Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט אחווה חברתית - קארספורום - סגמנט כלי עבודה

Joseph Alishkov
שימו לב! השרשור הזה בן 2775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי הפורום היקרים, (מנהלים יקרים, קראתי את כללי הפורום ולא מצאתי בעיה עם התוכן המשתרך מטה, במידה ושרשור זה לא נאות עמכם, אנא התנצלותי מראש)

אני לא יודע אם מישהו מכם נתקל פעם במחסור בכלי עבודה כזה או אחר כאשר החל בפרוייקט על הרכב שלו. בחורים צעירים בני 18-25 הינם ברוב המקרים עדיין סטודנטים אשר נוהגים בכלי רכב עממיים משנתונים לא כל-כך מתקדמים, מציאות זו יוצרת מצב בו הצעירים עלולים להיכנס להוצאות גדולות בגין טיפול ברכב במוסך.

כל אדם צעיר אשר רצונו לחסוך, ולרשותו ידעטכני בסיסי למדי, יכול לטפל ברכב שלו כמעט לגמרי בעצמו. הדבר תלוי בטיפול הנחוץ, מורכבותו, והידע הדרוש אליו בכדי לבצעו.

בפורום שלנו קיימים חברי הכנופיה לטיפולים שוטפים, שבזכותם חלק לא מבוטל מהפורום נמצא בצד הנהנה מחברתם של אנשים נעימים ונכונים לעזור, עד כדי כך שהם מוכנים לבצע טיפולים מורכבים בהתנדבות מלאה. פעילותם מבורכת, אך אל נא נשכח כי מטרתם היא בעצם להסב את תשומת ליבנו לכך שטיפול ברכב לא מורכב כפי שכולם חושבים.

אני ממתין לאישור הפרוייקט באתר הד-סטארט, מטרת הגיוס 5,000 שקלים וקניית הכלים הבאים ישירות מיבואן סיגנט או אמפרו:

1) 3 סטים של כלי עבודה דרייב חצי (בוקסות רגילות, אלן, טורקס, ידית כח, בוקסות לפלאגים, ידית מומנט)

2) 2 סטים של כלי עבודה דרייב רבע (לפירוט ראה סעיף 1, למעט בוקסות לפלאג)

3) 2 סטים של כלי עבודה שלוש שמניות (לפירוט ראה סעיף 1, למעט בוקסות לפלאג)

4) 6 בוקים 750 ק"ג

5) 1 סטים מפתחות קרטר

6) 2 פטישי גומי יצוק

7) 2 סטים של שולפי אטמים

8) 3 מפתחות לפילטר שמן

9) 2 סטים מפתחות רינג/פתוח ראצ'ט

10) 3 משפכים פלסטיק

11) 3 מיכלי ריקן נוזלים 8 ליטר

12) 3 כוסות מדידה 1 ליטר

זה מה שהקצאת תקציב של 5,000 שקלים תאפשר לרכוש.

איך זה יעבוד?

פשוט, מי שצריך כלים להשאלה יוכל ליצור עמי קשר ולקבל את הכלים באחת משתי הדרכים הבאות:

1) משלוח באמצעות חברת שליחויות על חשבון המזמין (כמובן להלוך ולחזור, אני כבר יצרתי קשר עם צי'טה, בר, ו UPS, אעדכן בהמשך לגבי עלויות, לפי מה שנמסר לי על ידם, לא יותר מ- 40 ש"ח לכיוון, אני אעבוד איתם על מחיר יותר אטרקטיבי)

2) הגעה לאשדוד לאיסוף כלים, והחזרתם כמובן.

מה צריך על מנת להשאיל?

ממש כלום! חינם אין כסף! מי שרוצה יוכל להמשיך לתרום למען הרחבת הפרוייקט, וגם מי שיחליט לא לתרום לאחר ההשאלה יוכל להמשיך ולהינות מהכלים.

ההשאלה תעשה כמובן באספקת צילום צבעוני של תעודת זהות או רשיון נהיגה, וחתימה על גילוי נאות כי כל נזק שייגרם לכלים יצטרך המשאיל לרכוש כלי חדש כדי לשמור על מלאי מאוזן ולא חסר.

זה הכל חברים, אני מקווה שהמנהלים פה לא יסגרו את השרשור הזה כי אני חוויתי על בשרי מה קורה כאשר יש לך מחסור בכלי עבודה, וזה ממש לא כיף ולא נעים, גם די יקר, וגור לך לעיכובים עם תיקון הרכב.

אעדכן כאן לינק לאחר שהגיוס יאושר ע"י הד סטרט.

תדה לכל התומכים,

יוסף אלישקוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסף, יוזמה מבורכת .

אני רק שאלה... איך תוודאו החזרה של הכלים?

זה שבן אדם אוהב רכבים, לא אומר שהוא אוהב אנשים ומכבד את רכושם.

לדעתי צריך להשאיר ערבון מסוים על כל השאלת כלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הרוח הגבית, זה חשוב ומבורך גם מצידכם.

