Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

כבר לפני 50 שנה דיברו על זה (דקה 1:10)

https://www.youtube.com/watch?v=wER3uM3X3bA

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, natco כתב:

the last mile is the hardest?

זה הפך לשיטה. (יש לי עוד בערך עשרה כאלה. השווי של כולם יחד הוא בערך 50 דולר, ושום דבר כאן הוא לא פריט מציל חיים. הכל קשקושים. ובכל זאת)

זה לא הגיוני שכל מה שאין לו מס' מעקב בינ"ל נעלם, וכל מה שיש לו מגיע בזמני שיא.

כבר התקשרתי לדואר להתלונן.

חוויה מיותרת לחלוטין. כמו לדבר עם בוט באתר של חברה סוג ז'.

Screenshot_20200807-163053~2.png

כל מה שנשלח עם yanwen מגיע אחרי שנה, משהו מחורבן עם הסכמי השילוח של החברה הזו. וזה למרות שמה שאני הזמנתי עבר ל china post מ yanwen ולפי מספר המעקב יצא את סין, לפני יותר מחודשיים.

משתמש עכשיו אך ורק בשילוח של עליאקספרס. מגיע תוך שבוע ועד שבועיים גג - ליגה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מארה"ב (לוס אנג'לס) הגיעה תוך 12 יום. מתוך זה 4 ימים תזוזה בין LA ל NY.

נראה שמה שנכנס למיון עף החוצה ישר, מה שכבר היה שם- ימשיך להישאר עד שיחפרו בערימה, בדומה לפיקים של פסח ובלאק פריידיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין מה לצלם, עכשיו כשהגיעו המברשות הכל נקי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מצליח להוציא קישור מהאפליקציה, הנה צילום מסך של הפלא הטכנולוגי הזה שמתאים בול לצבעים של חדר האמבטיה שלנו.

Screenshot_2020-08-09-12-59-02-476_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הזמן המקסימלי שאמור לקחת לחבילה להגיע בתוך הארץ בדואר רשום? 

והאם אפשר לסמוך על משלוח של דואר ישראל בכל מה שקשור למוצרים אלקטרוניים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה זמן שאני לא מקבל סמסים על חבילות.

התקשרתי לדואר כמה פעמים, אמרו לי "כנראה שהשולח לא רשם מספר על החבילה". (הוא כן. צילמתי ותעדתי שיש מספר נכון על החבילה).

נו, שוין. יש 17TRACK. לא קריטי.

היום, מתקשרת לאישתי בחורה חביבה מירושלים. "תשמעי, אני מקבלת עשרות סמסים (כן, אנחנו מזמינים הרבה :-) ) לאסוף את החבילות שלכם".

מסתבר שלגברת יש מס' טלפון כמעט זהה לשלי. (הוא לא המספר שמופיע על החבילות. המספר שמופיע על החבילות כשהן מגיעות, הוא המספר הנכון).

היא אומרת שהיא כבר התקשרה לדואר, והם אמרו לה שאין להם מה לעשות, כי מישהו נתן את המספר שלה...

ברגעים אלה, אשתי מדברת עם המוקד של הדואר, ומנסה להסביר להם שאנחנו כן נותנים את המספר הנכון, אבל הם מסמסים למספר הלא נכון.

סתם רציתי לפרוק- אעדכן בהתפתחיות...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי איך לפני שנה וחצי הייתי מקבל סמסים מהדואר עם פניה שהיא ערבוב של הכתובת הישנה והחדשה שלי (עברתי דירה שנה וחצי קודם). משהו בסגנון - שלום "שם" מ"רחוב חדש" "מספר בית ודירה ישנים". כאשר גם השם עוות ע"י מישהו שקרא באנגלית וכתב בצורה עילגת בעברית.

כמובן שעל החבילות הכתובת הייתה כתובה נכון והן עדיין הגיעו.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע לפתע הופיעה החבילה ממאי מעליאקספרס מעבר להתחייבות ה90 יום והייתי זכאי להחזר, מה שהפתיע אותי זה שבמקום החזר קיבלתי הודעת SMS שהם חייבו אותי שוב על ההזמנה, לא מבין מה קורה שם ולא סובל את מערכת הבוטים החדשה- סיוט לקבל שירות.
אחרי המתנה ארוכה קיבלתי נציג והוא היה צריך הוכחות מהבנק\אשראי שהסכום אכן ירד מהחשבון שלי ועכשיו אני צריך לחכות 48 שעות לפיתרון שלהם, לפחות מדובר בסכום קטן של כמה דולרים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...