Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה גורם לכם לטפל במוסך הספציפי שלכם? סקר בדיקה קצרצר/ארוך

עידן ו
שימו לב! השרשור הזה בן 3704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

במסגרת עבודת חקר שאני מבצע בתואר השני, בתחום הרכב, ברצוני לשתף את הפורום היות ומדובר בחתך אוכלוסיה מקצועי אחראי ובעל שיקול דעת (יאללה מספיק ליקוקים :lol:)

השאלה שבכותרת מופנית לכלל בעלי הרכבים, חדשים ומשומשים כאחד, והיא מחולקת לשני חלקים.

בחלק הראשון מה גורם לכם לטפל במוסך שבו אתם מטפלים כיום? מה הוא אותו ערך מוסף שאתם מקבלים מהמוסך עצמו? (מקצועיות, שירות, הטבות כלשהן, פינוק אחת לתקופה כמו במקרה של אבארט', קפיטריה מקומית שמקלה על השהייה וכו'...)

בחלק השני - לאחר סיום הפעילות השוטפת של המוסך עצמו, מה יגרום לכם להרגיש שביצעו איתכם את התהליך בצורה הטובה ביותר ואפילו הוסיפו איזה ערך מוסף שלא ציפיתם לו? כלומר מה היה נותן לכם בסוף היום את תחושת ה"וואוו" ביצעו איתי מעל ומעבר (שטיפה, הטבת רכישה עתידית, הנחה שלא ציפיתם לה, משלוח של פרחים כחודש לאחר מכן וכו'...)

חשוב לי לציין, שהשאלה מופנית באופן פתוח והציפייה היא לקבל תשובות מגוונות ושונות מכלל האוכלוסיה, כמו כן אני מבקש שכאשר אתם עונים עדיין להישאר ברמת הפרופורציה הנכונה ובגבול הטעם הטוב (הכי קל לבוא ולהגיד אני מצפה לטיפולים בחינם ו50% הנחה על רכישות של שמנים וחומרי עבודה - בואו נישאר ריאליים)

אני מעריך בנוסף ששיתוף התשובות פה על גבי דפי השרשור יגידלו אצלנו את רף הבסיס למתן שירות מצד המוסך

תודה שקראתם עד כאן ואודה שתוכלו לתרום דעתכם :)

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חלק ראשון -

המון תגובות חיוביות וחוות דעת.

מקצועיות.

שימוש בחלקים מקוריים\תואם-מקורי.

זול יותר (וטיפול מהיר יותר בכל אספקט) ממורשה.

במקרה שלי,הנחה נכבדת בגלל שאני בא מרחוק ;) (צפון>מרכז).

חלק שני -

יש במקום שטיפה וכל רכב עובר שם,אז זה סוג של בונוס (למרות שאני מוותר)

מוסכניק מקצועי שאפשר לדבר איתו תוך כדי (לא חופר,שואל ומתעניין,ושומר מרחק בשביל לא לקטוע עבודה)

מראים לך חלקים שהוציאו מהרכב (תבקש דבר כזה במורשה,יסתכלו עליך כאילו נפלת מהשמיים..לא לפני שיצרחו כמו ילדה קטנה למה אתה מתקרב לרכב בכלל)

עניתי מספיק? שאל חופשי ;)

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום עידן.

חלק ראשון - עדיין בתקופת אחריות ומטפל במוסך מורשה של היבואן הקרוב ביותר גאוגרפית ושהוכיח את עצמו עד עתה מבחינה מקצועית.

חלק שני - נכון להיום אין ערך מוסף. שטיפה היתה מתקבלת בברכה. הסעה חינם לביתי ובחזרה במקרה של טיפול גדול הייתה מתקבלת אפילו ביותר ברכה (עלות של 90 שקלים במונית לכל כיוון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל לבצע כל מה שביכולתי בשתי ידי: עם הזמן למדתי שבאף מוסך לא ישקיעו ברכב שלי כפי שאני משקיע. זה אמנם לוקח יותר זמן ומצריך למידה לפני פרוצדורות חדשות, אבל בסופו של דבר זה הכי כלכלי מהנה מספק, מלמד, ונותן כלים להתמודדות עם תקלות (גם ברכבים אחרים במשפחה למשל).

