Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 55.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4594

• SlowRide

4398

• פינדר

3449

• m3x7r3m3

2926

מי שהולך להפגין ויצטרף לליכוד כנראה יעוף משם מהר מאוד.

לא מתחבר כ"כ לנסיונות לשנות את המפלגה מבפנים, אלא אם באמת מאמינים בה כמוסד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בינינו מחלוקת. ממש לא רוצה שמצביעי מרצ יתחילו להתפקד לליכוד.

הקריאה שלי היא לאלו שתומכים ברוח הליכוד, אבל שונאים את מה שהמפלגה הפכה להיות, או רק רוצים ניקוי אורוות קטן (או דיר במקרה שלנו).

יש המון כאלו. אדרבה, אפילו בפריימריז עצמם, רק 49% הצביעו.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, ניקו פ. כתב:

זו לחלוטין לא הנקודה העיקרית של מה שכתבתי.

אוקיי, הכוונה שלי היתה שהמטרה היא לא להחליף את ביבי (חוץ מזה שגדעון סער הוא לא איזה ליברל גדול) אלא לשנות את הליכוד למשהו אחר ממה שהוא היום. כרגע המתפקדים הנוכחיים של הליכוד מאמינים בדרך הזו. המצביעים של הליכוד גם מאמינים (ברובם) בדרך הזו. נניח והצלחנו להחליף את המובילים בליכוד, אתה חושב שכל אותם אנשים שקודם הצביעו לליכוד ימשיכו לעשות את זה? 

אם בפריימריז הצביעו רק 49% זה מראה שלאנשים לא אכפת מה שקורה שם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אני חושב שרוב המצביעים עושים את זה מכוח המסורת המשפחתית, או כי ביבי בראש ועוד שיקולים שאני פחות מתחבר אליהם. 

אני חושב שאתה נותן יותר מדי קרדיט למצביעים ורובם לא יודעים למנות עשרה אנשים בליכוד למעט ביבי ומה כל אחד מהם קידם או ניסה לקדם.

אני חושב שביבי לא ראש ממשלה רע.  אני חושב שללא ההתעסקות שלו בפלילים ובהישרדות פוליטית הוא היה יכול להיות ראש ממשלה מצוין.

אני חושב שאם האנשים הטובים בליכוד היו איתו בראש הרשימה, הליכוד היה יכול לקבל יותר מנדטים ובכך היינו מקבלים ממשלה הרבה יותר יציבה ולא כזו שנתונה לסחטנות ולא יכולה לתפקד.

אני חושב שהבעיה בישראל היא המשחק וזו הסיבה שאנחנו מקבלים את השחקנים שאנחנו מקבלים. כל עוד העם שלנו מפוצל 50-50 בערך והחוקים הם אותם חוקים ככמו יום, אנחנו נמשיך לראות ממשלות לא מתפקדות.

וכן, אני חושב שעדיין ימשיכו להצביע לליכוד, לא יודע אם כל, אבל רוב אותם המצביעים.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמיקי זוהר לא "מוביל" בליכוד - הוא מקום 28 ברשימה, עם קצת מזל הוא בכלל לא ייכנס לכנסת בבחירות הבאות. הוא עושה הרבה רעש כי הוא מבין שהוא הולך להמחק מהפוליטיקה, לא צריך לתת לו יותר משקל ממה שיש לו בפועל.

למעשה בעשיריה הראשונה בליכוד יש רק שני פחי אשפה מובהקים - מירי רגב במקום השישי וכמובן בנימין נתניהו במקום הראשון.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, MiniMiz3r כתב:

האמת שמיקי זוהר לא "מוביל" בליכוד - הוא מקום 28 ברשימה

ועדיין הוא מקורב לצלחת, חבר קרוב לבינתיים של ביבי.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, David32 כתב:

ועדיין הוא מקורב לצלחת, חבר קרוב לבינתיים של ביבי.

אמת. מה שמוכיח שביבי הוא הבעיה, כי הוא בוחר לקדם אנשים כמו זוהר על חשבון אנשים יותר איכותיים שנמצאים הרחק מעליהם ברשימה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ניקו פ. כתב:

אני חושב שביבי לא ראש ממשלה רע. 

