Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

עוד פרזיט כפוי טובה.

אגב, @David32, לפיד התחיל שיקום של משרד החוץ אחרי שנים של הרס שיטתי. אני לא יודע מה כן או לא הספיק לתקן, אבל היה אורח רצוי בכל בירות העולם המערבי, לא כמו נתניהו שמנהיגים נמנעים אפילו מקשר טלפוני (לפחות פומבי) איתו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4680

• SlowRide

4496

• פינדר

3543

• m3x7r3m3

2926

כשהוא היה שר החוץ או ראש ממשלה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, sperial כתב:

הפלג הירושלמי זה הקיצוניים שנגד גיוס, לא? הם מעדיפים למות ולא להיות אזרחים יצרנים במדינה שלהם אז מה אפשר לצפות?

לא ברור למה הם מנסים בכלל הידברות עם אנשים כאלה. זה כמו הידברות עם תומכי חמאס. לדעתי, זה בעיקר נסיון לייצר כותרות ופחות ניסיון להידברות. אנשי אחים לנשק עשו טעות וחבל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, David32 כתב:

כשהוא היה שר החוץ או ראש ממשלה?

גם וגם. אלא שהיה ראש ממשלה משהו כמו 3-4 חודשים (ועוד כמה שבועות אחרי הבחירות), כך שכנראה לא הספיק לנסוע הרבה בתפקידו זה. מכל מקום, לא היה מוקצה כמו נתניהו. זה משליך על כולנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

בסוף זה תמיד הוכחה מעגלית מתנשאת שמסתכמת ב״תעשה אצלנו שבת פעם ותראה את האור״.

ציטוט
You can't understand a user's mind
But try with your books and degrees
If you let yourself go and opened your mind
I'll bet you'd be doing like me
And it ain't so bad

זה אמנם ליין סטיילי, אללה ירחמו, ועל הרואין, אבל ההגיון אותו הגיון בדיוק.

• רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו צביעות: קנדה מטילה על ישראל אמברגו נשק, אבל מגנה על עצמה עם נשק ישראלי (msn.com)

במקום שישראל כץ יתבכיין כמו ילד אולי היה עדיף להודיע על השעייה גם מהצד שלנו?

ולפני שמישהו יגיד שזאת איזה גישה ימנית קיצונית - יש הבדל בין להגיד "*** על העולם" לבין לעמוד על שלך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו, גם פה מדינות לוקחות צעדים שפוגעים גם בעצמם. oh well, אז שלא יהיה מצויידים במערכות נשק מתקדמות וטובות. החלטה מוצלחת

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם יחזרו למכור ולקנות בעוד חודש חודשיים בדיוק כמו שהחזירו את המימון לאונרא.

הנשיא שלהם מאותו זן של חסרי חוליות  כמו רה"מ שלנו והוא יגיד כל דבר כדי לרצות את מי שהכי עצבני באותו רגע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

טוב נו, גם פה מדינות לוקחות צעדים שפוגעים גם בעצמם. oh well, אז שלא יהיה מצויידים במערכות נשק מתקדמות וטובות. החלטה מוצלחת

אנחנו לא היחידים שמייצרים נשק טוב ומתקדם.

נכון, יכול להיות שיעלה להם קצת יותר אבל על ערכים גם משלמים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

הם כבר הודיעו שגם לא ירכשו.

יש לך לינק לזה?

עד עכשיו ראיתי בכל מקום רק שהם מפסיקים למכור לנו לטענתם.

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

אנחנו לא היחידים שמייצרים נשק טוב ומתקדם.

נכון, יכול להיות שיעלה להם קצת יותר אבל על ערכים גם משלמים.

ערכים זה סיוע לארגון טרור? אם ישראל הייתה פולשת לירדן סתם לכיף, או כי בא עוד קצת שטח לחקלאות בבקעת הירדן, נזרום. אם חמאס היו נכנעים, מחזירים את החטופים ועדיין ישראל הייתה נלחמת, סבבה. מדובר פה באמירה שמסייעת באופן ישיר לארגון טרור, אין איך לסובב את זה. אם אלה הערכים של קנדה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שזה לא סיוע לארגון טרור.

שוב יובל, אתה וכמה אחרים צחקתם עלי פה (מזכיר מלפני כמה עשרות עמודים- "אוי לא, פיקה מפחד שהעמיתים שלו בחו"ל יסתכלו עליו מוזר"), אבל הנה, המגמה שטענתי לגביה מרימה את הראש יותר ויותר. זו עדיין לא קטסטרופה, אבל זה בהחלט השלב שכולם פה הפסיקו לצחוק.

אתה צריך להבין איך כל הסיפור הזה נראה מבחוץ. ההתנהלות השוטפת גרועה מספיק, מספרי ההרוגים הם דבר מחריד כלשעצמו, מכונת התעמולה של האיסלאם העולמי מספקת חומרים איכותיים מול כמעט כלום שלנו- אבל מה שממש מוציא אותנו רע פה זה ששואלים את מדינת ישראל "טוב, אחרי כל הבלאגן הזה מה אתם מתכננים לעשות?" והתשובה היחידה שאנחנו מספקים היא "אנחנו יכולים להגיד לכם מה אנחנו לא מתכננים לעשות/למוטט את חמאס עד הניצחון המוחלטטטטטטטטט!!!!1אחד"

למדינות העולם זה אומר "ישראל מתכננים לשלוט ברצועת עזה" שזה דה-פקטו כיבוש. כיבוש מהסוג שטענתי בפני כל אדם בעולם שאין בישראל, ושישראל לא עונה בכלל להגדרה של אפרטהייד.

ולזה מדינות העולם לא רוצות לתת יד. האמת? גם אני לא. אני מצפה מהממשלה הכושלת שלנו לפחות לספק תשובה משביעת רצון לשאלה הזו, אפילו אם הם כרגיל, ישקרו ולא יצליחו לעמוד ברבע ממה שאמרו.

לא שאני יודע אם זה יצלח בעיני העולם, איבדנו כל שביב של אמינות, אבל זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לפחות לנסות.

• אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...