Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מטבח באיקאה - כן/לא?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 2956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאבא שלי היה פעם בבית מטבח של איקאה שעשה יופי של עבודה, ובטיול שעשיתי לא מזמן באיקאה התרשמתי מהאיכות שלהם לפחות על פני השטח. אני הייתי בודק לעומק, ולא הייתי פוסל בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30%-50%? המון!

ומה עם התקנה? והתאמה לדירה? בדקת את העלות של זה?

בדוק גם מאילו חומרים בנוי המטבח של איקאה. בשביל סנדוויץ' משלמים יותר. כמובן, שגם הדלתות מעלות או מורידות ממחיר המטבח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר איקאה הייתה מספקת מנגנונים של בלום (שהם מצויינים), אבל כיום הם עברו ליצרן אחר, אולי עצמאי אפילו. כך שצריך לשים לב לזה גם כן.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שבדקתי לפני חצי שנה, באיקאה מקבלים עץ סנדביץ' רק לארון של הכיור וכל השאר מלמין.

מציע לך לראות מה כתבתי בשרשור אחר על מטבחים, אני בתגובה 6:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?521414-quot-079-%D7%9E%D7%98%D7%91%D7%97%D7%99%D7%9D-quot-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95-%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%9E%D7%A2-%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A1%D7%94

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוריי רכשו מטבח באיקאה לפני כ-8 שנים. כאשר המטבח נרכש הפרשי המחיר לעומת המתחרים היו אכן סביב 30%, כאשר לטעמנו רמת האיכות דומה עד זהה להיצע המתחרים ה״עממיים״ בתחום. אבי ואני הרכבנו אותו ביחד במהלך סוף שבוע אחד.

נכון להיום המטבח עדיין במצב טוב מאוד ואמי מאוד מרוצה ממנו.

לבעלי ידיים ימנים ההרכבה אינה קשה במיוחד. לבעלי ידיים שמאליות ניתן לרכוש שירותי הרכבה באיקאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני ארבעה חודשים סיימנו להרכיב בבית מטבח של איקאה.

ראשית- אתה מוזמן לבוא להתרשם (רמת השרון). שנית - אישתי שניהלה את הפרוייקט מרוצה עד הגג. אני מוצא פאקים שלא קשורים ליצרן או למתקין אלא להחלטות שהיא עשתה, ולא ייעצו לה ממה להיזהר.

בלי קשר - נראה מיליון דולר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים הרכבתי לבד מטבח של איקיאה, בנתיים אנחנו מרוצים.

יפה ואיכותי, נוח לניקיון וניתן לההחליף חלקים במידה וינזקו בקלות רבה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לפני שנתיים התחלתי להרכיב סיפרייה של איקאה. מקווה לסיים תוך מספר חודשים.

עם איקאה צריך לבדוק טוב מה קונים ועוד יותר טוב אם יודעים להרכיב. ההרכבה וההתקנה הם שלב חשוב מאוד באיך ארון ייראה ואיך יתפקד. אישית כשמדובר בבינוי ובדברים קבועים אני לא מתפשר על איכות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגיד לך יותר מזה, אני מת על להרכיב דברים מאיקיאה, כמו לגו לגדולים. :)

לתלות את הארונות העליונים היה קצת קשה וחייבים עזרה של אדם נוסף אבל לא משהו מסובך מדי.

אני גם לא חושב שהייתה פה פשרה על איכות.

הציפוי החיצוני עמיד מאוד ויפה ובנתיים שום דבר עוד לא תפח מלחות או נשבר.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק בארון מטבח שדורש החלפה הרבה יותר גבוה ממחיר הארון נטו. פירוק משטח שיש ובד"כ גם חיפוי הקרמיקה שעל הקיר. אז נכון שבמקרה הצורך יהיה אפשר להחליף יחידה שנשברה/שקעה/נפגעה מלחות, אבל קל וזול זה לא יהיה.

אגב, ארונות האיקאה לא רק עשויים שבבית (מצופה מלמין) ולא סנדביץ' (מצופה פורמייקה), אלא גם (למיטב זכרוני) לוחות דקים מהמקובל, ומחוברים במחברים להרכבה מהירה של איקאה שלדעתי יהיו עמידים פחות לאורך זמן לעומת חיבורים עם ברגים כפי שנעשה בנגריה.

לשיקול דעתך. יש לי הרבה "איקאה" בבית - במטבח לא התפשרתי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי פוסל מטבח מאיקאה, קודם כל תבקר בשאר חברות המטבחים כמו רגבה ושות', רובם מציעים ללקוחות ארונות מלמין וארון סנדוייץ' לכיור במחיר של פי 1.5 מאיקאה - ככה שזה יפתיע אותך. דבר שני מבדיקה שעשיתי בשבת האחרונה הקלפות של איקאה כולם מגיעות עם בלום HK וסגירה שקטה בלומושן, המגירות התחתונות מגיעות עם מנגנון שלא הצלחתי לזהות, שווה לבדוק מי החברה שמייצרת אותו. דבר שלישי למה כן איקאה? בגלל העיצוב, איקאה תמיד דואגת לעדכן ולרענן את העיצובים משנה לשנה והמטבחים נראים מליון דולר, בנוסף בד"כ בחברות הישראליות בשביל לקבל מטבח עם ידיות אינטגרליות או איזה פרזול מעבר לסטנדרט צריך להוסיף לא מעט כאשר באיקאה הוא מגיע כסטנדרט. אם בסוף כן תיקח איקאה הייתי ממליץ להשקיע במתקין טוב, אישית לא הייתי מרוצה מהמתקין\מרכיב של איקאה בעבודת ארונות שהוא עשה בדירה הקודמת שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה שום בעיה.

האם יש עליו שיש או עץ עם ציפוי?

לדעתי רצוי להשקיע ולקחת שיש במידות עם התקנה אם אפשר.

האם ברז וכיור כלולים במחיר?

האם מנגנונים פשוטים או האלה שבולמים את הדלת?

אם הידיות לא לטעמך תקנה ותחליף אל תסתכל על זה בכלל.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...