Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, nimrod7676 כתב:

או שאתה ביביסט או שאתה משחק אותה - אתה יודע בדיוק איך צעירים חילונים נפגעים מביבי.

קראת ביביסט למי שמצהיר קבל עדה ופורום שלא בחר בביבי משנת 2009 ומצד שני הצהיר לא פעם שמבחינתו שביבי ומערכת המשפט יילחמו זה בשבילו מלחמת איראן-עיראק?!

אחת היציאות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

לא, הוא אמר את זה על אולמרט.

כמובן שהזלא"ד הזה הופך אותו לצבוע.

אבל הפעולה הזו ספציפית לא אומרת שאינה עומד במילה שלו (יש מספיק פעולות אחרות שכן).

לצורך העניין, אם ביבי אומר שהוא יפנה את אל אחמר - ולא מבצע את זה, הוא לא עומד במילה שלו.

אם הוא אמר בזמנו שאולמרט צריך לפרוש כי אולמרט בחקירות, אבל כשביבי בחקירות הוא לא צריך לפרוש, הוא צבוע.

שני דברים בלתי תלויים, אפשר לקחת את הדברים שביבי עושה ולהראות שהוא גם לא עומד במילים שלו וגם צבוע, אבל אי אפשר להשתמש בהוכחה שהוא צבוע כדי להוכיח שאינו עומד במילותיו (שנאמרו על אדם אחר).

ה-א-ם

ה-מ-ט-ר-ה

ר-א-ו-י-ה

???

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, m3x7r3m3 כתב:

קראת ביביסט למי שמצהיר קבל עדה ופורום שלא בחר בביבי משנת 2009 ומצד שני הצהיר לא פעם שמבחינתו שביבי ומערכת המשפט יילחמו זה בשבילו מלחמת איראן-עיראק?!

אחת היציאות

כל מי שלר הצביע לדביל ולגנרל הוא ביביסט.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ניקו פ. כתב:

ה-א-ם

ה-מ-ט-ר-ה

ר-א-ו-י-ה

???

איזה מטרה ראויה?

קיבלת הסבר מדויק למה אני חושב שביבי אכן לא עומד במילתו, אבל לא בגלל הדוגמה שאתה הבאת, ועוד הסבר למה הוא צבוע, כן בגלל הדוגמה שאתה הבאת.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החגיגה ממשיכה: אלי ציפורי, אחד מאלו שחתומים כנראה על הכי הרבה תעמולת דיפ סטייט וביבי המלך שהגיעה אלי ב3-4 שנים האחרונות, ממשיך לריב עם ליבסקינד.

הטענה של ציפורי: ליבסקינד הוא דתי אשכנזי, לכן הוא ישראל הראשונה, אליטיסט מתנשא ופריווילג ולא מייצג את הימין האוטנטי.

יש פה כמה דברים כייפים.

קודם כל, זה מתחבר למה שכתבי בבוקר. מבנה. ישראל ראשונה והשניה זה כבר given, ולמרות שציפורי מעיד על עצמו כעיתונאי ותיק יותר וכזה שעבד בתפקידים בכירים יותר, עדיין אין מה לעשות. ישראל שניה זו ישראל השניה. התפקידים, קורות החיים, שום דבר לא משנה. אמרתי כבר שהתיזה של בן חיים גאונית, לא? והאנטי לפוליטיקת זהויות, התקרבנות ושיח המוחלשים והפריוולגים נעלם כלא היה ברגע שהוא התחיל לשרת את  המטרה. אם זה עובד במקפיינים של טראמפ - למה שלא יעבוד פה?

אבל חוץ מזה, הסימון הטרנדי הזה של אנשים בעלי אידיאולוגיה מאוד קרובה על הנייר כמי שלמעשה בוגד במחנה שלו וחותר תחתיו הוא מרתק, כי למרות שהריבים כרגע הם ברמה של גנון, הם מזכירים דוגמאות מהעבר הרחוק של סימונים דומים, שכל מטרתם היתה לעשות דיסקרדיטציה ליריבים פוליטיים. וזה באמת עצוב אם יש מישהו שקורא את ציפורי ומשתכנע עכשיו שליבסקינד ושאר עיתונאי הציונות הדתית שהביעו דעות דומות חברו פתאום לדיפ סטייט המדומיין.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אני צריך הסבר יותר מעמיק איך זה נותן תשובה חלקית

חיפשת את הנתון שניתן לכמת את אותם אנשי "רק ביבי". אז נתתי אפשרות הזו שתיתן מבט מסוים או אפילו נקודת התחלה על כאלה ש"שרופים" על ביבי מתוך המפלגה עצמה. 41,792 אנשים הצביעו לו בפריימריז האחרונים שהתקיימו, במפלגה יש 70 אלף~ מתפקדים. לדעתי מחצית ממצביעי מפלגת ליכוד, הינם אנשי "רק ביבי" - 650 אלף מצביעים.

השאר נספחים (מפלגת זהות\כולנו\עלה ירוק) וכאלה שהתרגלו להצביע למפלגה עצמה ולאו דווקא לביבי.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ניקו פ. כתב:

טעות. 

המטרה של ההפגנות היא אחת ויחידה: שביבי יעמוד במילים שלו עצמו.