באשר לחלק השני, אני כן נעזר גם במוסכים לפעמים: קודם כל הכי חשוב זה אמינות, לאחר מכן מקצועיות, יחס הוגן וזמינות. קשה לתעדף אבל מוסך בהחלט יפסל על אמינות, יחס ומקצועיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק א'- חוות דעת חיוביות ששמעתי מאנשים וכמובן מחיר טוב.

חלק ב'- שובר הנחה לטיפול הבא יכול להיות נחמד..

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוסך שאנחנו לקוחות שלו לרכבי VAG כבר מעל 10 שנים. אני אמנם עברי ליפאנית אבל להוריי עדיין יש פולו 2007.

המוסך הוא מוסך מורשה של צ'מפיון בבאר שבע. אמין, מקצועי ושירות אדיב.

תמיד אפשר להסתדר עם בעל המוסך על המחיר וגם המחירים ביחס למוסכים אחרים (מורשים, לא מוסכי מדרכה) לא בשמיים.

לא קיבלתי הטבות מיוחדות כלשהן אבל אני ראיתי את איכות העבודה שלהם כמה פעמים ואני חושב ששווה לשלם עוד כמה מאוד שקלים ולהיות מרוצה שהאוטו נוסע כמו חדש.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקצועיות והגינות.

מכונאי שמסביר לי מה הוא עושה, מציג לי מה האלטרנטיבות השונות ומה ההשלכות, ולא מנסה לדחוף לי דברים שלא צריך - קונה אותי.

מכונאי שיודע שהאוטו עובד קשה מזמין אותי להיכנס אליו כל 3 חודשים, להעלות את האוטו על ליפט, לבדוק מה שצריך ולגרז מה שצריך עם חיוך וללא חיוב - קונה אותי.

עזבו אותי משטיפה חינם. זה עולה 30 שקלים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א' - אמינות, תמחור הוגן, קביעת זמן לטיפול וקבלה בזמן.

ב' - לא צריך כלום. משהו נחמד שעשו עבורי במוסך שבעבר טיפלתי בו, זה בסיום הטיפול הם היו לוקחים את הרכב לטסט בחינם (חינם עבור זמנם, תשלומי אגרות כמובן על חשבוני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א- אמינות, מחיר הוגן, לדוגמא: פעם החליף תושבת מנוע והודה- בלי ששאלתי - שהוא טעה והתושבת המוחלפת הייתה תקינה, התעקשתי לשלם. מאפשר לעמוד לידו בזמן הטיפול. מציע לי תיקונים מידי פעם ומציין האם זה חייב או רצוי. הכי חשוב, כל התיקונים שביצעתי אצלו לא חזרו שנית.

ב- שימור לקוחות: מידי פעם מבצע פעולות ללא תשלום. באחד בטיפולים החליף גומייה לציריה ללא תשלום, פעם החליף לי פנסים שרכשתי בחנות (לא אצלו) ולא גבה תשלום.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק א'- 100% אמינות ושקיפות.

חלק ב'-שוטפים את הרכב,מזמינים לי פיצה ונותנים 10% הנחה על חלקים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי בהתחלה למוסך שאבא שלי טיפל בו.

היחס המחפיר מהעובדים והחאפריות גרמו לי לברוח ממנו. ולחפש המלצות בפורום הזה.

הגעתי למוסך ״ מומלץ״ שקבל חוות דעת טובה. אבל מסתבר שהוא יקרן מאוד ולא מקצועי בעליל. כרגע אני באמת לא יודע מה לעשות אם תהיה תקלה.

אולי אחזור למוסך המדרכה החאפרי שלפחות היה גובה סכום זעום על העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק א׳- המוסך מיקצועי וקרוב למקום מגוריי (בסוף הטיפול הרכב מחכה לי בבית), בעל המוסך מבין שאני פדנט וזורם עם זה בין אם מדובר בלקבל את זה שאני אוהב להיות צמוד לרכבי כשהוא מטופל וכן במעקב אחר בקשות מיוחדות שלי (חלפים על פי מק״טים לדוגמא) ולסיום כמובן מחיר הוגן.

