Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

תחת ההנהלה המתאימה האנשים האלו ראויים:

ישראל כץ, ניר ברקת, אבי דיכטר, יובל שטייניץ, יפעת שאשא ביטון, שרן השכל. 

לא סתם כמעט לא שומעים מהם כרגע, הם פשוט מפחדים להרגיז את הבוס.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4634

• SlowRide

4444

• פינדר

3497

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 שעות, ניקו פ. כתב:

אין מחלוקת.

לא ציפיתי שאצטרך לחלוב את השאלה הזו כל כך.

והיא בעצם התשובה למה שהחל הדיון לפני 3 עמודים.

המטרה להפגין ראויה גם אם הדרך פחות.

כשראש ההמשלה עוסק בשום דבר חוץ מהישרדות פוליטית, זה פוגע בנו יותר מהפגנה כזו או אחרת. זו דעתי.

לא היית צריך לחלוב, היית צריך לקרוא את התגובה הראשונה אליך:

לפני 22 שעות, m3x7r3m3 כתב:

כמו שכתבתי לפני הרבה עמודים - הציפיה שלי שנבחרי ציבור יעמדו במילים שלהם, עובדתית אנחנו במיעוט גדול.

כחברה אנחנו מעדיפים את הפוליטיקאי המשופשף שישקר לנו לפני הבחירות ויקיים אולי 1% ממה שהבטיח.

אין יותר ברור מזה, אם זו הציפיה שלי, כמובן שזו מטרה ראויה בעיני להפגין עליה.

לפני 17 שעות, ניקו פ. כתב:

לדעתי הו עושים בשכל אם היו נוסעים בשיירת רכבים, כל אחד ברכב שלו ונעמדים מול בלפור עם שלטים. בלי לעבור על החוק ובלי לסכן אחרים.

או לחלופין כמו מחאת הרופאים. עומדים בשטח פנוי, עם מסיכות, שני מטרים אחד מהשני.

מדובר על אנשים חסרי אחריות לחלוטין - במקום לעצור רגע כשיש מגיפה, לחשוב איך הם תורמים למיגור המגיפה במקום לתרום להפצתה, היו עושים חשיבה קלה ומפגינים בקבוצות קטנות במקומות שונים בארץ (מסכים שזה אפקט שונה, אבל זה מה יש), היו עושים הפגנה בתוך הרכבים או כל דבר אחר שהוא לא התקהלות.

אבל לא, הם לא חשבו איך הם תורמים, הם חשבו על התחת של עצמם ועל האגו שלהם שייפגע ולכן נלחמו בחירוף נפש על זכותם להפגין בהתקהלות שאסורה תחת כל כותרת אחרת בזמן מגיפה.

ואז בנוסף לכל זה הם נתנו את ה-Get out of jail free card לכל זב חוטם אחר שרוצה לעשות התקהלות, כדי שהם לא יהיו לבד בהפצת הוירוס, כדי שהחרדים יוכלו לעשות תפילות של מאות אנשים תחת הכותרת "הפגנה", לנסוע לערים אחרות לחגים ולחזור באוטובוסים מאורגנים (!) כשההגנה האולטימטיבית מפני הוירוס על החלון הקדמי - דף A4 ועליו כתוב "להפגנה בביתר עילית".

אז תסלח לי אם אני מפקפק בכך שביבי מזיק יותר מאשר ההפגנות האלה, ודעתי היא שביבי מזיק לא מעט למדינה.

כל הכבוד, הצליחו להתעלות על הביבי.

לפני 14 שעות, nimrod7676 כתב:

עברתי על רשימת הליכוד לא מצאתי אדם אחד שהייתי מקבל לחנות ירקות שאין לי.

ברור, אתה הרי מכיר את הביוגרפיה והיכולות של כולם שם, כל ה-36.

לפני 12 שעות, nimrod7676 כתב:

תן תגובה עניינים - מי איש טוב ורציני לליכוד? 

מיקי זהר? מירי רגב? אלקין? אסנת מארק? 

אולי ביטון ואמסלם? הכוכב החדש קרעי? 

אולי גלנט? הנגבי? חיים כץ? מאי גולן? 

רק תן לי שם חביבי.. 

אם תחפש בכוח אולי תנסה להוציא את ברקת

"כסף כוח וכבוד" 

אסנת מארק למרות שאני לא יודע הרבה עליה יש לה בסיס כנראה, היא, קרעי ואוחנה לא רחוקים מהדעות שלי בנושא מערכת המשפט, שזה אומר שהם ראו דבר או שניים מבפנים, לא מתכופפים בפני העריצות של מערכת המשפט ויש להם שכל על הכתפיים.