לדעתך זו לא מטרה ראויה להפגין עבורה?

זו

@m3x7r3m3

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, DareDevil כתב:

חיפשת את הנתון שניתן לכמת את אותם אנשי "רק ביבי". אז נתתי אפשרות הזו שתיתן מבט מסוים או אפילו נקודת התחלה על כאלה ש"שרופים" על ביבי מתוך המפלגה עצמה. 41,792 אנשים הצביעו לו בפריימריז האחרונים שהתקיימו, במפלגה יש 70 אלף~ מתפקדים. לדעתי מחצית ממצביעי מפלגת ליכוד, הינם אנשי "רק ביבי". 650 אלף מצביעי "רק ביבי"

השאר נספחים (מפלגת זהות\כולנו\עלה ירוק) וכאלה שהתרגלו להצביע למפלגה עצמה ולאו דווקא לביבי.

אז אתה מניח שכל מי שבחר בביבי בפריימריז הוא "רק ביבי", לא יכול להיות חס וחלילה מישהו שהסתכל על רשימת המועמדים ואמר "אה, עדיף ביבי מאשר זה וההוא וההיא"?

וגם אם נניח ונקבל את התיאוריה הזו, הרי שאתה משליך שההתפלגות בתוך מתפקדי הליכוד זהה להתפלגות אצל בוחרי הליכוד, הבדלים של בערך פי 20 בגודל.

הסיכוי שכל הטענה הזו נכונה הוא אפסי

לפני 3 דקות, ניקו פ. כתב:

זו

@m3x7r3m3

כמובן שהמטרה ראויה, אני רק לא בטוח שאנחנו מסכימים מה יקרה אם ביבי אכן יעמוד בהבטחותיו (יפנה את אל אחמר, יספח וכו').

מצד שני הוא לא הבטיח או אפילו אמר שהוא יתפטר אם ייחקר או אפילו אם יוגש נגדו כתב אישום (למעשה לדעתי הוא אמר משהו אחר, משהו על זכות החפות וכאלה).

האם ראוי להפגין נגדו כי הוא צבוע? לגמרי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המטרה ראויה, אבל הפגנות המוניות לא מתאימות בזמן של מגפה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מחלוקת.

לא ציפיתי שאצטרך לחלוב את השאלה הזו כל כך.

והיא בעצם התשובה למה שהחל הדיון לפני 3 עמודים.

המטרה להפגין ראויה גם אם הדרך פחות.

כשראש ההמשלה עוסק בשום דבר חוץ מהישרדות פוליטית, זה פוגע בנו יותר מהפגנה כזו או אחרת. זו דעתי.

לדעתי הו עושים בשכל אם היו נוסעים בשיירת רכבים, כל אחד ברכב שלו ונעמדים מול בלפור עם שלטים. בלי לעבור על החוק ובלי לסכן אחרים.

או לחלופין כמו מחאת הרופאים. עומדים בשטח פנוי, עם מסיכות, שני מטרים אחד מהשני.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DareDevil כתב:

לדעתי מחצית ממצביעי מפלגת ליכוד, הינם אנשי "רק ביבי" - 650 אלף מצביעים.

אין לזה שום אחיזה במציאות.

אני מסכים שיש הרבה אנשים שמצביעים לליכוד בגלל ביבי אבל מצד שני יש הרבה אנשים שמצביעים לליכוד למרות ביבי. יש ברשימת הליכוד אנשים טובים ורציניים שנמצאים במצב די טראגי - מצד אחד הם מביאים מצביעים לליכוד, מצד שני זה רק מחזק את נתניהו שבתורו רק מחליש אותם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

אין לזה שום אחיזה במציאות.

אני מסכים שיש הרבה אנשים שמצביעים לליכוד בגלל ביבי אבל מצד שני יש הרבה אנשים שמצביעים לליכוד למרות ביבי. יש ברשימת הליכוד אנשים טובים ורציניים שנמצאים במצב די טראגי - מצד אחד הם מביאים מצביעים לליכוד, מצד שני זה רק מחזק את נתניהו שבתורו רק מחליש אותם.

עברתי על רשימת הליכוד לא מצאתי אדם אחד שהייתי מקבל לחנות ירקות שאין לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, nimrod7676 כתב:

זה כי אין שם רא"ל במיל' שינהל את המדפים של החמוצים!

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, nimrod7676 כתב:

אם כך הם ברי מזל שהם השכילו לעבוד בפוליטיקה ולא בחנויות ירקות של אנשים שלא יודעים אפילו לנהל חנות ירקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MiniMiz3r כתב:

אם כך הם ברי מזל שהם השכילו לעבוד בפוליטיקה ולא בחנויות ירקות של אנשים שלא יודעים אפילו לנהל חנות ירקות.

תן תגובה עניינים - מי איש טוב ורציני לליכוד? 

מיקי זהר? מירי רגב? אלקין? אסנת מארק? 

אולי ביטון ואמסלם? הכוכב החדש קרעי? 

אולי גלנט? הנגבי? חיים כץ? מאי גולן? 

רק תן לי שם חביבי.. 

אם תחפש בכוח אולי תנסה להוציא את ברקת

"כסף כוח וכבוד" 

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...