Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לצפון איטליה - נהיגה בפרארי

MrSPy
שימו לב! השרשור הזה בן 2024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי בטיול בטוסקנה לפני שנה וביליתי יום אחד במראנלו.

הזמנתי מראש נסיעה בפרארי 458 הכוללת נהיגה על מסלול .

הייתה חוויה מעולה אבל לא זולה בכלל .

עלה 1,200 יורו לנסיעה של חצי שעה בערך עד המסלול , 8 הקפות + 2 הקפות שהמדריך נוהג ועוד חצי שעה נהיגה חזרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הסכום, זה מה שהיה יוצא בגוגל, בדקתי וכמה אתרים וזה היה המחירים פחות או יותר, בין 6 ל8 אלף, בגלל זה ירדתי מזה, אבל לפי מה שהבנתי זה היה כלל טיסה מלון כניסה למוזאון ונהיגה של כמה רכבים, עדיין לא נראה לי היה שווה.

אולי מבדיקה קצת יותר רצינית הייתי מוצא ביותר זול.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על נסיון כזה בתור נהג לא מיומן.

הרכבים חזקים מאוד ואי שליטה ברכב וביציאה ממצבי קיצון(החלקה,תת היגוי היגוי יתר וכו') עלול להביא לתאונות.

ברוב המקומות תנאי התקנון הוא "שברת-שילמת".

יכול להיות שאני טועה,מעולם לא נהגתי בפרארי ועל מסלול בכלל אבל זו דעתי ואישית נמנעתי ממסלולים ברכבים יקרים בדיוק בגלל זה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאני טועה.

אתה לא טועה. ככל שמעטפת הביצועים של הרכב גדולה יותר, כך הנהג ההדיוט מסוגל לנצל פחות ממנה ביעילות.

תן לישראל ישראלי לעשות הקפה על מסלול עם משפחתומטית - הוא יהיה אטי כמו צב, אבל הוא כנראה יצליח. תן לו מכונית פורמולה 1 - בפניה הראשונה הוא בחומה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...