Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית דירה למגורים בחריש

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

יתכן שהשכר יפחת, אבל גם ההוצאות יפחתו, מה שדי יתקזז.

הראשון בוודאות יקרה, השני לא בטוח.

תחשוב על זה שבמקום שכירות בת"א (לא זולה אני מניח) הוא יצטרך לשלם משכנתא פלוס הוצאות תחבורה (דלק/ביטוחים/תיקונים/החלפת רכב כל 3-5 שנים, כפול 2)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם הוא עובד בהייטק כמו שאני זוכר, יש מוקדי תעסוקה טובים שישמרו על אותו טווח שכר ברדיוס שבין נתניה ליבנה וראש העין ממזרח.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על אלפי מנשה?

זכינו שם לפני חצי שנה במחיר למשתכן ומן הסתם מחכים ומחכים,אבל מה דעתכם על האיזור?

הוא מעבר לקו הירוק ונמצא בסוג של מובלעה,לא יודע מה יהיה שם עכשיו עם כל עניין הסיפוח.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Ziv כתב:

אם הוא עובד בהייטק כמו שאני זוכר, יש מוקדי תעסוקה טובים שישמרו על אותו טווח שכר ברדיוס שבין נתניה ליבנה וראש העין ממזרח.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

שזה בדיוק אזור המרכז, שלהגיע אליו מחריש זה סיוט.

יש גם הייטק באזורי התעשיה קיסריה ועמק חפר, אבל המשכורות שם יותר נמוכות מהמרכז פעם אחרונה שבדקתי.

לגבי חיפה ויוקנעם לא מכיר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, vadim6385 כתב:

הראשון בוודאות יקרה, השני לא בטוח.

תחשוב על זה שבמקום שכירות בת"א (לא זולה אני מניח) הוא יצטרך לשלם משכנתא פלוס הוצאות תחבורה (דלק/ביטוחים/תיקונים/החלפת רכב כל 3-5 שנים, כפול 2)

התיחסתי למצב שבו הוא מוצא עבודה באיזור המגורים החדש, לא לנסיעה יומיומית מחיפה או ב"ש למרכז. וגם נסיעה כזו, בימים כתיקונם, עושים ברכבת.

חוץ מזה, לגבי המשכנתא: א. הוא ישלם אותה בכל מקום בארץ. ב. ההוצאה האמיתית היא הרבית (וקצת "דמים"), שכן הקרן נשארת בידיו כבעלות על הדירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

שזה בדיוק אזור המרכז, שלהגיע אליו מחריש זה סיוט.

יש גם הייטק באזורי התעשיה קיסריה ועמק חפר, אבל המשכורות שם יותר נמוכות מהמרכז פעם אחרונה שבדקתי.

לגבי חיפה ויוקנעם לא מכיר.

בדוק את היציאה מחריש לכיוון 6.

שמעתי שהיא דיי פקוקה והתשתית לא בנויה לכמות מאסיבית של רכבים שיורדת כל בוקר ויש פקקים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

התיחסתי למצב שבו הוא מוצא עבודה באיזור המגורים החדש, לא לנסיעה יומיומית מחיפה או ב"ש למרכז. וגם נסיעה כזו, בימים כתיקונם, עושים ברכבת.

אם תמצא עבודה בהייטק באיזור חריש, תגיד לי.

וגם רכבת.

על הדרך אל תשכח למלא לוטו ולתפוס חד קרן.

יש סיבה שזול שם. אומנם פחות גרוע ממקומות כמו קצרין או ירוחם, אבל גם לא בדיוק הנאה צרופה.

לדעתי, אם פות"ש מתעקש לגור שם, הוא צריך קודם כל לשכור שם, וכשייגמר החוזה, להחליט אם להמשיך או לחפש פתרון אחר.

ואם יחליט לקנות, סיכוי טוב שיחסוך מעצמו מעבר דירה אפילו - סביר להניח שבעל הדירה ישמח למכור לו אותה.

ואם הוא עובד באחת מהחברות האלה שהעבירו את העובדים שלהן לעבוד מהבית באופן קבוע, אז מרחק ממקום העבודה כלל לא ישנה לו. תישאר עדיין הסוגיה של שירותים וחינוך לילדים, אבל זה כבר משהו אחר.

לפני 30 דקות, halperin96 כתב:

בדוק את היציאה מחריש לכיוון 6.

שמעתי שהיא דיי פקוקה והתשתית לא בנויה לכמות מאסיבית של רכבים שיורדת כל בוקר ויש פקקים.

יש שם קבוע פקק.

מכיר את איזור חדרה והסביבה טוב מאוד

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דירה להשקעה בחריש. אני לא גר שם. הרושם שלי הוא שהאוכלוסיה שם בסדר גמור. בפרויקט שלי האוכלוסיה כללית, חילוניים ודתיים לאומיים. העיר מתפתחת וגדלה אבל יש שם בעית תעסוקה וגם לא ברור למה עד עכשיו לא הנגישו אותה לכביש 6 הצמוד. המחירים שם ברצפה והתמורה מעולה למחיר אם אין צורך לנסוע רחוק לצורך עבודה. אני לא מכיר עוד מקום ברדיוס של שעה מתל אביב שאפשר לשכור דירת 4 חדרים חדשה בפחות מ-2500 בחודש. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אחת כמה וכמה ...

חריש מייצגת את המיץ של המיץ של בועת הנדל"ן.

הקימו כמה בניינים באמצע שום מקום, מכרו חלומות ואפילו עכישו, באמצע תקופת שיא בביקוש לנדל"ן, המקום הזה רלוונטי כמו דירה בירוחם.

הגיעו למצב ששכירות מוצעת בכחצי מהמחיר שאמור היה לעלות בפועל.

וזה כשאנחנו בתקופת שגשוג. 

אז תאר לך מה יקרה כשהבועה תתפוצץ.

עכשיו בוא נחשוב ביחד כמה שנים קדימה, איזה אוכלוסיה תגיע,למקום, שהטיקט היחידי שהוא מציע זה מחיר נמוך ביחס לאלטרנטיבות.

עריכה אחרונה על ידי stum
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהבועה תתפוצץ?

מחירי הנדלן רק עולים ע״פ ההיסטורייה וכל שנה ושנה אני רואה שיותר ויותר קשה לזוגות צעירים(שמרוויחים די סבבה למען האמת) לקנות דירה אלא אם יש להם גב כלכלי חזק/ירושה.

אשמח לשמוע דעות גם על אלפי מנשה.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ETAA כתב:

יש לי דירה להשקעה בחריש. אני לא גר שם.

למה אתה לא גר שם?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים יורים אוטומטית את התשובה רכבת, ושוכחים שגם להגיע עד לרכבת זה לא תמיד הדבר הכי פשוט.

פות"ש מבלי להכנס לפוליטיקה - אתה מוכן לחיות בסמיכות/בלב האוכלוסייה הפלשתינית?  לעבור דרך מחסומים בכל בוקר וערב?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק מחסום בטחון אחד בכניסה ליישוב עצמו בדיוק כמו שיש ביישובים שהם בתוך הקו הירוק כמו נווה ימין ליד כפ״ס או צור הדסה בירושלים.

גדלתי בשכונת פסגת זאב בירושלים אז ככה שקולות המואזין זה לא משהו זר לי.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...