Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Potato כתב:

קודם כל רק על זה שהוא גר בחיפה מגיע לו שאין שם שום אופציה.

מי עושה לעצמו דבר כזה?

שכאנשים שגרים במרכז מדברים עם מישהו שגר בחיפה:

"סופ"ש הייתי בטיול בצפון הייתי לידך שמה"

"וואלה ? איפה ?"

"רמת הגולן"

עריכה אחרונה על ידי stum
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ארנונה בחיפה רצחנית בשכונות היקרות, בתשבי (תחילת שדרות הנשיא) דירת 5 חדרים, 142 ברוטו, 12 אש"ח לשנה. לעומת זאת בכרמל צרפתי מתחת לקריגר (רחוב סטפן וייס), שהיא שכונה טובה, הארנונה הרבה יותר נומלית כי היא משויכת לשפרינצק מבחינת מעמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפה זה הישוב הזה מעל מנהרות הכרמל? 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ArikM כתב:

@Potato אתה טועה.

ככה בשלוף, שכונות מצויינות בחיפה: רמות ספיר, רמת אלון, גולדה ויש עוד הרבה.

אין לי מושג באילו רמות מחירים חיפשת ואיזה סוג דירה.

בחיפה יש הכל, גם שכונות יוקרה וגם פח זבל הכל פונקציה של מחיר, וכן הארנונה יקרה

גילוי נאות, אני תושב חיפה

גם במחיר של יוקרה אתה מקבל פח זבל.

זו המשוואה הפשוטה שפספסת.

אני לא שונא את העיר מרחוק,אני גר בה עוד מעט 4 שנים ומת לברוח.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה כל כך שונא בה?

גרתי בה 5 שנים וכל המשפחה של אשתי בחיפה. לא מת על העיר אבל לא הייתי מגדיר אותה פח.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potatoאין לי מושג על מה אתה מדבר, 

אני גר בשכונה סגורה עם גנים מגיל 0 עד 6 של נעמת ועירייה, מרכז מסחרי עם שרותי רפואה, 2 פארקי משחקים לילדים, אשתי נוסעת בתחבורה ציבורית לעבודה, יש תחבורה ציבורית בשבת. מרחק יריקה מהים, ממרכזי בילוי, קאנטרי קלאב. שמע, אני יכול להמשיך עוד הרבה. 

אין לי מושג מה אתה מחפש ומה הסטנדרט שלך לשכונה טובה, אבל אתה סתם מטעה.

ולראיה, הדירה הראשונה שלי היתה בשכונה ואני ממשיך לגור באותה שכונה גם היום בדירה גדולה יותר.

• רעיון גרוע 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל רשמת חוץ מהשם של השכונה.

אולי יש אחת בודדת כזו,אבל הרוב המוחלט או אוכלוסייה גרועה או בניינים מתפרקים ומצוקת חניה או שאין שום דבר במרחק הליכה.

תוסיף לזה שהכל עליות וירידות ותחבורה ציבורית לא להיט וקיבלת עיר פקוקה שאין דרך להתנייד בה שלא ברכב.

וגם עבודה יש יותר במרכז.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקור חיפאי וכרגע מסיים בידוד בחיפה. חיפה אחלה עיר, אם אתה בוחר נכון איפה לגור.

אנחנו לקחנו דירה במרכז חורב, וזה פשוט נוח שהכל במרחק הליכה. 

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאור של אריק מתאים לשכונה אחת או שתיים.

תפוד, כנראש שגם אחרי 4 שנים אתה לא מכיר את חיפה. חלק מהשכונות שנראות לך ישנות הן מצויינות, וזה כולל כאלה שצמודות לטכניון. אין לי מושג מה קנה המידה שלך, אולי תגלה לנו.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כ"כ מכיר את חיפה לפי שכונות. מגיע אליה פעם בשנה וכל פעם מוצא איזה אזור יפה אחר במרכז (אני לא מדבר על שכונות הפרברים בצד הדרומי של הרכס - זה נס ציונה בחיפה).

כמו בתל אביב וירושלים, אתה מרגיש שאתה נמצא בעיר, מבחינת קרבה של רחובות מסחריים, מבנה הרחובות (לפחות בחלק מהאזורים לא צריך ללכת 3 קילומטר ברגל מצומת לצומת).

הבעיה בכולן היא לכלוך והזנחה, שזולגים גם מהשכונות הפחות טובות. אבל זה פתיר עם קצת השקעה, רצון טוב ומוכנות של התושבים להרים את הקקי של הכלבים שלהם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה משתנה מאד בין השכונות. באזורים שבהם אני מסתובב די נקי, חוץ מחריוני כלבים. יש סיירת של העיריה שעוברת 2-3 פעמים בשבוע ודואגת לשלוח את רכב איסוף האשפה/גזם/מרכזי המיחזור.

יש בעיה של מדרכות וכבישים שהוזנחו עשורים. ראש העיר הקודם התחיל לטפל (אחרי לבנון השניה הגיעו תקציבים שהממשלה מנעה מהעיר זמן רב),  מה שהספיק לעשות זו טיפה בים, אם כי מה שנעשה נעשה באופן יסודי . 

היה כאן פעם ראש עיר שאמר "נולדתי כדי לטפל בביוב". למרות שלא הותיר חותם גדול האמירה הזו נכונה מאד. 

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, יבגניפ כתב:

ומוכנות של התושבים להרים את הקקי של הכלבים שלהם.

מה זאת האוטופיה הזאת שאתה מדבר עליה?

• מעניין 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...