Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לצפון איטליה - נהיגה בפרארי

MrSPy
שימו לב! השרשור הזה בן 2027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אני טס בחודש נובמבר לצפון איטליה.

מתכנן ללכת למוזיאונים של פרארי למבורגיני ופגאני.

בנוסף אני מעוניין לנהוג על פרארי, ראיתי שיש מלא דברים אבל כולם זה נהיגה בכבישים של איטליה,

קצת בעייתי אני מניח לנהוג שם במהירות גבוהה בעיקר שאני לא מכיר את המקום..

חשבתי ללכת יותר על כיוון של נהיגה במסלול מרוצים אמיתי על פרארי הייתי שמח לשמוע המלצות מאנשים שעשו

איפה אפשר למצוא דברים כאלה בצפון איטליה, האם יש צורך להזמין מראש, מה המחירים ופרטים נוספים שיכולים לעזור ?

כמו כן אשמח לשמוע על עוד אפציות מוטריות שניתן לעשות בצפון איטליה ואתם ממליצים לעשות.

המשך יום טוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק חזרתי מצפון איטליה (ממש צפון, לא אגמי גרדה) ויש לי כמה נקודות:

1. אל תלך למוזיאון של למבורגני - פשוט בזבוז כסף מביך. 15 יורו לאדם למתחם 40 מ"ר עם 10 מכוניות. התאכזבתי מאד.

אם תרצה לעשות שם סיור בפס הייצור התענוג יעלה לך 60 יורו לאדם.

מחוץ למתחם מסתובבות כל מיני הורקאן ואורוס בשלל צבעים - כמעט יותר מרשים מהמוזיאון עצמו.

2. הכבישים בצפון איטליה, באיזור הדולימיטים, פשוט מדהימים והם מספקים חווית נהיגה נפלאה (אפילו שתקעו לי פיאט 500 L במקום ג'ולייטה), במיוחד אם אתה לוקח רכב ידני.

3. בכבישי חוצי איטליה הם אוטוסטרדות (רובן בתשלום) של עד 130 קמ"ש עם אמצעי אכיפה רציניים, כך שלא הייתי מנסה לסגור סקאלה עם פרארי שם...

לאיזה אזורים אתה מתכנן להגיע? תיקח בחשבון שנובמבר זה כבר חורף ובאזור הצפוני של איטליה הסמוך ל דולומיטים רוב הכבישים יהיו מושלגים.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שנים הייתי באיטליה. מאחורי היו 3 קורסי נהיגה מתקדמת. ביקרנו בין היתר במוזיאון פרארי במראנלו. אשתי שאלה אם אני רוצה לקחת פרארי אחת לסיבוב.

השבתי בשלילה, מהסיבה הפשוטה שלדעתי, כדי להנות מרכב כמו פרארי, צריך לקחת אותה לנהיגת מסלול ספורטיבית, ולא סתם לשייט בעיירה ב50 קמ"ש...

מכיוון שאין לי את הכסף ואת הניסיון כדי לקחת פרארי קרוב לגבולות שלה (או אפילו 50 אחוז מזה, ואולי פחות), ויתרתי על החוויה.

מה הניסיון שלך? כמה זמן יש לך רישיון? האם עשית קורסי נהיגה או שאתה "סתם" רוצה לנהוג מהר בפרארי?

שוב, לדעתי, בלי ניסיון ברמה מסויימת, אתה עלול לא להנות כמו שאתה חושב שתהנה.

קבל זאת כהמלצתי.

מקווה שתהנה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כי שנתיים גם רציתי לעשות את זה, אבל היה ממש יקר, טיל מאורגן עם כניסה למוזאונים + נהיגה על פרארי למבורגיני ולא זוכר מה עוד, היה מגיע ל7000 יורו! פשוט מחיר מטורף מבחינתי.

אם אתה טס לבן (בלי שום טיול מאורגן הכוונה) ואתה יכל פשוט להגיד למקום ולהשכיר ולנהוג במסלול (לא יודע אם זה אפשרי פשוט להגיע לבד ולבקש) תנסה.

לי יצא לנהוג על SPIDER 488 פה בארץ והספיק לי :-), חסכתי את הכסף פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נהיגת מסלול בתשלום במונזה. בזמנו הייתי בסופ"ש של מירוצים אז לא היה אפשר. היום יש לא מעט ולא כל כך יקר

https://www.puresport.net/us/ferrari-458-italia-experience-monza

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין והייתי שוקל אם הייתי באזור.

לא ממש הבנתי עלות (259 יורו להקפה??) אבל לא התעמקתי כי חורג ממגבלת המשקל (100 ק''ג) והגובה (190 ס"מ).....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איטליה מפוצצת במצלמות מהירות

המלצתי קח רכב בגרמניה

שם אפשר לנסוע

כנ''ל.

המצלמות שם מצלמות כניסה ויציאה,סוג של מהירות ממוצעת בכבישים מהירים,יש גם מצלמות רגילות ויש דוחות על כניסה למרכזי ערים בלי שום שילוט ברור.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכזי הערים יש אזורים אסורים לכניסה לרכב לא מורשה. על העמוד עצמו יש מצלמת וידאו.

כמעט בכל כפר יש לפחות שתי מצלמות מהירות שמוצבות במתקנים דמויי חבית.

אני לקחתי רכב דיזל שנוסע נהדר לאט.

