שאתה מתאמץ לסחוט מזה הוכחה שזה שום דבר כי לך היה חום ושרדת בלי אשפוז.

אתה יודע, קראתי על תלמידי ישיבה שלא הולכים להבדק אם יש להם קורונה כי הם מפחדים שיסגרו את הישיבה. אני באמת מקווה לטובתך שאם שוב תרגיש "תסמיני שפעת" הרציונל ינצח ותפנה לקבל עזרה. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, nimrod7676 כתב:

מעניין רק איך פקידי הממשלה שיושבים כל אחד על 45 אלף (לפני פנסיה תקציבית - הרי רובם יוצאי צבא עם עוד 50 אלף) חושבים שזה מחלה קטלנית.

אני לא אומר שזה שקר

אני  אומר שמעט מאוד אנשים יפגעו מהמחלה הזאת

ביחס למליוני אנשים שיפגעו מהמכה הכלכלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או הנה עוד קשקשן.

יש הרבה מחלות אחרות

"הסימנים הראשונים בכלבת דומים מאוד לסימפטומים של שפעת: חולשה כללית או חוסר נוחות, חום מלווה בכאב ראש". מחלה של 100% תמותה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ChemGuy85 כתב:

אנחנו מתקרבים ל-2,000 מאובחנים ביום בקצב מבהיל 

חשבתי שיקח לפחות עד יום שבת הבא, אבל לפי איך שזה נראה נגיע לזה עד יום שלישי

איך בדיוק

ביממה האחרונה כתוב 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

זוהי עובדה שהוא חלה קשה, עם דלקת ריאות ואושפז. וזוהי גם עובדה שאתה מתאמץ לסחוט מזה הוכחה שזה שום דבר כי לך היה חום ושרדת בלי אשפוז.

אתה יודע, קראתי על תלמידי ישיבה שלא הולכים להבדק אם יש להם קורונה כי הם מפחדים שיסגרו את הישיבה. אני באמת מקווה לטובתך שאם שוב תרגיש "תסמיני שפעת" הרציונל ינצח ותפנה לקבל עזרה. 

אני לא מתאמץ לסחוט שום דבר

אם היום היה לי 39.4 יש מצב שהיו מאשפזים גם אותי גם אם לא קוראים לזה קורונה

אז מה ?

אנחנו מפחדים מהמילה הזאת אבל בסופו של יום זה מסתכם בלשכב במיטה עם צמרמורות ולקחת אקמול

חוץ מזה אני שוב אומר שיום אחד כשיתנו לעשות בדיקות סרולוגיות אני כמעט בטוח שימצא שכבר עעברתי את המחלה כי זה באמת היה משהו קיצוני ולא זוכר מתי הרגשתי כל כך רע

לפני 4 דקות, ChemGuy85 כתב:

1,535 בשישי - שבת וזה עוד כאשר בקושי עושים בדיקות מעבדה. 

איפה ראית מספר כזה?

אם ככה אפשר לפתוח שמפניה סוגרים שוב הכל ?

106779796_1890978934372318_9144712949399432712_o.thumb.jpg.5e3f7f311c73c56555eba129f4b8c7a3.jpg

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל באתר של משרד הבריאות. אנחנו כבר ב-5% חיוביים מכלל הבדיקות.  

תחבר את המספרים של יום שישי + יום שבת ותקבל 1,535. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים הרשמיים לאתמול (3.7) - 936 מאומתים חדשים, קרוב ל-21,000 בדיקות. בטמקא מדברים על כ-600 מאומתים חדשים מחצות. זה בהחלטו מביא אותנו למעל 1500 מאומתים חדשים בסופ"ש, ועוד היד נטויה.

נכון לעכשיו קרוב ל-11,000 חולים פעילים, מהם 84 במצב קשה, בערך הכפלה בשבוע.

טרנספורטר  - תבקש שיעשו לך פאנל של כל נגיף שהמעבדה יודעת לבדוק.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ChemGuy85 כתב:

תסתכל באתר של משרד הבריאות. אנחנו כבר ב-5% חיוביים מכלל הבדיקות.  

הסתכלתי

איפה ראית 1500 ?

לא שיש לי בעיה עם זה

אני אומר שאם כבר סוגרים - שיסגרו את כל המשק כדי שאנשים יצאו לרחובות ויהפכו  את המדינה

כשאתה סוגר רק חלק אין מספיק רעש

כשאתה סוגר את כולם הלחץ יהיה פה כל כך גדול שיסכימו לפתוח הכל גם עם 300 מונשמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...