Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

אם הרוסים היו חוטפים נשים ותינוקות מאוקראינה וקוברים אותם במנהרות בסנט פטרסבורג העולם היה צריך להעביר להם מפציצים כבדים שיהרגו כמה שיותר רוסים.

האמת שרוסים חטפו ילדים אוקראינים.

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

וזאת הבעיה - העולם המערבי מפחד להילחם על הזכויות שלו. מפחד להיתקע בלי משלוחים מאמאזון או בלי איזה קוקטייל בחופשה.

אני לא חושב שזה העניין כאן. אני חושב שהעולם המערבי לא רואה במחיקה של עזה והרג של עשרות אלפי עזתים משהו שמתאים לעולם הערכים שלו, בהכללה. וזה, שוב, בין היתר כי ישראל, גם די בהכללה, לא נתפסת כקורבן ביחסינו עם הפלסטינאים. וה-7.10 לא שינה ולא ישנה את זה. וכשאתה מוסיף לזה הנהגה ישראלית שלא מבטיחה דבר, אבל ממש, לפלטסינאים גם ביום שאחרי החמאס, אז אתה יכול להבין למה עוד יותר קשה להמשיך לשווק את המלחמה הנוכחית כמלחמה מוצדקת בארגון טרור, ולא עוד שלב בכיבוש וכו'.

לפני 14 דקות, יובל .מ. כתב:

ישראל מראה את האמ אמא של ההומניות פה, ומי שתוקף אותנו הוא מטומטם.

כדי לא להפגין הומניות לא צריך לאנוס תינוקות או משהו. מחקנו פיזית חצי מעזה או יותר. יש שם איזה מיליון או יותר פליטים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4783

• SlowRide

4617

• פינדר

3640

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

האמת שרוסים חטפו ילדים אוקראינים

אז חופשי. שיחסלו חצי מרוסיה עד שהם יחזרו. 

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא חושב שזה העניין כאן. אני חושב שהעולם המערבי לא רואה במחיקה של עזה והרג של עשרות אלפי עזתים משהו שמתאים לעולם הערכים שלו, בהכללה. וזה, שוב, בין היתר כי ישראל, גם די בהכללה, לא נתפסת כקורבן ביחסינו עם הפלסטינאים. וה-7.10 לא שינה ולא ישנה את זה. וכשאתה מוסיף לזה הנהגה ישראלית שלא מבטיחה דבר, אבל ממש, לפלטסינאים גם ביום שאחרי החמאס, אז אתה יכול להבין למה עוד יותר קשה להמשיך לשווק את המלחמה הנוכחית כמלחמה מוצדקת בארגון טרור, ולא עוד שלב בכיבוש וכו'.

הרבה זמן זה לא היה פה, אבל שוב - צביעות.

כשהעולם השתמש ברבע מכמות חומר הנפץ כמות ההרוגים הייתה פי כמה. אין מה לעשות, ההרוגים הפלסטינים ה"אזרחים" הם נזק משני, האחריות היא לא עלינו. להגיד לישראל אל תהרגו אותם זה כניעה לטרור. האחריות היא על חמאס שמתחבא באוכלוסייה אזרחית.

המודיעין האמריקאי יודע את זה, המודיעין הקנדי יודע, הצרפתי והבריטי. אבל נכנסו מספיק מוחמדים כדי שיהיה שם רעש.

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

כדי לא להפגין הומניות לא צריך לאנוס תינוקות או משהו. מחקנו פיזית חצי מעזה או יותר. יש שם איזה מיליון או יותר פליטים.

כל מדינה אחרת, כולל קנדה, הייתה מייצרת שם מיליון הרוגים.

אנחנו עוד רחמנים.

הוכחה לכמה ההסברה הישראלית מטומטמת:

https://www.ynet.co.il/health/article/hypi45000p

הם כבר פה. תפיצו את התמונות לכל העולם, משהו.

במקום זה מפטרים את האדם היחידי שיודע אנגלית כי שרה לא אוהבת אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אבל אולי אני טועה. 

מוזמן להציץ אצל כול מיני משפיענים מערבים לראות כמה שמחים שאוקראינה יורה גרדים על בלגורוד. בכלל, קודם ירדו על הרוסים שהם עומדים בתור להצביע בעד פוטין, אחר כך שכול הבחירות מזוייפות כי "תראה כמה מעט הצביעו לפוטין בפראג". 

לפני 50 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה לא יכול להגיד משהו רע עלינו כל עוד יש תינוק חטוף במנהרות שלהם, צעירות נאנסות וקשישים מוכים. כל מה שישראל עושה לגיטימי. 

