Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מחירי הדלק הולכים לעלות בקרוב?

tomcoh
שימו לב! השרשור הזה בן 3093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי חצי טנק ריק, אבל שמתי לב שבתחנות מסוימות מחיר הדלק הוא 5.45 שקל לליטר.

האם כדאי למלא היום או שמחירי הדלק לא הולכים לעלות בשבוע הקרוב?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחירי הדלק משתנים רק בראשון לחודש.

מחיר הדלק המקסימלי בשירות עצמי הינו 5.78.

אתה צריך לשאול את המתדלקים בתחנה הנ"ל אם המחיר יעלה לא אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המשבר שיוצרים האירנים מול הסעודים והעירקים והטורקים נגד הרוסים והאירנים...

יש מצב שהפרובוקציה היזומה תעלה בעתיד הקרוב את המחירים.

אולי לא נראה את העלייה בחודשים הקרובים...אבל יש מצב שכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך, הם רבים אחד עם השני, אין תיאום בתוך אופ"ק והקרטל לא עובד אז יש סיכוי סביר שתהיה הצפה והמחירים ירדו עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב אחרת.

הקרטל הזה הוא עדיין אחד המתוחכמים שיש,אז הנטייה שלי היא לא אופטימית בכיוון שנוצר.

הם יירדו עוד קצתכן,אבל יעלו מאוחר יותר בסוף השנה הנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע לא צופים עלייה במחירי הדלק בשנת 2016 אבל אי אפשר לדעת מה ילד יום. בגלל שמצבה קשה אירן מתכננת להציף את השוק בנפט ברגע שיסתיים המצור הכלכלי ששמו עליה.

לעניין הדיון, ואם המיכל הבא יעלה לך עוד 50 ש"ח לא תחזיק רכב ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שמחיר הדלק ירד ב-10 אג' לליטר, ושתרד עד האור הצהוב כך שתמלא 50 ליטר. החסכון שלך יהיה 5 ש"ח שלמים!!!!!!1

בעבר הרחוק השינויים במחירי הדלק היו גדולים, אם בגלל שינויים לעתים רחוקות, אם בגלל הצמדה לפיחותים גדולים ואם בגלל האינפציה בתקופת המגה-אינםפלציה של סוף שנות ה-70 ותחילת שנות ה-80. בשנים האחרונות השינויים הרבה יותר הדרגתיים כך שמשמעות הקדמת או דחיית המילוי מצטמצמת לשקלים בודדים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה לא משנה כי מאה שקל מספיק לי לשבועיים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורידו סנקציות מאירן, הם הולכים להציף בנפט שלהם את אירופה. נפט מדא״ש עדיין זורמת. אמריקה משחררת מכירת נפט, פעם ראשונה מאז שנות 70, ובכללי משחקת על ירידת מחירים, במטרת פגיעה ברוסיה. בתווח קצר ואולי בינוני לא צפוייה עליה של מחירי דלק. אבל אצלינו, ביביקונומיקה, יש מצב להעלת blu :-)

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשלוש שנים היה כאן למישהו חזון שמחיר הדלק יעלה תוך חודשים ספורים מעבר ל 10 ש"ח, הוא היה ממש בטוח בעצמו.

חבל שאינני יכול למצוא את השרשור הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^

גם אני חשבתי על השרשור הזה, הסכמתי איתו בזמנו. טוב, לפחות זה מוכיח שהוא לא שוטה.

השאלה המעניינת היא אם יעלו את המס על הדלק בגלל המחיר שירד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחד הנושאים שלנו כאזרחים אין דרך להשפיע,לדעתי כל בחישה בנושא היא סתם טחינת מים.

לאגור בבית מיכלי דלק יום לפני שהמחיר יעלה אי אפשר(או לא רצוי) אז אנחנו לקוח שבוי.

לכן למי שיש שכל וקצת ביצים מסב את רכבו לגז,כל השאר (רכבי דיזל) יצטרכו להסתפק בנחמה שמחיר הדיזל לא מפוקח ולכן את מחירו ניתן לוויסות לנורמות אנושיות כשרוצים.

מעבר לכך כמו שנאמר מחירי הדלק בארץ תלויים ברמת תאוות הבצע של הממשלה מאשר במחיר של איזה שהוא נמל באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...