Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 52 דקות, ArikM כתב:

לגבי סביבת המגורים, אכתוב דבר אחרון. כשיהיו לך ילדים, הדבר האחרון שיעניין אותך זה זוית המדרון שהבית שלך בנוי עליו

מה רע בלגור על מדרון? יש אחלה נוף, יש מרפסות שמש מדורגות, יש אויר, תענוג.

כמובן כשהמדרון נשאר טבעי ולא משחיתים לו את צורה כמו בדוגמא הזו:

IMG_20200821_132741.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז אנחנו כבר בספטמבר. אין סימן בשטח למיתון.

אפילו הפרסומות של ההלוואות מתחילות אט אט לחזור למסכים (טיפין טיפין אבל חוזרות).

מסירות הרכב של אוגוסט, השוו ועקפו את המסירות של אוגוסט שנה שעברה.

מרכזי הקניות מלאים.

הנקודה הקטנה היחידה שאני מוריד ממנה את הספוטלייט זה הדיור, שלהשקפתי יש איזשהי רוויה בשוק השכירות בתקופה הזו.

אולי כי ספטמבר ומי שרוצה לשכור בדרך כלל נכנס לפני כדי להספיק להתמקם לפני תחילת שנת הלימודים של הילדים, ימים יגידו.

אפשרי שגם בדירות למכירה, לא ברור בדיוק כי הדרך שאני חשוף אליה ביומיום וכמות השלטי "למכירה" שנערמים באזור שלי, לא באמת מהווים איזשהו מדד.

מעבר לזה, מרגיש כמו חזל"ש + קצת קורונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stum, אתה לא יכול להיות רציני נכון?

1) הלוואות זה סימן רע מאוד, במקום שמוכרים הלוואות זה מראה על קושי ולא על עוצמה.

2) שוק הרכב עדיין לא החזיר את עצמו, בראייה שנתית השוק התכווץ ב-20% לפחות עד סוף השנה.

3)יש מיתון, התכווצות של שני רבעונים רצופים כאשר ברור שגם הרבעון הבא יהיה שלילי, כרגע מדובר על צמיחה שלילית של כמעט 10%.

יש מיליון מובטלים ויש סקטורים שלמים שלא הולכים לחזור לעבודה בקרוב.

אני לא יודע מאיפה אתה שואב את המידע שלך, אבל אתה כאילו חי ביקום אחר.

• מעניין 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרעון התקציבי יצמח כנראה ל 10 מיליארד שקל ולא בגלל מהלך צבאי גדול או כלכלת בחירות. כמה נורות אדומות צריך ? אם משרד האוצר מזהיר שהצמיחה תהיה שלילת השנה : זו בדיוק הגדרה של מיתון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, stum כתב:

מרכזי הקניות מלאים.

אתה ממש לא בכיוון... מיד אחרי הסגר הייתה עליה משמעותית במרכזי הקניות, בעיקר הפתוחים, אבל זה בגלל השיחרור של הסגר. יולי היה גרוע, אוגוסט קצת יותר טוב אבל לא כמו בשנה רגילה. יש סקטורים שהתחזקו (כמו ציוד ספורט או ריהוט לבית) וסקטורים שהתכווצו משמעותית (מסעדות, כל מה שפונה לפלח הגיר המבוגר)

עריכה אחרונה על ידי BarryG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, save כתב:

הגרעון התקציבי יצמח כנראה ל 10 מיליארד שקל ולא בגלל מהלך צבאי גדול או כלכלת בחירות. כמה נורות אדומות צריך ? אם משרד האוצר מזהיר שהצמיחה תהיה שלילת השנה : זו בדיוק הגדרה של מיתון

הצעדים האחרונים (צ'ק לכל אזרח ודומיהם) הם כלכלת בחירות במיטבה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה. ברח לי אפס. אנחנו עכשיו בגרעון של 81 מיליארד שקלים. בסוף 2019, בימי כלכלת בחירות עליזים ,היינו בבור של 52 מיליארד . 6 מיליארד שנתניהו פיזר תחת לחץ זה כסף קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה אכפת לי, אני ממלא תמיד ב50 שקל.

• מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה תמיד הייתה בגרעון, זה לא תמיד דבר רע. ברור שעדיף שלא היינו בכלל.

הבעיה היא שהגרעון עובר את הגבול שהמדינה אישרה וזה כבר מסוכן מאוד, מילא במיתון אבל עוד לפני הממשלה שברה את הגבול שהיא בעצמה סימנה.

כל עוד מגדילים את הגרעון ללא השקעה בפיתוח, נצטרך לשלם הרבה יותר בעתיד. 

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, stum כתב:

מה שתגיד... אפילו ההייטק התחיל להתכווץ, עם פיטורים, קיצוצי משכורות והפסקות גיוסים.

תיירות חוץ עדיין לא קיימת. מדובר במאות אוטובוסים של תיירים שמסתובבים להם בכל הארץ, לא משהו שרואים במרכזי קניות. כלום.

• מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, stum כתב:

אפילו הפרסומות של ההלוואות מתחילות אט אט לחזור למסכים (טיפין טיפין אבל חוזרות).

מסירות הרכב של אוגוסט, השוו ועקפו את המסירות של אוגוסט שנה שעברה.

מרכזי הקניות מלאים.

הנקודה הקטנה היחידה שאני מוריד ממנה את הספוטלייט זה הדיור, שלהשקפתי יש איזשהי רוויה בשוק השכירות בתקופה הזו.

אולי כי ספטמבר ומי שרוצה לשכור בדרך כלל נכנס לפני כדי להספיק להתמקם לפני תחילת שנת הלימודים של הילדים, ימים יגידו.

אפשרי שגם בדירות למכירה, לא ברור בדיוק כי הדרך שאני חשוף אליה ביומיום וכמות השלטי "למכירה" שנערמים באזור שלי, לא באמת מהווים איזשהו מדד.

מעבר לזה, מרגיש כמו חזל"ש + קצת קורונה

רק ששכחת לציין שיש 700K מובטלים ומקומות עבודה רבים ממשיכים לצמצם בכוח האדם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, מרק10 כתב:

רק ששכחת לציין שיש 700K מובטלים ומקומות עבודה רבים ממשיכים לצמצם בכוח האדם.

מוקומות עבודה עברו למודל של להרוויח ממה שיש בלי השקעה בפיתוח פרויקטים חדשים(לפחות כמה ששמעתי עליהם).

אגב,הסופ"ש בכל העולם ננעל באדום-זה לא רק בארץ.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי מהשבוע האחרון.

אני מחפש עבודה, משרה חלקית או מלאה בזמן שאני מתעסק עם פרויקט גמר בלימודים. חוץ מכמובן לעבור על אתרי דרושים, שלחתי מיילים ישירות לחברות ונסעתי למספר מרכזי תעשייה לשאול ישירות. בסוף פניתי גם לחברות כח אדם.

יבש. אין כלום בחברות כח אדם. אין שום דבר אצל מפעלים. אין כמעט היצע באתרים לעומת שנה שעברה. עכשיו, אני אישית יכול לשרוד את השנה בלי, אבל מאות אלפי מובטלים ללא תעסוקה לעוד שנה? אסון שהולך ומתקרב. מכיוון שהחלטות הממשלה הן חרטא ושום כלום, זה לא ישתנה.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצחקת את אדון ישראל ישראלי.

ראיתי כתבה לפני כמה ימים בכאן 11, רוב האנשים מעדיפים לשבת בבית, בחסות כלכלת הבחירות, במקום לצאת לעבוד.

אנשים לא מבינים את עומק החרא שבו אנחנו נמצאים. מי הולך לשלם את הגירעון הזה? ניחוש אחד.

עריכה אחרונה על ידי ArikM
  • אהבתי 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...