באוטוסטרדות אין בעיה. מותר 130 וזה מספיק מהיר. שם לא ראיתי מצלמות אבל בטוח שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן לקח לדוחות להגיע? עכשיו אני מודאג: O

את חיוב העמלות של השכרת הרכב קיבלתי לכ"א 1-2 חודשים לאחר מכן

לדוחות לקח כמה חודשים להגיע, בגלל שלא שילמתי בזמן (הביאו דואר ולא ראיתי אותו) הדוח קפץ לכמעט כפול, ניסיתי ליצור קשר להחזיר לסכום המקורי ללא הועיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מסלול סגור אשר אחד מהמדריכים הינו ישראלי. הבעיה היא שזה עולה 200 יורו ל-3 הקפות.

http://www.racinginitaly.com/

עשיתי זאת במסגרת טיול נהיגה (ראה driveyourway.co.il) רציתי לאחר מכן לעשות למשפחה, אבל המחיר פסל...

__יהבי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק חזרתי מצפון איטליה (ממש צפון, לא אגמי גרדה) ויש לי כמה נקודות:

1. אל תלך למוזיאון של למבורגני - פשוט בזבוז כסף מביך. 15 יורו לאדם למתחם 40 מ"ר עם 10 מכוניות. התאכזבתי מאד.

אם תרצה לעשות שם סיור בפס הייצור התענוג יעלה לך 60 יורו לאדם.

מחוץ למתחם מסתובבות כל מיני הורקאן ואורוס בשלל צבעים - כמעט יותר מרשים מהמוזיאון עצמו.

2. הכבישים בצפון איטליה, באיזור הדולימיטים, פשוט מדהימים והם מספקים חווית נהיגה נפלאה (אפילו שתקעו לי פיאט 500 L במקום ג'ולייטה), במיוחד אם אתה לוקח רכב ידני.

3. בכבישי חוצי איטליה הם אוטוסטרדות (רובן בתשלום) של עד 130 קמ"ש עם אמצעי אכיפה רציניים, כך שלא הייתי מנסה לסגור סקאלה עם פרארי שם...

לאיזה אזורים אתה מתכנן להגיע? תיקח בחשבון שנובמבר זה כבר חורף ובאזור הצפוני של איטליה הסמוך ל דולומיטים רוב הכבישים יהיו מושלגים.

הי, אז קודם כל תודה על העצה , למרות שאמרו לי לעשות את המוזיאון של למבורגיני עם הסיור במפעל אמרו באינטרנט שזה חוויה מטורפת.

אתה קנית לשם כרטיסים במקום? או שהזמנת את הסיור מראש באינטרנט?

לגבי נסיעה בפרארי, אני לא מתכנן לנסוע על כבישים רגילים, אני רוצה מסלול מרוצים אמיתי (סגור) ששם באמת אפשר לנצל את הרכב.

כמו שאמרת יש מצלמות ובאופן כללי מסוכן לנהוג בכבישים בעיקר בתקופת החורף.

לפני כי שנתיים גם רציתי לעשות את זה, אבל היה ממש יקר, טיל מאורגן עם כניסה למוזאונים + נהיגה על פרארי למבורגיני ולא זוכר מה עוד, היה מגיע ל7000 יורו! פשוט מחיר מטורף מבחינתי.

אם אתה טס לבן (בלי שום טיול מאורגן הכוונה) ואתה יכל פשוט להגיד למקום ולהשכיר ולנהוג במסלול (לא יודע אם זה אפשרי פשוט להגיע לבד ולבקש) תנסה.

לי יצא לנהוג על SPIDER 488 פה בארץ והספיק לי :-), חסכתי את הכסף פשוט.

וואי הגעת לסכום באמת מטורף.

אני עושה הכל לבד, אני אהיה במילאנו ואסע למודנה/מארלנו בשביל המוזיאונים ומחפש עכשיו את הנהיגה , אני לא צריך יום מלא, אני רוצה לחוות את הרכב חצי שעה במסלול אמיתי כמובן אשמח לעוד קצת מעבר כמו הסברים איך לנצל יותר נכון את הרכב ולהכיר את המסלול.

יש נהיגת מסלול בתשלום במונזה. בזמנו הייתי בסופ"ש של מירוצים אז לא היה אפשר. היום יש לא מעט ולא כל כך יקר

https://www.puresport.net/us/ferrari-458-italia-experience-monza

אני אהיה בין ה14.11 עד 19.11

אני לא רואה שיש להם ימי נהיגה כמעט בכלל בתקופה הזאת :/

במרכזי הערים יש אזורים אסורים לכניסה לרכב לא מורשה. על העמוד עצמו יש מצלמת וידאו.

כמעט בכל כפר יש לפחות שתי מצלמות מהירות שמוצבות במתקנים דמויי חבית.

אני לקחתי רכב דיזל שנוסע נהדר לאט.

באוטוסטרדות אין בעיה. מותר 130 וזה מספיק מהיר. שם לא ראיתי מצלמות אבל בטוח שיש.

שוב פחות הכוונה שלי בנהיגה ברחובות, אם כי ללא ספק זה חוויה אחרת.

אני מתכוון בנהיגת מרוצים במסלול אמיתי, לנצל את הרכב בצורה הכי טובה שיש

מחפש כמו מה שהאדם ששלח על מסלול מרוצים במונזה, קונספט כזה . אם יש הצעות/חוויות של מישהו על זה אשמח לשמוע

אשמח לשמוע אם מישהו ניסה לעשות נהיגה גם בקארטניג אמיתי ולא כמו מה שיש בארץ

בנוסף האם אתם מכירים מרוץ מכוניות שאמור להתקים בתאריכים הנל באזור צפון איטליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...