שטויות, אתה מבין שהם יכולים להגיד את אותו הדבר עליך נכון?

לפני 48 דקות, יובל .מ. כתב:

וזאת הבעיה - העולם המערבי מפחד להילחם על הזכויות שלו. מפחד להיתקע בלי משלוחים מאמאזון או בלי איזה קוקטייל בחופשה.

יתעוררו מתישהו, השאלה מתי ומה יהיה המחיר.

אילו זכויות? על מה אתה מדבר?

לפני 48 דקות, יובל .מ. כתב:

אלפי הרוגים, עשרות או מאות אלפי חסרי בית ולא יודע כמה רעבים כנראה לא יסכימו איתך. יותר מזה, בת הברית הכי חשובה שלך לא מסכימה איתך.

לפני 33 דקות, יבגניפ כתב:

האמת שרוסים חטפו ילדים אוקראינים.

אלה שנותרו באיזורים שנכבשו ללא הורים? זה הילדים החטופים? ההקבלה לחמאס שנכנס הביתה, יורה בבני המשפחה ולוקח אנשים לעזה - מאוד חלשה. מילא אם הם היו כובשים כובשים, ואז לוקחים אליהם ואשכרה דואגים להם ולא מחזיקים אותם ככלי מיקוח.

לפני 29 דקות, יובל .מ. כתב:

אבל נכנסו מספיק מוחמדים כדי שיהיה שם רעש.

זה לא קשור, ולא קשור למוסלמים. מה לא ברור לך? 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

״אמ אמא״ של הומניות? על מה אתה מדבר, רוב עזה לא ראוייה למגורים יותר ויש מערומי גופות ברחוב, בדיוק קראתי היום על מישהו שהלך ברחוב וראה את מה שנשאר מאח שלו אחרי שעלה עליו טנק ברחוב.

(נ.ב. - זה שהם מתבכיינים שאף אחד לא עוזר להם, ולא מעלים את זה שחמאס גם אחראי ישיר לסיטואציה, מעיד בפעם ה100 על הרמה השכלית שלהם)

אנחנו לא הומניים יתר על מידה, כמו שאנחנו לא פסיכופתים המחפשים למקסם הרוגים - צה״ל ממקסם נזקים בשביל ״אארתעה״, והביקורת המרכזית שלי (ועוד כמה) זה שאין מאחורי זה יותר מדי חוץ מנקמה. אם כבר הורגים אותם בסיטונאות לפחות שתהיה איזושהי מטרה אסטרטגית, ״ניצחון מוחלטטט״ עובד רק על חמומי ומאותגרי המח.

בכ״א יש פער בין ״תוקף אותנו״ ובין ״מבקר אותנו״. אור/פיקה מבקר את ישראל, מה הוא יותר - מטומטם או אנטישמי?

לדעתי, אם יובל היה מקשיב ליובל

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אתה לא יכול להגיד משהו רע עלינו כל עוד יש תינוק חטוף במנהרות שלהם, צעירות נאנסות וקשישים מוכים. כל מה שישראל עושה לגיטימי. 

יובל היה מגלה שיובל סותר את עצמו, כי ישראל הרגה והורגת פי 10-20 יותר ילדים (וכנ״ל בעבר) ולכן לפי הלוגיקה של יובל כל מה שחמאס עושה זה לגיטימי. אלא אם מבחינתך להרוג ילדים אבל בטעות זה בסדר, או להרוג ילדים זה בסדר אבל להרביץ לקשישים או וואו פה עובר הגבול.

ישראל כבר שנים רבות לא הגיבור טהור הלב ויפה הבלורית והתואר שכולנו גדלנו עליו, ישראל מונהגת ע״י חבורה של עבריינים פסיכופתים, שאחראים גם הם(!!) לאירועים המזעזעים באוק׳ ולאחר מכן. וכן, להוריד בניינים על משפחות זה מזעזע, אפילו אם הם מסוג ״פלסטיני״- פשוט חושינו קהו תודות למנהיגים הפסיכופתים בשני הצדדים שדואגים להנציח את תודעת המלחמה ולחסל כל סיכוי לעתיד יציב. אנחנו, כציבור, מאבדים כל פעם עוד קצת מצלם האנוש שלנו - וכך הטרור והמשיחיזם מנצחים. ג׳ונגל בג׳ונגל.