אה כן, אם לא מזדמן לי להיות ליד הרכב אני מקבל עידוכונים שוטפים על מהלך הטיפול כולל תמונות לוואטסאפ.

חלק ב- לא מצפה לפרחים או טיפולים בחינם, עם בעלי המקצוע שמתעסקים לי ברכב אני אוהב לשמור יחסים מאוד קורקטיים, אל תיתן לי הנחות ומתנות, אני אשלם את מה שצריך ואתה מצידך תיתן לרכב שלי טיפול כמו שצריך, כך שאם תצוץ לאחר טיפול בעיה כלשהי שקשורה בטיפול- אין לי סיבה לחוש אי נעימות לפנות אל בעל המקצוע ולדרוש לתקן את התקלה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א' - מוסך מורשה שאינו שוחט את הלקוח.

הרכב עובר בדיקה מקיפה לאיתור תקלות נוספות מעבר לטיפול הנחוץ ואם נמצא פגם אני מקבל טלפון כדי לאשר את התיקון.

כל החלקים שמוחלפים ממתינים בתוך ארגז למרות שמעולם לא ביקשתי זאת.

הקפה שלהם גרוע :)

ב' -

מקבלים קופון לשטיפת הרכב

הייתי צריך להחליף צמיגים וביקשתי מחיר של דגם מסויים , עשו עבורי בדיקת מחיר בפנצריות והגישו לי רשימה של פנצריות באזור עם המחירים ופרטים ליצירת קשר.

הנחה קבועה של 15% ללקוחות קבועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א - אני מטפל בשני מוסכים (אחד למכונית שלי ואחד לזאת של אשתי) מומחים (שלי מורשה יבואן), ולשניהם הגעתי מהמלצה בפורום (שאת חלק ממשתתפיו אני מאד מעריך). נשארתי בגלל מקצועיות ברמה גבוהה, יושר והגינות, האפשרות לראות איך מטפלים במכוניתי (ולקבל הסברים כשצריך), האנשים נחמדים ויודעים לתת שרות. כמו כן, הם לא דוחפים תוספים למיניהם ו/או מבצעים שטיפה (אני שוטף ידנית בעצמי). הם גם תמיד שואלים לקבלת אישור על דברים שצריך להחליף והם לא חלק מהפק"ל. ב - כיוון שאני עוקב אחר הטיפול בזמן אמת, אני יודע להעריך את המקצועיות, היעילות והיושר וההגינות. אני מאד קפדן, והעובדה שהמוסכים מעריכים את זה ולא מנצלים זאת לטובתם (לא מבצעים דברים שלהערכתם מיותרים או טרם הגיע זמנם) נותנת הרגשה טובה.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון טוב מאוד עם יותר ממוסך אחד. להלן ארשום על אחד מהם בלבד.

חלק א' - מקצועיות (ללא פשרות), אמינות, פדנטיות ואי קיצורי דרך, מחיר סביר, שימוש בחלקים מקוריים. לא ידחף לך חלקים או שרות/טיפול סתם. ניתן להתייעץ טלפונית (אם לא נעניתי - תמיד יחזור אליי).

הגעתי אליו מהמלצות וכל מה שכתבתי כאן הינו מניסיוני האישי איתו.

חלק ב' - אין קפיטריה או פינת המתנה וזה ממש ממש לא חשוב לי. כ"כ - אין פרחים מתנות או שטיפה...

יחד עם זאת - יש פעולות שעושה ולא מחייב אותי כספית. לאחר סיום העבודה במוסך - שיחה דיי ארוכה נעימה ולא לחוצה (תשומת לב והקצאת זמן, ממש "אחד על אחד") על העבודה שבוצעה, הממצאים והמלצות תחזוקה לעתיד.

מקווה שהייתי לעזר.

עריכה אחרונה על ידי חולגי

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...