Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית דירה למגורים בחריש

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

באמת? כזה מוגזם? ב2 מליון אפשר כבר למצוא דירות ברמת גן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנחנו גרים בחריש כשלוש שנים, ודי מרוצים.

אני עובד בקיסריה, אשתי בנתניה, ושנינו לא נתקלים בפקקים(אבל שעות העבודה שלנו גמישות ביותר, כמו רוב ההייטק).

את הילדה שלחנו לגן בקיבוץ עין שמר הקרוב כי בזמנו לא היה מקום בגנים שליד הבית,  ואנחנו מאוד מרוצים מהגן אז נמשיך גם בשנה הבאה.

לאחרונה חשבנו לעזוב ולעבור צפונה, כדי להתקרב להורים, אבל האמת, שטוב לנו והאלטרנטיבות בחיפה והסביבה באותו מחיר הן ירידת רמה משמעותית.

אז כנראה שנישאר עוד.

אם יש לך עוד שאלות על העיר, אתה מוזמן לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מתושבי חריש מה המצב בכל הנוגע לשריפת הפחם מהישובים הפלסטינים הסמוכים, עדיין מתקיים?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, שביט כתב:

יש לך מושג מה המחירים בשלוש הערים האלה או שאתה סתם זורק?

המינימום לדירת 4 חדרים נורמלית ברעננה הוא לקראת ה2 מליון, שלא לדבר על רמת השרון

יש לי, אמרתי את זה כדוגמאות, שיחפש ביישובים ליד, יש למשל את ארסוף, שזה יישוב ממש ליד שפיים (נותן עוד דוגמא)

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 23 דקות, raniAA כתב:

יש לי, אמרתי את זה כדוגמאות, שיחפש ביישובים ליד, יש למשל את ארסוף, שזה יישוב ממש ליד שפיים (נותן עוד דוגמא)

דוגמאות למה? דירות שעולות פי 2 עד פי 4 מהתקציב?

מבקש דירות במיליון ואתה שואל אותו על ארסוף? Wtf?

עריכה אחרונה על ידי flytomars
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, maxcher כתב:

אשמח לדעת מתושבי חריש מה המצב בכל הנוגע לשריפת הפחם מהישובים הפלסטינים הסמוכים, עדיין מתקיים?

בשנה הראשונה שלנו (2017) הרגשנו את המפחמות כ4 פעמים.

לא יודע מי טיפל, אבל מאז אין כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בדקנו גם בסופ"ש את אור עקיבא,שכונת היובל...בניינים חדשים ודירות באיזור ה1.3 מליון לארבעה חדרים, אתם מכירים את האיזור?איזה אוכלוסיה יש שם?

מבחוץ האיזור נראה די טוב,לפי אתרים כמו מדל"ן וכאלה המקום הזה מדורג 3 מתוך 10 מבחינת מצב כלכלי.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Jeka88 כתב:

איזה אוכלוסיה יש שם?הבנתי שמעורבת אבל גם שמעתי שיש לא מעט חרדים וכוללים

אני חושב  שראיתי חרדי רק פעם אחת...  וגם אז הוא נראה אבוד ולא קשור למקום 😅

האוכלוסייה באיזורי (שכונת החורש) היא 50-50, כיפות סרוגות-חילוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Jeka88 כתב:

אגב בדקנו גם בסופ"ש את אור עקיבא,שכונת היובל...בניינים חדשים ודירות באיזור ה1.3 מליון לארבעה חדרים, אתם מכירים את האיזור?איזה אוכלוסיה יש שם?

מבחוץ האיזור נראה די טוב,לפי אתרים כמו מדל"ן וכאלה המקום הזה מדורג 3 מתוך 10 מבחינת מצב כלכלי.

יש לי חברים שגרים שם שמאוד מרוצים.

גני ילדים טובים והרבה גני שעשועים מטופחים בסביבה.

אור עקיבא שינתה כיוון לפני מס' שני והתחילה להתפתח לעיר הוקרצת לצעירים. יש הרבה בנייה רוויה בתוך כדי התחשבות בתשתיות.

הגירה חיובית של זוגות צעירים מהמרכז בגלל הקרבה לכביש 4, 2 ורכבת בנימינה/פרדס חנה והדיור שעדיין נחשב לזול עושה את שלו.

אזור מרכז העיר עדיין תקוע איפשהו בשנות ה90 עם בנייני רכבת מתפרקים.

בחלק הדרומי בין כביש 2 ל4 נבנית שכונת אור ים יחד עם מחיר למשתכן ניתן למצוא שם דירות 5 חדרים ב 2 מיליון פלוס.

תבדוק את נושא הרעש מכביש החוף לדירות הפונות מערבה, כמו כן תבדקו גם את הבנייה ברחוב השקמים שגם שם בונים מתחם גדול עם קרבה לבית ספר וגנים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי, בכל המקומות האלה - חריש, חדרה, אור עקיבא, פרדס חנה - כרכור, גבעת אולגה - תשכור ותחיה שם במשך שנה. רק אז תבין אם זה מתאים או לא. מכיר אנשים שהתאהבו באיזור, מצד שני אחרים ברחו אחרי חצי שנה עם הזנב בין הרגלים. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.7.2020 בשעה 21:23, halperin96 כתב:

גם בחיפה יש רכבת לתל אביב.

רק להגיע אליה חצי שעה-40 דקות ואז לחפש חניה.

גם בקרית חיים (חיפה) יש רכבת.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם צריך להבין את ההבדל באסטרונומי באורח החיים במעבר מתל אביב למקום כמו חריש. והכל לשם זה שהדירה תהיה על שמך בטאבו.

ממליץ להקשיב לטיפ של garicho.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2020 בשעה 11:33, Jeka88 כתב:

יש לי מספר חברים שגרים שם (רובם זה משפחות צעירות עם ילדים), וכולם מאוד מרוצים, גם מהאוכלוסיה (בשכונת היובל) וגם מאיכות החיים באופן כללי.

כשאתה בודק דירות, שים לב לרעש מכביש החוף כמו שאמרו (גם בלילה) וכן לגובה ועד הבניין (בבניינים עם חדר כושר/בריכה הוא יכול להיות די גבוה).

לנתניה (אזור תעשיה פולג) אפשר להגיע להערכתי בכ-30-40 דקות בבוקר (אם אין פקקים חריגים), אך לתל אביב זה כבר סיפור אחר (יש רכבת מהירה מבנימינה, אבל מאוד קשה למצוא שם חניה אחרי 7 בבוקר).

חשבתם גם לבדוק בשכונת פארק החלומות בחדרה?

מדובר בשכונה טובה וחדשה יחסית, עם דירות 4 חדרים מ-1.4 מיליון.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...