Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נכון לעשות כשיש תמרור עצור וכשאני בא לעצור בקו הנהג שמאחורי מהבהב לי עם האורות

אלעד12345
שימו לב! השרשור הזה בן 594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 שעות, Froyne כתב:

הכרתי מישהו, איש של פרינציפים.

כל פעם שהיו צופרים לו הוא היה עוצר, יוצא מהרכב, ניגש לנהג הצופר ושואל בפרצוף תמים 'קראת לי?'

עד היום אני לא מבין איך הוא יצא מהשטויות האלו בלי שקע בגולגולת בצורת לום.

אולי הוא כבר קיבל לום לראש ובגלל זה מתנהג ככה...

• מצחיק 1

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 6 שעות, איציק נ. כתב:

טרם מצאו תרופה לטימטום, אבל אני בטוח שכאשר ימצאו - יקנו אותה פה בכמויות כמו שקנו את החיסון הראשון לקורונה.

עד אז, כמו בקורונה, כנראה שהתרופה הכי טובה היא שכולם יהיו בסגר בבית... 🤦🏻‍♂️

• רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, avic78 כתב:

תסלח לי אבל זו שאלה מטומטת, אם אתה נכנס עכשיו לצומת מרומזרת ויש לך אור אדום ומאחורך יש דביל שמהבהב לך עם האורות- מה נכון לעשות?

עצם זה שאתה טוען שזו שאלה מטומטמת כבר מורידה לך נקודות, הבן אדם שאל שאלה, למה אתה מגיב בצורה כזאת דורסנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו צופר לי במצב כזה הוא כנראה מזהיר אותי מסכנה. אני עוצר ובודק ממש ממש ממש ממש טוב שאין שום סכנה בצומת. 

הרבה יותר מעצבנים אלה שעוקפים אותך בצומת לא פנוי. או שמתפנה מקום אחד לעבור, ואז כשעוברים את הצומת מישהו מנתיב אחר ואז תוקע אותך בתוך הצומת. 

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, דובצע כתב:

יצפרו או לא זה גם תלוי באיך האוטו ניראה

בתור תלמיד בשיעור נהיגה צפרתי לנהגים ברכבים שנרדמו לפני (צפירות אשכנזיות עדינות כאלה) וכיום, כמה שנים טובות אחרי שקיבלתי את הרשיון אני צופר גם לניידת של מתנ"א אם צריך.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Nemesis כתב:

אם מישהו צופר לי במצב כזה הוא כנראה מזהיר אותי מסכנה. אני עוצר ובודק ממש ממש ממש ממש טוב שאין שום סכנה בצומת. 

גם אני! הרי צפירה מותרת רק על מנת למנוע תאונה, אז אני בודק היטב מדוע הרכב מאחורי צפר- אם יש מישהו או משהו מלפני, מצדדי, מעלי, במאפרה (לא חושב שיש לי מאפרה ברכב הזה. אני צריך לחפש אותה כל פעם מחדש), מה כתוב במודעה שעל העמוד רמזור (לרוב זה משהו על הרזייה מהירה או צביעת בתים), אם העמוד רמזור עומד ליפול, כל מה שאני יכול לחשוב עליו שעלול לקרות חס וחלילה. כדי למנוע סיכון- בטיחות מעל הכל. 

הבעייה, לוקח לזה קצת זמן, וזה גורר צפירה נוספת- אני צריך להתחיל הכל מהתחלה. OCD וכאלה, אתם יודעים.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 5

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, BRAVO30 כתב:

אתה אומר לסקודות וב.מ.וו x6 אף אחד לא יצפצף.

פחות יצפרו. אם יש וילון אחורי פחות יצפרו כי לא רואים מי וכמה יש באוטו. אוטו גדול שיש לי עכשיו כמעט לא צופרים כי הנהג מאחורי לא רואה כלום מעבר לאוטו אלא אם כן הוא חצי מימין…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תעשה כשאותו אחד יסע מאחוריך בזמן שאתה עוקף והמסלול הימני תפוס ע"י הנעקף, ויהבהב כמו פסיכי בזמן שלפניך רכב שלא מאפשר לך להאיץ,

תיכנס בו ?  את זה העצבני מאחוריך זה בטח ירגיע. מה דעתך ? יש חשבון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הכי הזוי?

שכל פעם עולה כאן שרשור חדש על טמטום נוסף של הנהג הישראלי 

וכמעט אין כאן מישהו שאומר וואללה לי זה לא קרה

המצב בכבישים באמת נורא

והקטע שכולנו כבר מיואשים כי אפילו לעבירות חמורות הרבה יותר מסתם התנהלות דבילית 

אין אכיפה בכלל

(עדיין בטראומה מנהג משאית בכביש 6 ביום שלישי שכמעט עבר נתיב בלי לשים לב בזמן שראשו נעוץ בטלפון שלו, ואם לא הייתי צופר לו ובולם כמו משוגע הוא היה מחליף נתיב ב"טעות" על הראש שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

First Time Meme Template

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.9.2022 בשעה 05:25, ברווז כתב:

גם אני! הרי צפירה מותרת רק על מנת למנוע תאונה, אז אני בודק היטב מדוע הרכב מאחורי צפר- אם יש מישהו או משהו מלפני, מצדדי, מעלי, במאפרה (לא חושב שיש לי מאפרה ברכב הזה. אני צריך לחפש אותה כל פעם מחדש), מה כתוב במודעה שעל העמוד רמזור (לרוב זה משהו על הרזייה מהירה או צביעת בתים), אם העמוד רמזור עומד ליפול, כל מה שאני יכול לחשוב עליו שעלול לקרות חס וחלילה. כדי למנוע סיכון- בטיחות מעל הכל. 

הבעייה, לוקח לזה קצת זמן, וזה גורר צפירה נוספת- אני צריך להתחיל הכל מהתחלה. OCD וכאלה, אתם יודעים.

קרה לי בפניה ימינה שנתתי זכות קדימה והתחלתי להתגלגל לצומת, נהג אוטובוס צפצף לי, עצרתי והסתובבתי בעצבנות וסימנתי לו "מה העניינים?" הוא סימן לי שיש רמזור לפניה ימינה שלא שמתי לב אליו.

מאז אני תמיד בודק את הסביבה שלי כשצופרים לי🙂.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.9.2022 בשעה 00:14, V6 כתב:

זה כמו אלה שצופרים בפקק....😖

כאילו - חברים זהו, חייבים להתקדם, ההוא מאחורה צפר.

מתקינים ברכב כזה מאחור

https://www.ds-laufer.co.il/item.asp?item=4505

שיחפש את המשאית מאחוריו 🤣

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.9.2022 בשעה 11:39, איציק נ. כתב:

אני אומר לך מתי זה יפתר:

טרם מצאו תרופה לטימטום, אבל אני בטוח שכאשר ימצאו - יקנו אותה פה בכמויות כמו שקנו את החיסון הראשון לקורונה.
אז, ורק אז, יש סיכוי שזה ישתפר או יפתר.

לא, אותם אנשים פשוט יגידו שזו דרך של הממשלה להזריק לך שבב 5G ולא יקחו אותה...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...