Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואו, כל התגובות הסלחניות בסגנון ״קשה לגברים לעמוד בפיתוי״ ו״כל גבר יכול ליפול״ ממש מדגימות לנו איך אפילו בסוף 2016 החברה הישראלית היא עדיין שוביניסטית על גבול הבבוניות. מאכזב.

תקן אותי אם אני טועה, אבל במקומות שזה נאמר כאן, הכוונה הייתה ללעמוד בפני הפיתוי כשמישהי מפתה אותך (או, יוזמת קשר, במילים אחרות), ולא לעמוד בפני הפיתוי של להטריד מישהי.

שזה יכול להיאמר על שני המינים ואין בזה שוביניזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להבנתי, את הצבא הוא כבר עזב. ואם יורשה לי, אז עזב בבושת פנים. השאלה אם זה אונס או יחסי מרות היא דרמטית. היא לא מן השפה ולחוץ. כי יחסי מרות זה בור שכל גבר יכול ליפול בו, אבל אונס זה להיות רוצח נפשות.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

אני לא סבור.

אומנם מדובר ביחסים בהסכמה, אך זו הסכמה בכפיה.

האישה חסרת אונים ונאלצת לשכב מחשש לעתידה או להתנכלות.

שמעו, אני לא יודע לכמה מכם יש ילדים, אך אם חלילה זה היה קורה לילדכם, הייתם יוצאים למסע נקמה וקורעים לקצין את הצורה בבית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי, את הצבא הוא כבר עזב. ואם יורשה לי, אז עזב בבושת פנים. השאלה אם זה אונס או יחסי מרות היא דרמטית. היא לא מן השפה ולחוץ. כי יחסי מרות זה בור שכל גבר יכול ליפול בו, אבל אונס זה להיות רוצח נפשות.

לא , זה ממש לא בור שכל גבר יכול ליפול בו.

אתה יכול להגיד את זה גם על יחסים עם קטינות ? כמו שכל גבר שם את הגבול (אני מקווה) ולא ימסה לשכב עם קטינה , כך צריך ביחסי מרות.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא לא רק חוקי הצבא, כאילו תפסו אותו בלי גומיות במכנסיים במבצע מלביש, זו עבירה מינית חמורה בהתאם לחוקי המדינה!

נכון, וזו עבירה שצה״ל בשנים האחרונות מטפל בהופעותיה בחומרה רבה מאוד.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא , זה ממש לא בור שכל גבר יכול ליפול בו.

אתה יכול להגיד את זה גם על יחסים עם קטינות ? כמו שכל גבר שם את הגבול (אני מקווה) ולא ימסה לשכב עם קטינה , כך צריך ביחסי מרות.

לא לכל גבר יכול לקרות מצב שהוא מתאהב במזכירה שלו? ברלשית שלו? ואולי ההתאהבות הדדית?

הרי יחסי המרות נקבעים מהמיקום שלהם בעבודה.

לזו כוונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סבור.

אומנם מדובר ביחסים בהסכמה, אך זו הסכמה בכפיה.

האישה חסרת אונים ונאלצת לשכב מחשש לעתידה או להתנכלות.

שמעו, אני לא יודע לכמה מכם יש ילדים, אך אם חלילה זה היה קורה לילדכם, הייתם יוצאים למסע נקמה וקורעים לקצין את הצורה בבית משפט.

הסכמה בכפיה היא אונס. אני שואל, האם ייתכן שהעבירה כאן היא עצם קיום היחסים גם אם היו בהסכמה אמיתית ומלאה, ומצביע על ההבדל התהומי בין זה לבין אונס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, כל התגובות הסלחניות בסגנון ״קשה לגברים לעמוד בפיתוי״ ו״כל גבר יכול ליפול״ ממש מדגימות לנו איך אפילו בסוף 2016 החברה הישראלית היא עדיין שוביניסטית על גבול הבבוניות. מאכזב.

יותר מזה, זה נראה לפעמים כאילו שחלק מהמגיבים בפורום באמת לא פגשו נשים בחייהם - לא משפחה, לא בנות זוג, לא קולגות לעבודה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכל גבר יכול לקרות מצב שהוא מתאהב במזכירה שלו? ברלשית שלו? ואולי ההתאהבות הדדית?

לזו כוונתי.

היו מקרים בהם אנשי אצולה אירופאים ויתרו על תפקידם, בשביל קשרים שלא התקבלו בסביבתם.

אותו הגבר מהתסריט שלך, שהוא בהחלט סביר, יכול גם להתפטר. בעולם האמיתי במקרה כזה שאני מכיר, הקצין הנפלא בחר לאיים בידידות על החיילת שלו, שכדאי לה להיות בת זוג שלו, כי אחרת יעביר אותה מדור או אפילו יחידה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזו כוונתי.

יכול.

ואז מצהירים על זה ומעבירים אחד מהם תפקיד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה, זה נראה לפעמים כאילו שחלק מהמגיבים בפורום באמת לא פגשו נשים בחייהם - לא משפחה, לא בנות זוג, לא קולגות לעבודה.

לחלוטין, אנשים הולכים לליידי בוי בפטפונג ואחכ מחברים את זה עם איזה ביצ׳ נקמנית שראו באיזה סרט עם קים בסינג׳ר וקבעו במוחם את דמות האשה הממוצעת.[emoji15]

היו מקרים בהם אנשי אצולה אירופאים ויתרו על תפקידם, בשביל קשרים שלא התקבלו בסביבתם.

אותו הגבר מהתסריט שלך, שהוא בהחלט סביר, יכול גם להתפטר. בעולם האמיתי במקרה כזה שאני מכיר, הקצין הנפלא בחר לאיים בידידות על החיילת שלו, שכדאי לה להיות בת זוג שלו, כי אחרת יעביר אותה מדור או אפילו יחידה.

מלך, מלך אנגליה ויתר על כס המלכות!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעוד הייתה אימפריה

מה זה קשור לסטוץ ? הרי לא מדובר ברומן אהבים שניהל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו שמועות על ח"כ ימני דתי ידוע, שמטריד מינית כבר שנים.

כתב דתי טוען שהצליח להגיע אל שתיים מהנפגעות ושאל אותן למה הן לא מתלוננות במשטרה:

"אין לי כוחות נפשיים שיטענו שאני מעלילה עליו, ושאני מנסה לחסל אותו פוליטית, ולמה נזכרתי דווקא עכשיו אחרי שנים, ואני בטוח רוצה כסף. אם אהיה המתלוננת היחידה, אני מעדיפה להמשיך לשים את הסיפור מאחוריי וזהו", צוטטה אחת הנפגעות לכאורה. גרינצוויג מספר כי "אחרי בירורים הצלחתי להגיע לאשה נוספת שגיליתי שככל הנראה הוטרדה על ידו בתקופת זמן אחרת, אך שם קיבלתי תשובה אף יותר נחרצת: 'אני לא מתכוונת לפתוח את הפצע המדמם הזה שנית. אני לא מעוניינת לדבר'". 

http://m.kipa.co.il/now/69884.html?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=rss&utm_campaign=mivzakimnet

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגשנו, פגשנו. פשוט לא כולנו מחזיקים את האשכים בצנצנת מתחת לכיור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...