Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נכון לעשות כשיש תמרור עצור וכשאני בא לעצור בקו הנהג שמאחורי מהבהב לי עם האורות

אלעד12345
שימו לב! השרשור הזה בן 594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה נכון?

לציית לחוק.

באמת שלא מבין את השאלה, ואם הצומת לא פנוי, אז תיכנס כי משהוא מצפצף מאחור? ותסכן את החיים שלך.

כל פעם שאני עולה לכביש באמת הדבר היחיד שמעניין אותי זה לחזור בחיים.

מי שזה לא מעניין אותו, שמעתי שהגהנום במקור היה קפוא, אז אם הם בנו על להשתזף, גם זה לא יקרה

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 12 שעות, אלעד12345 כתב:

2. כנ"ל אם אני לא נכנס לצומת לא פנויה. 

תודה

זה בכלל.

קרה לי כבר שהצומת הייתה מלאה. עצרתי לפני. ואיזה גאון תורן עקף אותי בדרך לא דרך ונעמד באמצע הצומת. 

הרמזור שלנו התחלף לאדום והתנועה מהצד השני לא יכלה לחצות את הצומת כי כבודו חוסם אותה.

אני חושב שזה סעיף בחוק שהרבה אנשים לא מכירים ו/או יש עליו 0 אכיפה. וחבל מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Nakamichi כתב:

אני חושב שזה סעיף בחוק שהרבה אנשים לא מכירים ו/או יש עליו 0 אכיפה. וחבל מאוד.

פגשתי פעם שוטר שעמד בצומת גהה (כביש 4 - זבוטינסקי) וחילק על זה עשרות דוחות! 

מלא אנשים נכנסו לצומת כשלא היה פנוי, ז"א שא"א היה להשלים את חצית הצומת. כשהאור התחלף לאדום קפץ עליהם שוטר מאופנוע, הצמיד אותם לימין (שיחכו לדו"ח) ושחרר את הצומת

היה בעליה לכביש 4 תור ענק של רכבים שהמתינו לדו"ח שלהם... 

טוב, על תצפו לזה היום, לא להגזים. זה סיפור מלפני 7-8 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שגם אם יש מאחוריך ניידת מדא / נטן/משטרה - כל האחריות על אי ציות לתמרור עליך.

סתם מציין שלפני שבועיים היה רמזור בגרמניה שפספסתי (חשבתי שאני צריך לתת זכות קדימה בפניה שמאלה לתנועה ממול) ואף אחד לא צפר.

מצד שני לפני חודשיים, בפקק ברמזור ירוק, אני לא נכנס לצומת לא פנויה, ואז היה עדיין ירוק והנתיב לפני פנוי, נכנסתי לצומת כדי לסיים לעבור אותה, רק כדי שילדה בת 20 שהסיעה את סבתא שלה תשבור ימינה, כי היא קלטה שהיא באמצע הצומת ויכולה לעבור נתיב (מי אמר שאסור לעבור נתיב בצומת, כנראה לא לומדים את זה). רק החושים שלי הצילו אותה מתאונה לתוך הדלת נהג שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדליק נורות רוורס לכמה שניות בודדות. לרוב זה מעביר את המסר, או מעצבן מספיק את הנהג מאחור בשביל להעלות לי חיוך.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 4

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה בתוך העיר כל תמרור עצור אני צריך להסתכל במראה לראות שהנהג מאחוריי קולט שיש פה תמרור ושאני עומד לעצור עצירה מלאה.

לא פעם ולא פעמיים אני רואה במראה שהנהג בכלל לא מסתכל לכביש \ לא חושב שאני מתקרב לעצירה מלאה.

עבירה שמאוד קל לאכוף אבל 0 אכיפה. 

אבל יש את המצטיינים שלא רק צופרים כשאני עוצר, אלא שממשיכים לצפור תוך כדי שהולכי רגל חוצים את המעבר.. האם ומתי זה יפתר?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, Igalz כתב:

מדליק נורות רוורס לכמה שניות בודדות. לרוב זה מעביר את המסר, או מעצבן מספיק את הנהג מאחור בשביל להעלות לי חיוך.

בתקווה שהסתום מאחוריך יקלוט.

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, iEminem כתב:

אבל יש את המצטיינים שלא רק צופרים כשאני עוצר, אלא שממשיכים לצפור תוך כדי שהולכי רגל חוצים את המעבר.. האם ומתי זה יפתר?

אני אומר לך מתי זה יפתר:

טרם מצאו תרופה לטימטום, אבל אני בטוח שכאשר ימצאו - יקנו אותה פה בכמויות כמו שקנו את החיסון הראשון לקורונה.
אז, ורק אז, יש סיכוי שזה ישתפר או יפתר.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בלילה נסעתי בימני על -100-90 בכביש של 90 ונהג משאית לא הפסיק לעשות לי אורות גבוהים.

אין לי מושג מה הוא רצה מחיי,להתעלם.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה נדיר, אבל יצא לי פעם לראות שוטר תנועה עוצר נהג שצפר לרכב שעצר לפניו כדי לתת ז״ק.

הוא נתן לו הרצאה שלמה של מה היה עלול לקרור אם הנהגת שלפניו היתה נלחצת ונכנסת לצומת כשהוא לא פנוי, ולמה למרות שהוא לא יכול לראות אם היא יכולה לנסוע או לא הוא חושב שהוא צריך לזרז אותה.

הוא לא קיבל דו״ח, אבל עיכוב של 10 דקות לטובת ההרצאה היה גם מספק.

• רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, iEminem כתב:

אשכרה בתוך העיר כל תמרור עצור אני צריך להסתכל במראה לראות שהנהג מאחוריי קולט שיש פה תמרור ושאני עומד לעצור עצירה מלאה.

לא פעם ולא פעמיים אני רואה במראה שהנהג בכלל לא מסתכל לכביש \ לא חושב שאני מתקרב לעצירה מלאה.

עבירה שמאוד קל לאכוף אבל 0 אכיפה. 

רוב הנהגים הישראלים שהם כמובן גם גרועים ועדיף שלא ינהגו, כבר מזמן מזמן לא טורחים להסתכל על תמרורים בדיוק כפי שהם לא טורחים להסתכל על הכביש ולהבין גם, בין היתר, סימונים על הכביש. כמו למשל שהנתיב מצטמצם/נסגר והם ימשיכו לנהוג כרגיל ואת התאונה שאמורה לקרות, ימנע אותה אותו נהג מודע שטורח להסתכל במראות ולקלוט נהג מטומטם שנוהג כרגיל למרות שעוד רבע שנייה, הנתיב שלו נסגר. או לחילופין שאותו נהג מטומטם, נוהג ברכב כמו I10 אבל בטוח שיש לו פרארי F8 טריביוטו והוא יכול להצמיד דוושה לרצפה, לעקוף ולהשתלב רבע שנייה לפני שהנתיב נסגר. כאלה אגב אני אוהב במיוחד ללמד שיש הבדל בין פרארי ויונדאי I10 או סתם גרוטאה אחרת.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, איציק נ. כתב:

טרם מצאו תרופה לטימטום

אמר פעם איש חכם:

כשאדם מת - הוא בכלל לא מרגיש את זה אבל כולם סביבו סובלים.

אותו דבר כשאדם טיפש.

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...