Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת רכב עם autoeurope.co.il ו- Maggiore למישהו יש נסיון?

FARM
שימו לב! השרשור הזה בן 1911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

אני הזמנתי בינואר לפני שנה דרך אלדן בנאפולי וקיבלתי רכב מחברת winrent, השירות היה ממש רע - הייתי מאוד לא מרוצה:

- הנציגה בדוכן מסירה הייתה עסוקה בטלפון יותר מאשר לתת שירות(הפייסוש היה פתוח אצלה בנייד)

- הרכב הגיע בלי מים בווישרים, שבא הנציג הטכני הוא אמר שהוא ״כבר חוזר״ ונעלם ל20 דקות - יצאתי בלי מים בווישרים בסוף.

- כמה דקות לאחר שיצאתי ראיתי שהמד דלק מתחיל לרדת בצורה מוזרה - התקשרתי לדוכן והנציגה ה״עסוקה״ ענתה ואמרה ״אהה כן, המד דלק שבור זה רשום לך בחוזה״, אהם - למה לתת ללקוח רכב עם מד דלק שבור?! למה לא לעדכן אותי שיש מד דלק שבור?? אני צריך לחפש את זה בחוזה?

הקיצר, מאוד לא ממליץ עליהם - שירות על הפנים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי ממג'יורה לפני כשבע שנים (הזמנתי מסיקסט ישראל והסתבר שהם לא עובדים עם סיקסט איטליה אלא עם מג'יורה) בטרמיני, תחנת הרכבת הראשית של רומא.

המתנו בתור בלתי נגמר במשך שעות (לא היו כ"כ הרבה אנשים, אבל לא היה מספיק כח אדם והם עבדו באיטיות) בעוד שיתר החברות היו ריקות כמעט לגמרי. הרכב היה מעט משומש מהרגיל באירופה, בהחזרה לא היו בעיות אם כי לא נגרם לאוטו כל נזק.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שאם שילם על הרכב אז הוא שלו למשך תקופת ההשכרה, אז זה רק בתנאי שבא ולקח אותו ולא השאיר להם את הרכב בחניה וסתם אותה. לחברת ההשכרה יש אלפי מכוניות והחניה בנויה על תחלופה. אם לא לקחת אז הוא ימסר לבא בתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמנע מ Europcar.

שכרתי מהם באוקטובר ג'ולייטה ליומיים במילאנו דרך economycarrentals.

שילמתי באשראי , את מחיר ההשכרה ותוספת קטנה עבור הביטוח.

בדצמבר חוייבתי פעם שנייה על אותו הביטוח, 45 יורו נוספים, בחיוב רשום בכלל שהסניף שחייב זה סניף רומא.

מעולם לא הייתי ברומא.

לא מוכנים להחזיר את הכסף.

מתעלמים מפניות שלי.

בקיצור לא ממליץ על Europcar בכלל , אלא אם אתה רוצה להיעקץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה זה זיכיון מוזר. שכרתי מ europecar הרבה פעמים. החוויה שונה בין מדינות . יש סניפים טובים ויש גרועים. קשה להכליל.

אתה יכול גם לקחת אותם דרך אלבר בארץ ואז לא נשאר להם כרטיס אשראי בסוף השימוש (רק תפסו מסגרת). בחלק מהסניפים גם אם נפגע האוטו הם שולחים דו"ח תיקון עם דרישה לתשלום כי לא נשמר מספר כרטיס.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2012 שכרתי רכב באיטליה מ

Maggiore . לא מצאתי את נקודת ההחזרה ב TERMINI ROMA , התקשרתי וענו לי באיטלקית .

דברתי אנגלית ולא הבינו. נראה לי מוזר שבחברת השכרה לא ידברו אנגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...