אבל אל תתן לזה להפריע לתיאוריות המופרכות שלך, מהודעה להודעה אתה מדרדר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SurfHigh כתב:

תחת ההנהלה המתאימה האנשים האלו ראויים:

ישראל כץ, ניר ברקת, אבי דיכטר, יובל שטייניץ, יפעת שאשא ביטון, שרן השכל. 

לא סתם כמעט לא שומעים מהם כרגע, הם פשוט מפחדים להרגיז את הבוס.

שטייניץ אפס,

כץ בנאדם דפוק אבל היה סבבה בתור שר תחבורה,

והשאר אתה אולי צודק. אבל הם זניחים עד לא קיימים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט, בעייני.

זה הליכוד היום. שרה שיוצאת להתפלל בניגוד להנחיות, בזמן שהיא והחברים שלה לשלטון ״כועסים״ על המפגינים נגד המלך הקדוש ביבי הראשון. כשהיא נתפסת, התגובה של מפלגת הג׳ובים הלאומית היא ״עוד פעם הסמולנים החמוצים מחפשים את אנשי הליכוד״. שזה לא מפתיע. זו היתה גם התגובה של המפלגה והעומד בראשה כשתפסו שני יועצים שלו מפרים את הבידוד. וכמובן שאני לא מצפה ממנה להתפטר. למה? זה לחמוצים. בליכוד משאירים את ההכרעה לבוחר. אין חוק או נורמות. יש דמוקרטיה. ואם כמה חמגשית לא מפריעות למצביעים, אז מה איכפת להם שגמליאל משתינה בקשת על ההנחיות שהיא עצמה לוקחת חלק בקביעתן? 

עכשיו, אתם מנהלים פה עוד דיון על כמה מתוך מיליון וקולות שנתנו לליכוד הם בזכות או למרות הרשימה. ואני שואל: זה משנה בכלל? בשורה התחתונה למעלה ממיליון בני אדם, חלקם אנשים ערכיים, טובים, אינטלגנטים, אפילו כותבים כאן, נתנו את הקול שלהם לחרא הזה. חלקם מתוך ציפיה שיצוף שם איזה משהו יותר טוב. אבל זו המפלגה. זו המפלגה כבר עשרות שנים. ואני מזכיר שוב את הנאום של לבנת, שהופתעה לגלות בכנס של המפלגה שמה שעניין את הנוכחים בו זה ג׳ובים ולא שום דבר אחר.

בקצה השני של המפה הפוליטית, אני שמח שמפלגת העבודה קרסה. ואני חושב שלכל אחד מאיתנו, גם שמרנים יותר או ליברלים כלכליים יותר, או ימניים יותר, עדיף שגם הליכוד יקרוס. אני גם חשבתי פעם שיש יתרון למפלגות הויתקות האלו עם המוסדות הדמוקרטיים שלהם ותהליכי בחירה מוסדרים במקום מנהיג אחד ומפלגה סביבו, כמו שיש אצל גנץ או לפיד. אבל המציאות היא שהמפלגות הותיקות האלו לא מייצגות באמת שום דבר טוב במבחן התוצאה. 

• מעניין 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יבגניפ כתב:

זה מאוד פשוט, בעייני.

זה הליכוד היום. שרה שיוצאת להתפלל בניגוד להנחיות, בזמן שהיא והחברים שלה לשלטון ״כועסים״ על המפגינים נגד המלך הקדוש ביבי הראשון. כשהיא נתפסת, התגובה של מפלגת הג׳ובים הלאומית היא ״עוד פעם הסמולנים החמוצים מחפשים את אנשי הליכוד״. שזה לא מפתיע. זו היתה גם התגובה של המפלגה והעומד בראשה כשתפסו שני יועצים שלו מפרים את הבידוד. וכמובן שאני לא מצפה ממנה להתפטר. למה? זה לחמוצים. בליכוד משאירים את ההכרעה לבוחר. אין חוק או נורמות. יש דמוקרטיה. ואם כמה חמגשית לא מפריעות למצביעים, אז מה איכפת להם שגמליאל משתינה בקשת על ההנחיות שהיא עצמה לוקחת חלק בקביעתן? 