(אני יכול לחסוך מעצמי את הדיסקליימר לגבי כמה פלסטינים מתים מעניינים אותי הפעם? תודה)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 32 דקות, יובל .מ. כתב:

כל מדינה אחרת, כולל קנדה, הייתה מייצרת שם מיליון הרוגים.

אנחנו עוד רחמנים

גם צריך לזכור שמספר ההרוגים הוא לא רק בשליטתנו אלא גם בשליטתם. זה מתוכנן כך שעל כל מטרה צבאית שניטרלת, הרגת כמה בלתי מעורבים.

רוב האנשים בעולם לא מבינים את זה, הם מכירים ארגוני טרור בעיקר מסרטים הוליוודיים וכשמראים להם ילדים קטועי גפיים קשה להסביר להם שזה בגלל שהטרוריסטים ירו רקטות מבית הספר שלהם ונעלו אותם בכיתות.

בגלל זה אני חושב שהאנטגוניזם כלפינו כרוצחי ילדים תמיד יהיה כל עוד נילחם חזרה. זה כמו בסרטי אימה שרק הגיבור יכול לראות את המפלצות, וכולם לא מאמינים לו צוחקים עליו עד שזה נהיה מאוחר מדי והמפלצת הורגת את כולם.

מה שכן, בהחלט ניתן לצבור פחות שינאה בלי ממשלה של אידיוטים שמדברים על פצצות אטום, על ארץ ישראל השלמה יחד עם ירדן ועוד דברי פיגור.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, SlowRide כתב:

מתוכנן כך שעל כל מטרה צבאית שניטרלת, הרגת כמה בלתי מעורבים.

רוב האנשים בעולם לא מבינים את זה,

אל תהפוך את כולם לטיפשים, הם כן מבינים את זה, אבל:

לפני 16 דקות, SlowRide כתב:

וכשמראים להם ילדים קטועי גפיים קשה להסביר להם

קשה להסביר נקודה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הקשר טיפשים?

רוב האנשים במדינות מפותחות שחיים במציאות שונה לא מבינים את זה, ואי אפשר להסביר להם למה יש אנשים שמבחינתם זה נורמלי שמבית הספר של הילדים שלהם יורים רקטות, או למה צריך לבנות מקלט נגד רקטות בכל בית ספר וגן ילדים.

כמו אור שהסביר לחברים שלו בארה"ב למה בונים ממדים בדירות בישראל ולא הבינו מה יש לו. יש דברים שצריך לחוות בעצמך כדי להבין.

ילד קטוע גפיים זה מראה נורא. 

כשרקטה פוגעת מטר מהבית שלך ומישהו נהרג, אתה מתחיל להבין שאם ילדים קטועי גפיים זה המחיר הנדרש כדי להסיר את האיום כדי שבפעם הבאה זה לא יפול על הילדים שלך, זה עדיין נורא אבל אין מה לעשות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

כשרקטה פוגעת מטר מהבית שלך ומישהו נהרג, אתה מתחיל להבין שאם ילדים קטועי גפיים זה המחיר הנדרש כדי להסיר את האיום כדי שבפעם הבאה זה לא יפול על הילדים שלך, זה עדיין נורא אבל אין מה לעשות.

כשאתה הצד השני של הסיכסוך, ילד קטוע גפיים זה meh. יופי. תראה, זה לא נעים אבל לא כזה אכפת לי בתכלס. 

אבל כשזה מה שרואים אנשים מהצד, במשך כמעט חצי שנה. וואלה מפריע להם. מה לא מבון בזה?

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מובן לחלוטין, ובגלל זה אני חושב שאין לנו איך להתנער מהאנטגוניזם כלפינו.

אנחנו נמשיך לספק את התמונות האלה כי ככה נראית מציאות של מלחמה, וברור שמי שלא נמצא במלחמה ורואה אותה מהצד, במיוחד דרך תקשורת שמתווכת לו הכל לפי נרטיב ספציפי, מה שהוא חושב זה למה המטומטמים האלה הורגים אחד את השני? למה הם לא מסוגלים לחיות בשלווה כמוני?

וזה עוד לפני הנזק תודעתי שהממשלה שלנו אלופה בלייצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, oryo כתב:

״אמ אמא״ של הומניות? על מה אתה מדבר, רוב עזה לא ראוייה למגורים יותר ויש מערומי גופות ברחוב, בדיוק קראתי היום על מישהו שהלך ברחוב וראה את מה שנשאר מאח שלו אחרי שעלה עליו טנק ברחוב.

גם ישובי העוטף שרופים. שיתמודדו. מלחמה.

