Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי צעד ענקי: התחלתי ערוץ יוטיוב!

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אם המצלמה שלך נניח 480P, אתה יכול להמיר ל720\1080.

כעקרון זה רק יוריד איכות במצב רגיל, אבל כאן יש 2 אלמנטים נוספים-

1 זה שיוטוב ידחוס ממש גרוע את הסרטון כמה שאתה על רזולוציה יותר נמוכה, מה שלא תעשה אם תעלה סרטון לדוגמא 240P שכווץ מ1080 במצלמה ט ובה, שנראה פצצה במחשב שלך כשאתה לא מותח אותו (שהוא באמת תופס 320X240 על המסך שלך), ותדחוס אותו בעצמך הכי חפיף שאפשר (שיהיה 1000MBPS), הוא עדיין יראה זוועה ב240 ביוטוב. ככה למרות שתאורטית אתה רק אמור להפסיד קצת איכות כשאתה משנה רזולוציה, אתה כנראה תרוויח.

2 זה כמובן שיראה יותר אטרקטיבי הערוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מגניב!

מתי אתה עושה סרטון על השחזת להבים עם ציוד שיש לכל אחד בבית?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הרגת אותי עם הקטע שאתה שולף את התקע החשמלי מהקופסה של הפנס ותולש בדרך את החיבור של הכבל לפנס... לא הפסקתי לצחוק :lol:

אני אמשיך לראות את הסרטון אח"כ (כרגע בעבודה), אבל הערה בונה לבינתיים: נסה לתמצת את ההקדמה וההצגה של הפרוייקט. דקות ארוכות מתחילת הוידאו ואתה עדיין מציג את הפנסים השונים שהכנת עד שלא ברור אם תראה איך לייצר אותם מתישהו... סרטונים שמכילים הרבה מידע במעט זמן נגישים יותר בפלטפורמה הזו. תחשוב יותר "טוויטר" ופחות "בתיה עוזיאל בחינוכית". בכל אופן, אני נהניתי מכל רגע שכבר ראיתי, ובהחלט מתכננת להמשיך לראות את זה אח"כ.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני קראתי את הכותרת ככה: ״עשיתי צעד ענקי: התחלתי לרוץ יומטוב!״

ואז אני נכנס לסרטון, הבנאדם יושב, מדבר ויושב, אני מחכה שהוא ירוץ ובינתיים הוא מדבר על פנסים אז חשבתי - אוקי הוא יוצא לריצת לילה...

ואז גלינג (אסימון).

מבחינתי כל יוזמה אישית מבורכת, מבחינתי מהצד שאני מכיר אותך (ועכשיו גם ראיתי אותך לראשונה) אולי אשמח שתחלוק ידע בסכינאיזם :)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על גלקסי 1 (I9000), אז יש שם צילום וידאו 720p (אלא אם כן ביטלת אותו לטובת ה-BM). ואתה לא היחיד בפורום שעדיין משתמש בו ;)

אכן, זה זה. וזה מה שהוגדר לו.

יצאתי חומוס בלאפה עם חצילים בטחינה, מתברר שהרזולוצייה הוגדרה בתכנת העריכת ווידאו שאני משתמש בה, ושאני יכול להגדיר שם 1080P. הסרטון הבא ייראה יותר טוב :twisted:

ברווז בעניין טכני, לא צריך שום רכיב בין הסוללה לפס לד? מייצב פיוז משהו? (אין לי ידע בחשמל)

את הפס לד הזמנת עם נתון של 5v וזהו?

תודה רבה

אין עוד רכיבים על הדרך, מה שהראיתי בסרטון זה מה שעשיתי בעצמי לפנסים שכבר בניתי. מייצב לא קריטי לשימוש הזה כי לא מדובר על אלקטרוניקה עדינה, אז כשהסוללה תדעך מהשימוש האור שהלדים מפיקים יחלש. לא ביג דיל. גם אין סכנה לסוללה, כי בשלב מסויים פשוט לא יהיה לה כח להפעיל את הלדים, והאור יכבה. זה הכל. פיוז צריך לשים רק במקומות שבהם משתמשים במתח יותר גבוה, כדי שלא יהיה קצר שעשוי לגרום לשריפה. שוב, מיותר בשימוש בפנס. שים לב שאין בשום פנס קנוי את הרכיבים האלו או רכיבים אחרים...

מגניב!

מתי אתה עושה סרטון על השחזת להבים עם ציוד שיש לכל אחד בבית?

לא בקרוב. השחזה זה נושא רגיש אצלי, ועד שלא ארגיש שאני מינימום מאסטר-סיני-עם-זקן-שעף-מעלה-לעלה-תוך-כדי-שפאגט-סטייל-נמר-שוכב-דרקון-עומו-ופיי-לונג-מקיל-ביל-עושים-אורגייה אני לא הולך להעלות סרטונים בנושא.