אני חושב שהבעיה בישראל היא המשחק

אני מניח שאתה מכיר וזוכר את הדעות שלי, וכנראה יודע שאני מסכים שהבעיה העיקרית היא המשחק.

לפני הקורונה גם התחלתי לחשוב שנתניהו הוא פחות גרוע ממה שמנסים להציג אותו, כי הוא פחדן - מה שמקטין את הסיכוי למלחמות או סיפוח, ומה שגם אפשר, כנראה, את העליה ברמת החיים כאן בשנים האחרונות.

אבל החודשים האחרונים פשוט מראים את המחיר האמיתי של ההנהגה שלו (לא הפיקציה על תפוזים לכולם לפני שהוא הפך לשליט):

קודם כל, המשחק החמיר. אני לא זוכר רמה של שנאה כזו ב-20 שנים האחרונות. אולי באמצע שנות ה-90 עם רצח רבין המתח בין ימין ושמאל היה קיצוני יותר. אני לא יודע. אבל אני משוכנע שנתניהו לא רק שלא עשה שום דבר כדי לשנות את הפורמט, אלא גם החמיר את זה, עם פוסטים דבילים על חמוצים, חנופה והתרפסות בלתי פוסקת בפני הרבנים מכל הזרמים, יציאות לא נחמדות מול המגזר הערבי. אבל גם מעבר לזה, הוא פשוט לא מנהיג. וזה מדהים, כי הוא מלמד אותנו כמה אדם יכול להיות כריזמטי, להרגיש בנח מול המצלמות, לדבר בסמכותיות וסמכותנות, להשתלט על המדינה, ועדיין לא להיות מנהיג. הוא לא מנהיג כי הוא למצליח לגרום לאף אחד ללכת אחריו - לא לשותפים, לא לבייס שלו. אף אחד לא שומע את נתניהו מדבר היום ומשנה את הדיעה שלו על קורונה או על שום דבר אחר. והוא לא מנהיג כי החלק הבסיסי ביותר בהנהגה הוא אחריות. ונתניהו לא לקח אחריות על שום דבר ממה שקרה בחצי שנה האחרונה. לא ברמה של לקום וללכת. אלא פשוט להודות שמשהו בו, בממשלה שלו, בהתנהלות שלהם היה פגום.

כל סיפורי הרקע שצצים מההדלפות, על זה שהוא מפחד מאישתו, על זה שהוא חושב שהבן שלו לא מחובר למציאות הם רק מחמירים את זה. אבל אני לא יודע אם הם העיקר.

עריכה: לא קשור לביבי, אבל בעבר טענתי פה שהיהדות אורטודוכסית לא באמת כזה מקדשת את החיים, כמו שאנחנו נוטים לחשוב. אז זה עורר המון זעם מחלק מהמגיבים. כמה שנים אחרי, לאט לאט אבל אני רואה יותר קולות, כולל של דתיים, שמדברים על יחסם של החרדים לקורונה במונחים של מוות על קידוש השם. הגיע הזמן שגם האסימון הזה יפול.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי הוא איש מכירות מעולה. 

ביבי הפך את עצמו למותג.

יש כאלו שימשיכו "לקנות רק ביבי" ולא משנה בכלל מה הוא יעשה או לא יעשה. 

את הבדיקה האם המוצר מספק את הדרישה, שווה את המחיר, וכו', רוב האנשים כבר לא עושים. 

אגב, אותה יכולת גבוהה שלו בתור איש מכירות עוזרת לו ולישראל ביחסי החוץ שלה. 

הרי מי שלא מכיר את מה שקורה בתוך ישראל, צריך להאמין למה שמוכרים לו. 

מי שחי פה, יודע בדיוק איך המדינה הזו (לא) מתנהלת. 

איך היא משוסעת למגזרים ואיך ההנהגה מנצלת את זה כדי לצבור כח. 

לדעתי האישית, המותג שנקרא ישראל חי על קרדיט המוניטין שלו מהעבר.

הקרדיט הזה יגמר מתי שהוא.

אם לא תבוא הנהגה שתייצר קרדיט לעתיד, אנחנו בצרות. 

ההנהגה כיום לא תורמת דבר לישראל. 

הא רק ניזונה ממנה.

• אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...