לפני 39 דקות, oryo כתב:

(נ.ב. - זה שהם מתבכיינים שאף אחד לא עוזר להם, ולא מעלים את זה שחמאס גם אחראי ישיר לסיטואציה, מעיד בפעם ה100 על הרמה השכלית שלהם)

אנחנו לא הומניים יתר על מידה, כמו שאנחנו לא פסיכופתים המחפשים למקסם הרוגים - צה״ל ממקסם נזקים בשביל ״אארתעה״, והביקורת המרכזית שלי (ועוד כמה) זה שאין מאחורי זה יותר מדי חוץ מנקמה. אם כבר הורגים אותם בסיטונאות לפחות שתהיה איזושהי מטרה אסטרטגית, ״ניצחון מוחלטטט״ עובד רק על חמומי ומאותגרי המח.

בכ״א יש פער בין ״תוקף אותנו״ ובין ״מבקר אותנו״. אור/פיקה מבקר את ישראל, מה הוא יותר - מטומטם או אנטישמי?

לדעתי, אם יובל היה מקשיב ליובל

יובל היה מגלה שיובל סותר את עצמו, כי ישראל הרגה והורגת פי 10-20 יותר ילדים (וכנ״ל בעבר) ולכן לפי הלוגיקה של יובל כל מה שחמאס עושה זה לגיטימי. אלא אם מבחינתך להרוג ילדים אבל בטעות זה בסדר, או להרוג ילדים זה בסדר אבל להרביץ לקשישים או וואו פה עובר הגבול.

ישראל כבר שנים רבות לא הגיבור טהור הלב ויפה הבלורית והתואר שכולנו גדלנו עליו, ישראל מונהגת ע״י חבורה של עבריינים פסיכופתים, שאחראים גם הם(!!) לאירועים המזעזעים באוק׳ ולאחר מכן. וכן, להוריד בניינים על משפחות זה מזעזע, אפילו אם הם מסוג ״פלסטיני״- פשוט חושינו קהו תודות למנהיגים הפסיכופתים בשני הצדדים שדואגים להנציח את תודעת המלחמה ולחסל כל סיכוי לעתיד יציב. אנחנו, כציבור, מאבדים כל פעם עוד קצת מצלם האנוש שלנו - וכך הטרור והמשיחיזם מנצחים. ג׳ונגל בג׳ונגל.

(אני יכול לחסוך מעצמי את הדיסקליימר לגבי כמה פלסטינים מתים מעניינים אותי הפעם? תודה)

מלחמה וזה, יו נואו. לא ישרפו את הישובי העוטף לא יאבדו את הבתים בעזה.

והייתי ממליץ להימנע מכתבות של מוחמד העזתי באתר ש"מתנגד לכיבוש" כמקור ל"אלימות ישראלית".

אין לי בעיה עם ביקורת, גם לי יש. למשל כניסת סיוע הומינטרי - מהרגע שזה הוחלט בשיתוף ארצות הברית, זה היה צריך להתקיים. מי שחסם את הכניסה היה צריך להיעצר. 

אבל גם ארצות הברית יכולה להיות חכמה בעניין רפיח. במקום להגיד "אסור להיכנס לרפיח" צריכים להגיד "ישראל תיכנס לרפיח אבל רק אחרי הצגת תוכניות להגנה על אזרחים". אסור לתת שום תקווה לחמאס, מה שיעודד אותם להמשיך במלחמה ולגרום לעוד מוות ברצועה. 

לגבי הרג הילדים - אם מחר חיזבאללה יירה טילים מדויקים לקריה וימותו ילדים של איזה סגן אלוף - שוב, מלחמה. אם ירו בכוונה על גן ילדים - פשע מלחמה.

עד עכשיו ישראל מעולם לא ניסתה לפגוע בכוונה בילדים. מעולם. כל שאר הדיונים זה המצאות.

להוריד בניינים על משפחות זה מזעזע אם המשפחות הן חפות מפשע. אם בקומה 6 גרה משפחה אלחמיד, קומה 7 זה מחסן רקטות וקומה 8 זה עמדת נ"ט, לא רק שלהוריד את הבניין זה לא מזעזע, אלא זה הדבר המוסרי לעשות. לוחמי צה"ל יותר חשובים ממשפחת אלחמיד שגרה בבניין של חמאס ושתקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמבינים יחס לוחמים/לא מעורבים ויש שלא.

היחס שלנו הנמוך בעולם, כ1:2 וזה תקדים מסוכן לצבאות המערב עם יחס של 1:7.

הבעיה זה הסיקור 24/7 של התקשורת.

