Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לא הייתי פה כמה ימים, מתי פייגלין הספיק לחזור לשיח הציבורי?
אוי ואבוי. משיחי בן משיחי
מי שחושב שהוא יעמוד במצע שלו חי בסרט. כל חובש כיפה בפוליטיקה מנוהל על ידי רב כלשהו או מועצת חכמי התורה שלו.
פייגלין אולי יעשה לגליזציה , אבל תחבורה בשבת? הפרדת דת ומדינה? חה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

טוב אז שוב בחירות? איףףףףף

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2020 בשעה 01:55, maxcher כתב:

לנהוג מסטול זה כיף!

רק טוב פייגלין יעשה

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 2.10.2020 בשעה 01:55, maxcher כתב:

למה מריחואנה כן והפרדת דת ממדינה לא, כשהמצע של המפלגה שלו קורא לקדם את שניהם?

אם אתה לא מאמין לאיש אז אל תאמין לשום דבר שהוא אומר. להגיד שהוא נגד הפרדת דת מהמדינה בגלל שהוא דתי זה כמו להגיד על מישהו שהוא מכין סושי טוב בגלל שהוא יפני. 

@ניקו פ. הדמויות שעומדות עם ביבי בראש הליכוד לא הגיעו לשם במקרה. יש להם בסיס תומכים נרחב בליכוד וזה מוכיח שהמפלגה כבר ממש לא מכירה בעקרונות שכתובים בציטוטים שהבאת. כמה אנשים לדעתך צריכים להתפקד כדי נראה דמויות כמו שרן השכל במקום מיקי זוהר, ומה זוהר וחבריו בצמרת יעשו כדי למנוע את זה? 

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, SlowRide כתב:

אם אתה לא מאמין לאיש אז אל תאמין לשום דבר שהוא אומר. להגיד שהוא נגד הפרדת דת מהמדינה בגלל שהוא דתי זה כמו להגיד על מישהו שהוא מכין סושי טוב בגלל שהוא יפני. 

@ניקו פ. הדמויות שעומדות עם ביבי בראש הליכוד לא הגיעו לשם במקרה. יש להם בסיס תומכים נרחב בליכוד וזה מוכיח שהמפלגה כבר ממש לא מכירה בעקרונות שכתובים בציטוטים שהבאת. כמה אנשים לדעתך צריכים להתפקד כדי נראה דמויות כמו שרן השכל במקום מיקי זוהר, ומה זוהר וחבריו בצמרת יעשו כדי למנוע את זה? 

המצע של המפלגה שלו קורא לקדם המון דברים, בדיוק כמו שהספר של בנט מספר לנו איך להתמודד עם מגפה כי בנט הגדול הצליח למגר את הקורונה כמובן ב4 חודשים.

למה מריחואנה כן? כי יש הסכמה הולכת וגדלה בציבור,ובעיקר אין אפשרות לאכיפה, במיוחד אחרי טלגראס שפתח את השוק לכל בית ישראל

למה הפרדת דת ומדינה לא? כי פייגלין מושך את הקורא החילוני הימני אליו, אבל ברגע האמת החרדים לא יתנו לו.

בדיוק כמו שהר הבית לא יקרה.

שיילך ללטף כפות רגליים  

• מעניין 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו על פייגלין, הוא ממש הציל אותנו כששתה את בנט בסיבוב ראשון, 

700 קולות זה מה שהפריד בין מצבו הרע בממילא עכשיו לבין ממשלת הלכה, חסינות ודיקטטורכ חרדית ב2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nimrod7676 כתב:

תגידו מה שתגידו על פייגלין, הוא ממש הציל אותנו כששתה את בנט בסיבוב ראשון, 

700 קולות זה מה שהפריד בין מצבו הרע בממילא עכשיו לבין ממשלת הלכה, חסינות ודיקטטורכ חרדית ב2019

אני מת על התגובות הקיצוניות שלך.

מחכה להן כל פעם לראות עם איזו הברקה תגיע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Potato כתב:

אני מת על התגובות הקיצוניות שלך.

מחכה להן כל פעם לראות עם איזו הברקה תגיע!

יש לך הסגה בנוגע לנכונות התגובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

כדי להעיף מיקי זוהרים? כמה אלפים.

סתם לדוגמה ההבדל בין סער לביבי (שזה ההבדל הכי גדול בליכוד) היה 26 אלף איש. למי שנמאס מביבי, זה כלום!

כל מי שמצביע ליכוד למרות ביבי, 26K איש הוא לא היה איתנו. זה כלום במונחים של הצבעות. 

יש חברי כנסת שגם כמה מאות קולות מספיקים כדי להוריד אותם ברשימה.

זה החלק הכי עצוב, שזו לא כזו כמות גדולה של אנשים.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • רעיון טוב! 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. המספרים של הפריימריז (בכל מפלגה שבה אשכרה התהליך הזה מתקיים, אהם אהם כחכוח גרון נמרץ) תמיד מפתיעים בעליבותם. הפרשים של קולות בודדים מכריעים בצורה שקשה לתאר.

במידה מסוימת, אפשר לטעון שיש אינטרס אצל חברי אותן מפלגות לשמור על פוליטיקה מלוכלכת, בדיוק מהסיבה הזאת - לשמור את הציבור הסביר הרחק מהמפלגה. זאת רמה מאוד מדויקת של גועל שמשתדלים לשמר...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, nimrod7676 כתב:

יש לך הסגה בנוגע לנכונות התגובה?

כן,היא כולה שטות אחת גדולה.

בכוונה לא התייחסתי לתוכן ורק לניסוח.

לפני 59 דקות, pl7410 כתב:

לא כי אתה מופת העידון

אני עובד על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, hans כתב:

בדיוק. המספרים של הפריימריז (בכל מפלגה שבה אשכרה התהליך הזה מתקיים, אהם אהם כחכוח גרון נמרץ) תמיד מפתיעים בעליבותם. הפרשים של קולות בודדים מכריעים בצורה שקשה לתאר.

במידה מסוימת, אפשר לטעון שיש אינטרס אצל חברי אותן מפלגות לשמור על פוליטיקה מלוכלכת, בדיוק מהסיבה הזאת - לשמור את הציבור הסביר הרחק מהמפלגה. זאת רמה מאוד מדויקת של גועל שמשתדלים לשמר...

מה שהכי מדהים זה אנשים שמפגינים באדיקות שבוע אחרי שבוע, מתעמתים עם המשטרה, משקיעים זמן, כסף, עצבים, לא הבינו עדיין מה באמת מפעיל לחץ על שר בממשלה.

• רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SurfHigh כתב:

מה שהכי מדהים זה אנשים שמפגינים באדיקות שבוע אחרי שבוע, מתעמתים עם המשטרה, משקיעים זמן, כסף, עצבים, לא הבינו עדיין מה באמת מפעיל לחץ על שר בממשלה.

הם עושים את זה משעמום וכבילוי.

• רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה כל כך טוב בגדעון סער?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...