עכשיו, אתם מנהלים פה עוד דיון על כמה מתוך מיליון וקולות שנתנו לליכוד הם בזכות או למרות הרשימה. ואני שואל: זה משנה בכלל? בשורה התחתונה למעלה ממיליון בני אדם, חלקם אנשים ערכיים, טובים, אינטלגנטים, אפילו כותבים כאן, נתנו את הקול שלהם לחרא הזה. חלקם מתוך ציפיה שיצוף שם איזה משהו יותר טוב. אבל זו המפלגה. זו המפלגה כבר עשרות שנים. ואני מזכיר שוב את הנאום של לבנת, שהופתעה לגלות בכנס של המפלגה שמה שעניין את הנוכחים בו זה ג׳ובים ולא שום דבר אחר.

בקצה השני של המפה הפוליטית, אני שמח שמפלגת העבודה קרסה. ואני חושב שלכל אחד מאיתנו, גם שמרנים יותר או ליברלים כלכליים יותר, או ימניים יותר, עדיף שגם הליכוד יקרוס. אני גם חשבתי פעם שיש יתרון למפלגות הויתקות האלו עם המוסדות הדמוקרטיים שלהם ותהליכי בחירה מוסדרים במקום מנהיג אחד ומפלגה סביבו, כמו שיש אצל גנץ או לפיד. אבל המציאות היא שהמפלגות הותיקות האלו לא מייצגות באמת שום דבר טוב במבחן התוצאה. 

כסף , כוח וכבוד

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nimrod7676 כתב:

שטייניץ אפס

הוא ממש לא אפס אבל בכנות, דעתך לא מעניינת אף אחד.

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

מדובר על אנשים חסרי אחריות לחלוטין - במקום לעצור רגע כשיש מגיפה, לחשוב איך הם תורמים למיגור המגיפה במקום לתרום להפצתה, היו עושים חשיבה קלה ומפגינים בקבוצות קטנות במקומות שונים בארץ (מסכים שזה אפקט שונה, אבל זה מה יש), היו עושים הפגנה בתוך הרכבים או כל דבר אחר שהוא לא התקהלות.

אסרו גם על הפגנות בשיירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שטייניץ היה שר אוצר מצויין. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, MiniMiz3r כתב:

אסרו גם על הפגנות בשיירה.

התכוונתי שאם הם אכן היו אזרחים תורמים ושפויים הם היו חושבים על הפגנות בשיירה ברכבים לפני חצי שנה כשהקורונה התחילה, בצורה פרואקטיבית, ולא לחכות עד שיאסרו את ההפגנות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

שטייניץ היה שר אוצר מצויין. 

18a02408-92f3-4ea0-b967-f1fed52b8cb7.thumb.jpeg.40cd585c398f4187cab2f9f7daf4a56d.jpeg

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

התכוונתי שאם הם אכן היו אזרחים תורמים ושפויים הם היו חושבים על הפגנות בשיירה ברכבים לפני חצי שנה כשהקורונה התחילה, בצורה פרואקטיבית, ולא לחכות עד שיאסרו את ההפגנות.

אתם חיים בסרט שהפגנות זה איזה מופע רוק מטורף באירופה שאין לך מקום לזוז מטר,

הייתי בהפגנה במוצאי שבת, היה דיי מרווח וכולם היו עם מסכות

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, nimrod7676 כתב:

אתם חיים בסרט שהפגנות זה איזה מופע רוק מטורף באירופה שאין לך מקום לזוז מטר,

הייתי בהפגנה במוצאי שבת, היה דיי מרווח וכולם היו עם מסכות

אולי אתה זה שחי בסרט שהפגנה של מאות / אלפי אנשים שמתעמתים עם שוטרים זה מה שצריך כשיש מגיפה של וירוס?

אבל עזוב, ויתרתי על לנסות איתך היגיון, עוד לא מצאתי אצלך כזה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

אולי אתה זה שחי בסרט שהפגנה של מאות / אלפי אנשים שמתעמתים עם שוטרים זה מה שצריך כשיש מגיפה של וירוס?

אבל עזוב, ויתרתי על לנסות איתך היגיון, עוד לא מצאתי אצלך כזה

מעדיף להיות חולה בקורונה ויהיה לי מקום לנוח בו כמה ימים עד שזה יחלוף מאשר שלא תיהיה לי (ולך) מדינה.

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם לא תצא לרחוב לצרוח סיסמאות לא תהיה לנו מדינה?

Wat?

תתרחק מהתקהלויות מיותרות ותפסיק להתנהג כמו איזה חרדי קיצוני שחושב שבלי התפילה במניין שלו העולם יתפוצץ.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גמליאל אמרה? "ייתכן וטעיתי בשיקול טעיתי."

רבאק היא אפילו לא יודעת להתנצל כמו שצריך.

איזו חדלת אישים.

לדעתי תשלם את ה5000 אלף קנס ותמשיך לבזבז את כספי המיסים שלנו.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...