Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטרקציות מוטוריות - איסטנבול

DanGn
שימו לב! השרשור הזה בן 768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

המשפחה שלי טסה בקרוב לאיסטנבול ונשאלה השאלה - האם אני מעוניין להצטרף?

עלות הטיסה והמלון די נמוכים כך שזה די קרץ לי, אבל התחלתי לתהות; מה כבר אני אעשה שם במשך חמישה ימים?

לאחר חיפוש קצר הצלחתי למצוא מוזאוני רכב קלאסיים (פחות מושך אותי), חווית נהיגה של פורשה (ככל הנראה מדובר על חבילה הכוללת מלון ואיסוף משדה התעופה) אך שום אינפורמציה בנוגע לעלויות ומועדי פעילות, וכמובן העובדה שיש 2 מסלולי מרוצים אך גם לגביהם לא קיים מידע על פתיחה לציבור הרחב.

אשמח לדעת מכם, מניסיון, סיפורים של חברים או משפחה על אטרקציות מוטוריות הקיימות באיסטנבול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מפורשה, להתנהל שם בכבישים ציבוריים זאת חוויה בפני עצמה.

https://www.hurriyetdailynews.com/how-to-drive-in-istanbul-33823

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו מוזיאוני רכב זה כל מה שמעניין אותך?

אמנם חלפו 25 שנים מאז שביקרתי באיסטנבול, אבל אני יכול לומר לך שבכמה ימים שבהם טיילתי בעיר לא היתה דקה פנויה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

זהו מוזיאוני רכב זה כל מה שמעניין אותך?

אמנם חלפו 25 שנים מאז שביקרתי באיסטנבול, אבל אני יכול לומר לך שבכמה ימים שבהם טיילתי בעיר לא היתה דקה פנויה.

ציינתי שמוזאוני רכב פחות מושכים אותי, למען האמת.

בחיפושים אחר אטרקציות אוטומוטיביות.

הייתי שואל אותך מה למשל העסיק אותך כשהיית שם, אבל מניח שב-25 שנים לא מעט משתנה.

לפני 5 שעות, vadim6385 כתב:

עזוב אותך מפורשה, להתנהל שם בכבישים ציבוריים זאת חוויה בפני עצמה.

https://www.hurriyetdailynews.com/how-to-drive-in-istanbul-33823

ואו, נראה חוויתי בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תראה קצת סרטים בערוצים הטורקיים....

בגדול - איסטנבול עיר ענקית עם היסטוריה עשירה, כך שהיא עשירה באתרים, מארמונות עד שווקים. אני נסכתי בשעתו במסגרת דיל של טיסה, העברות ומלון, ובדרך מהשדה למלון הותעו לנו טיולים מאורגנים עם הדרכה בעברית (המדריכה היתה יהודיה מקומית שגרה כמה שנים בארץ, כך שדיברה עברית ישראלית שוטפת ומעודכנת) וניצלנו אותם, אבל עשינו גם כמה טיולים עצמאיים קצרים. אני לא יודע מה מצב סיורים אלה היום, אבל תעשיית התיירות בטורקיה מפותחת ביותר ואני בטוח שתמצא את מבוקשך.

לגבי חוויות מוטוריות - אני מניח שיצריכו יציאה מהעיר, וכיוון שמדובר בעיר ענקית כנראה שיגזלו זמן רב. אבל את זה עליך לבדוק. לנהוג בעיר כזו זה סיוט במקרה הטוב.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...