כשארה"ב ובריטניה נלחמו בעירק, באפגניטסן ונגד המדינה האיסלאמית לא היה כזה סיקור של הרג אזרחים במלחמה.

כאילו שבמערב אנשים כועסים על ישראל בגלל שהיא לא מפרסמת (ויש לה)  תכנית של היום שאחרי.

הם גם לא פרסמו תכניות של היום שאחרי מטעמים מובנים - אתה לא רוצה שהאויב ידע את התכניות שלך ויסכל אותם.

רק מאיתנו מצופה להקים מדינה איסלאמית על גבולתינו שתמשוך אליה מאות אלפי ג'יהדיסטים מכל העולם שיתסערו ביום הפקודה לתוך ישראל.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו לדבר על "יחס", תמשיכו לדבר על מוחמדים במשרות ממשלתיות במדינות כאלו ואחרות, תמשיכו לדבר על צביעות, על סימטריה, על אנטישמים ומה לא, את העובדה הפשוטה הבאה זה לא ישנה:

הרוב המוחלט של האנשים בעולם שופטים לפי מה שהם רואים.

מה שהם רואים זה הרג שנראה, נראה אכזרי וחסר אבחנה של ישראל כלפי העזתים ותמונות זוועה שזורמות בלי סוף.

כשהעולם מחפש או סיבה, או הסבר, או מטרה שתיתן אי-איזו הצדקה כלשהי לזוועות האלו, ישראל נודמת ולא יודעת להסביר או אפילו לתרץ. מה אנחנו עושים? תוקפים את כולם.

זה אנטישמי, וההוא אידיוט, ואלו בכלל המוסלמים שם השתלטו.

אז מה הפלא שהעולם נגדנו. זו לא אנטישמיות ולא מוחמדים.

ישראל מתנהלת, מכל בחינה אפשרית, בצורה מטומטמת להחריד.

לצעוק "השביעי לאוקטובר" ו "134 חטופים" לא תופס מול תמונות בלתי פוסקות (אמיתיות לצערי) של גופות ילדים טריות בסיטונאות.

מי שלא מסכים, אני שואל שאלה פשוטה שאני שואל פה מאז תחילת דצמבר:

מה בשלב זה המטרה של ישראל, איך אנחנו מתכננים לסיים את הסיפור הזה ומה קורה ביום שאחרי?

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

הרבה זמן זה לא היה פה, אבל שוב - צביעות.

כן, גם צביעות. אבל לא רק. ישראל לא מצטיירת כקורבן במלחמת אין ברירה. הישראלים רואים את זה ככה. שאר העולם ברובו לא. וזהו. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 20 דקות, Coro כתב:

שבמערב אנשים כועסים על ישראל בגלל שהיא לא מפרסמת (ויש לה)  תכנית של היום שאחרי

למה יש לנו ממשלה של מטומטמים? למה אי אפשר לגלות מה התכנית? למה לספק נשק לאויב שרק מנסה להציג אותנו כרוצחים שרק מחפשים נקמה?

כנראה שאין תכנית אמיתית והכל תוך כדי תנועה. הרי אם התכנית לא תצליח, לא יהיה אפשר להצמיד את הכישלון למלך, הרי לא היתה לו תכנית. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, garicho כתב:

כנראה שבת-ראשון, אבל זה לא באמת משנה. אם כבר יש המצאה מדהימה ביהדות שכל מי שסיפרתי לו עליה פשוט קינא בה לחלוטין - ערב חג!

לוקחים יום חג, אבל מגדירים שהוא מתחיל בערב היום לפני, ואז מסיימים מוקדם, ואז מחליטים שאין טעם לעבוד 4-5 שעות, וכך כל חג הופך מיום חופש אחד ליומיים. ג-א-ו-נ-י!

ממש מציאה, העובדים אצלנו באירופה כול שני וחמישי חוגגים איזה חג. והחגים הארוכים אצלם לא גבינה שוויצרית כמו בארץ. נגיד ושבוע הם בחג, לא ״ערב חג״ כאן ויום שם.

אין בולשיט כמו חנוכה או פורים שכולם עובדים אבל הילדים בבית.

בנוסף על זה כול מיני חוקים סטייל 28 ימי חופש מינימום בשנה(בארץ החוק כמה 12?14?)

תנאי העבודה בארץ מבחינת החוק הם עבדות, ואם לוקחים בחשבון  שאדם רגיל צריך לנצל את ימי החופש שלו על חגי ילדים אז בכלל.

תספר לקולגות את האמת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...