MAXIZEM, לכן אני מבקש צילום תעודת זהות וחתימה על גילוי נאות, שתי הפריטים הללו ייגרמו לאנשים לחשוב פעמיים לפני שמנסים "לאבד בטעות" כלים. הגשת תביעה קטנה עולה 1% משווי התביעה, כל שיהיה מדובר תמיד בשקלים בודדים, אני אפילו לא אטרח להופיע לדיון מאחר ואגבש כתב מוצק ומגובה בשתי המסמכים החשובים הללו. ממש לא בעיה :) אבל למה לחשוב רע, הכל יהיה טוב כמובן, למי שלא מתנגח איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לשלם דמי השאלה סמליים ובסיום הפרויקט להחזיר לגוף שנתן את המימון? או לחילופין להמשיך לקנות כלים באמצעות זה?

סכום סמלי כמובן נניח 20 שקל פר השאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים זה מורכב,

נניח האדם שרצה את השאלה שילם עבור שילוח 80 ש"ח (הלוך חזור), לגבות ממנו עוד 20 ש"ל לא יהרוג אותו, אבל הרעיון לא יהיה "נקי".

במידה וארצה לגבות 20 ש"ח אצטרך להנפיק קבלות. אני עוסק עצמאי אבל בתחום המולטימדיה ולא בתחום התיווך הזה, וכמובן איני רוצה לייצר תמונה שאני מרוויח מכל הסיפור הזה, אחרי הכל ההשקעה היא באמת של כולם.

את הפלטפורמה של ההשקעה אתה תראה מפורטת בצורה יפה בהד-סטרט, ומה שרשמת בנוגע להחזר ההשקעה קיים למדרגה מסוימת של תורמים.

אפרסם לינק להד-סטרט ממש ברגע שיאושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו לא אטרח להופיע לדיון

במקומך לא הייתי כל כך שחצן: אם "לא תטרח" להופיע לדיון בבית משפט, אתה תפסיד במשפט.

ומזוית אחרת, אחלה רעיון (באמת), אבל אני במקומך הייתי קצת פחות נאיבי - כמינימום קח פיקדון בכרטיס אשראי בגובה עלות הכלים, אשר יוחזר עם החזרת הכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזה מעניינת, אבל אם אני חושב על עצמי, במקום לשלם 80 שקל משלוח, להמתין שיגיע, להתעסק עם שליחות חזרה, כבר הייתי הולך לחנות וקונה מה שאני צריך כדי שיהיה בבית.

אם נתקעתי בלי, ללכת לחנות כלי עבודה יותר קרוב מאשר לסוע אליך לאשדוד (ואולי בכלל אין לי עוד רכב לסוע?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוכן להשתתף בcrowdfunding שיממן את כל הדבר הזה לחברי הכנופיה (ואסף בפרט :king:).

כל העניין הזה של השאלה הוא פשוט לא פרקטי, לנסוע מהמרכז\צפון עד אשדוד וחזור (ועוד פעם אחת כדי להחזיר) עולה בדלק בערך כמו הכלים שהבנאדם יצטרך.

לשלם לחברת שליחויות הלוך-חזור זה גם יקר מאוד אחרי פעם-פעמיים, ולא משתלם.

כמובן יש גם את העניין הפעוט הזה של השארת צילומי ת.ז. אצל מישהו אלמוני מהאינטרנטים.

קיצר אחלה רעיון, הביצוע פחות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוף נינגה. - אתה צודק ולדעתי באמת ה״לקוחות״ של הכנופיה צריכים להתאגד ואם כל אחד ישים כמה שקלים נוכל בקלות להגיע לסכום יפה ולצ׳פר אותם בכלים שהם רוכשים מכספם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה מבורכת שאני מוכן לקחת בה חלק.

הבעיה היא העלויות, אם אתה גר באשדוד-אז אנשי הצפון והדרום הרחוק יפסידו פה כסף, כי אם אני רוצה עכשיו 2 בוקים לעבוד על הרכב, ומשלוח הלוך חזור עולה לי 80 שקלים,עדיף לי לקנות כבר לעצמי בחנות.

מי שגר קרוב למגוריך כן יוכל להנות מהפרוייקט.

יותר קל לא לעשות את זה חברתי, לקנות את כל הסטים האלה ולהשכיר למי שמעוניין בתשלום, זה יכול להיות רעיון דיי טוב למי שלא מעוניין לקנות סט כלים ,בוקים ומיכל לריקון שמן בשביל טיפול שנתי.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוף נינגה. - אתה צודק ולדעתי באמת ה״לקוחות״ של הכנופיה צריכים להתאגד ואם כל אחד ישים כמה שקלים נוכל בקלות להגיע לסכום יפה ולצ׳פר אותם בכלים שהם רוכשים מכספם.

בתור לקוח קבוע של אסף, הבנאדם לא יודע לקבל מתנות, למרות שלאחרונה הצלחנו להתאגד ולחדש לו ציוד שכבר התבלה, ודחפנו לו בכח לתא המטען.

יוזמה מבורכת

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...