Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה החדשה: רק 6 תחנות ברדיו?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 3619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[מפורסם כאן משום שמניח שבעלי טויוטה קורולה ליסינג לא קוראים בפורום אודיו - עם אלה שכן קוראים, הסליחה ;-) ]

על כל פנים, האם יש לכם מושג כיצד לכוון עוד FM? [מערכת MM שם לא משהו מבחינת תפעול, לא מצאתי בספר הרכב פתרון. גם ההגה חמאה מידי; מנוע וגיר מפתיעים מאוד לחיוב]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף להיות טרול אה? כל תגובה שלך רק להתסיס ולעקוץ.

לפי הבנתי יש 6 תחנות לשמירה , והשאר זה כיוון ידני.

בר , ספר לי אם הצלחת לחבר טלפון שישדר על המסך.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס - לדעתי בקורולה אין את זה, רק תצוגה של סוללה וקליטה. יש את זה באוריס, ולמיטב הבנתי רק עם סמסונג (ולי בכלל יש אייפון).

לגבי התחנות - זה מה שכותב הספר גם. מאוד מוזר. לא נשארו תחנות רדיו ביפן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק.

ראשית, יש יותר מ6 תחנות (למעשה כן יש FM1, 2 ו3)

את המעבר עושים מהקונסולה באמצעות חצים לצדדים ויותר מזה, הוא כתב כותב לך באיזה עמוד אתה נמצא (1/3 או 1/5, זה תלוי באזור בו אתה נמצא, כשלא קולטים תחנה למשל הוא לא מציג אותה)

בעניין הטלפון, ניתן לחבר, אולם אאל"ט רק גלקסי 3 תומך באפשרות הזו.

אם תרצה יותר מאוחר אעלה לך תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-)

אני אכתוב קצת על הטויוטה כשאצבור עליה ק"מ, אבל כבר עכשיו אפשר לומר: מנוע+גיר עדיף על ה 1.2T. הגה פחות טוב, מערכת פחות אינטואיטיבית, כסא פחות לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי ובקורולה 2014 יש 18 תחנות FM כשאחור הביתה אבדוק זאת בקורולה של השכן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר כשאתה ברדיו , יש שם FAVOURITES , LIST , MANUAL

6 התחנות המועדפות זה אתה קובע , הבעיה ב LIST שהתחנות מופזרות וצריך לעבור עמודים כדי למצוא מה שאתה רוצה אם לא הופיע ראשון.

בקשר לmirror link , זה מתחבר לs3 note2 אני יודע ,אבל כל מקום שכתבו על הקורולה רשמו על המערכת הזו , ואפילו ראיתי תמונות בICAR במבחן שעשו , אני לא מצליח לעשות את זה ,מוזר. ויתרתי על זה מזמן

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להוריד אפליקציה לסנכרון מגוגל פליי , של סמסונג, בשם DRIVE LINK, ואז זה עובד עם כל טלפון סמסונג וכל גרסת הפעלה.

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.scm

עריכה אחרונה על ידי ceyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש רק 6 תחנות במועדפים. א-ב-ל תחת LIST מופיעות שלושים(!) התחנות בעלות הקליטה הטובה ביותר בסביבה וניתן לדפדף בקלות ולבחור את התחנה הרצויה לך. ניתן גם למיין את התחנות ע"י לחיצה על האיקון של גלגל השיניים המופיע בפינה הימנית תחתונה של המסך.

תודה לשכני היקר שהפקיד בידי את מפתחות מכוניתו החדשה לצורך ה"מחקר"

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...