לא, הרגת אותי עם הקטע שאתה שולף את התקע החשמלי מהקופסה של הפנס ותולש בדרך את החיבור של הכבל לפנס... לא הפסקתי לצחוק :lol:

תיארתי לעצמי שהרבה יראו את זה ויצחקו, אולי אפילו יחשבו שעשיתי את זה בכוונה. אותי זה "קצת" פחות הצחיק, ולרגע פשוט רציתי להפסיק את הצילומים וללכת לשכב במיטה בתנוחה עוברית. פעם ראשונה שהייתי כל כך עצבני ומופתע שלא הצלחתי לקלל... פשוט עמדתי שם, בשקט, באותה תנוחה במשך מעל דקה, בשוק טוטאלי. אם הייתי דמות ממשפחת סימפסון, הייתי נראה בדיוק ככה: :shock:.

עדות לעצבים שאחזו בי ניתן למצוא בטריקה של הפנס הסורר על השולחן, תוך שאני מפטיר "אני אטפל בו אחר כך":twisted:

אגב, תיקנתי אותו קצת אחרי שסיימתי לצלם את הווידאו. המלחם כבר היה חם, אני כבר הייתי בשוונג, אז למה לא?

אני אמשיך לראות את הסרטון אח"כ (כרגע בעבודה), אבל הערה בונה לבינתיים: נסה לתמצת את ההקדמה וההצגה של הפרוייקט. דקות ארוכות מתחילת הוידאו ואתה עדיין מציג את הפנסים השונים שהכנת עד שלא ברור אם תראה איך לייצר אותם מתישהו... סרטונים שמכילים הרבה מידע במעט זמן נגישים יותר בפלטפורמה הזו. תחשוב יותר "טוויטר" ופחות "בתיה עוזיאל בחינוכית". בכל אופן, אני נהניתי מכל רגע שכבר ראיתי, ובהחלט מתכננת להמשיך לראות את זה אח"כ.

נקודה מעניינת. חשבתי שלהסביר על יתרונות וחסרונות של הדגמים השונים נותן איזה שהוא ערך מוסף (עובדה שצחקת בסוף...), ושמי שמשתעמם יכול לדלג קצת קדימה (שזה מה שאני עושה לפעמים בסרטונים מסויימים).

טוויטר, אה? אף פעם לא התחברתי לדבר הזה. משום מה, אנשים שמצייצים שטויות, לא נראה לי מעניין- אמר הברווז :lol:

רק אני קראתי את הכותרת ככה: ״עשיתי צעד ענקי: התחלתי לרוץ יומטוב!״

ואז אני נכנס לסרטון, הבנאדם יושב, מדבר ויושב, אני מחכה שהוא ירוץ ובינתיים הוא מדבר על פנסים אז חשבתי - אוקי הוא יוצא לריצת לילה...

:lol:

ואז גלינג (אסימון).

אתה אשכרה זוכר איך נשמע אסימון נופל?! וואו.

מבחינתי כל יוזמה אישית מבורכת, מבחינתי מהצד שאני מכיר אותך (ועכשיו גם ראיתי אותך לראשונה) אולי אשמח שתחלוק ידע בסכינאיזם :)

חלק מהידע יזלוג לתוך הסרטונים שלי, הסר דאגה מליבך. רק היום צילמתי פרוייקט קצר (חמשה-שה שעות :lol:) שבו שלפתי את הסכין עבודה הנאמנה שלי, בנצ'מייד דה-ז'ה-וו, לעזרה עם טיפונת הסבר עליה. ממש טיפונת. כמה שניות. לא רוצה להפחיד את הצופים יותר מדיי, אז במקום לשלוף אותה בתנועה סיבובית מהירה ("הקפצה" של הלהב החוצה) כמו שאני נוהג לעשות, פתחתי אותה לאט, עם 2 ידיים, בשקט, בעדינות...:lol: זה היה מבאס קצת:wink:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיניתי אותה. הגיע הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ מוטי - זהו,נהיה סלב הבחור :)

ראית מה זה? קארספורום הזה מקפיץ אנשים :-)

ברווז היקר שלחתי ואפנה את השאלה גם כאן.

הלדים באייבי הם 12v וליואסבי נותן 5v, מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים? זה פשוט: מחפשים פס לדים אחר, או קונים לדים לחוד ופס לחוד, ומלחימים :lol:

עקרונית אפשר להתעסק עם מגביר מתח ובלגאן, אבל אני לא ניסיתי את זה אף פעם, ואני לא ממש מבין בזה, אז אני לא מתקרב לזה.

או שמתפשרים לגבי היואסבי, והולכים על שנאי של 12V.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני הכנתי, אלא התגלגל אלי פס כזה מוכן. אפשר גם לייצר פסים בעצמך, עם מלחם ובדיל, ורכישה של הלדים בנפרד ולוח אלקטרוני "ריק" (חורים בלבד) שמשמש לפיתוח מוצרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד ברווז, אהבתי את הרעיון והיוזמה!

תרשה לי גם לשבח את העברית הצחה שלך ואת הדרך הכיפית והפשוטה יחסית

בה אתה מעביר את הסרטון ומסביר את החומר.

כיף לצפות בשאיפה שגם אעזר באחד הסרטונים שלך ביום מן הימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...