Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לקנדה אין ממש אויבים. הצבא שלה קטן בהרבה מצהל.

אבל קנדה היא מדינה ידידותית מאוד שבאופן היסטורי תמיד תומכת בישראל. הנזק של ההצהרה שלה הוא שזה עלול לתת עילה לעוד מדינות להטיל אמברגו.

הקטע הזה, שעברנו תוך חצי שנה מלהיות מדינה שזוכה לאמפטיה ותמיכה מכל העולם המערבי, למדינה שהיא כמעט במעמד של רוסיה, זה כשלון ענק, אך צפוי, של ממשלת הגזענים המשיחיים.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4680

• SlowRide

4496

• פינדר

3543

• m3x7r3m3

2926

לפני 51 דקות, Pika007 כתב:

מכונת התעמולה של

הערוץ חדשות ילדים פה פירסם ביוטוב 3 פעמים בשבועיים האחרונים סרטונים על ילדים רעבים בעזה ועל ילדה שאיבדה את כול משפחתה בהפצצה. 

וכאילו, בזה אפשר להאשים רק אותנו, לא ממש מכונת תעמולה איסלמית...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

ערכים זה סיוע לארגון טרור? אם ישראל הייתה פולשת לירדן סתם לכיף, או כי בא עוד קצת שטח לחקלאות בבקעת הירדן, נזרום. אם חמאס היו נכנעים, מחזירים את החטופים ועדיין ישראל הייתה נלחמת, סבבה. מדובר פה באמירה שמסייעת באופן ישיר לארגון טרור, אין איך לסובב את זה. אם אלה הערכים של קנדה..

ערכים זה לא לסחור עם מדינה שמרעיבה אוכלוסייה כבושה (עזוב בצד אם זה נכון או לא. זה הנרטיב)

לגבי הרכש אחפש יותר מאוחר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אין איך לסובב את זה. אם אלה הערכים של קנדה

בטח שיש.

ישראל איבדה את המומנטום מול העולם. כי המלחמה נראית חסרת מטרה ויותר ויותר מיום ליום. כי המלך ומשרתיו לא מציגים שום תוכנית ליום שאחרי - לא לנתינים ולא לאף אחד אחרי. כי בממשלה יושבים מופרעים שכן דואגים להזכיר כל הזמן מה הם חושבים, וחלקם עוד רגע נכנסים לרשימות שחורות של מוחרמים בארה״ב ואירופה. וכי בדרך הרסנו בערך חצי מעזה, הרגנו עשרות אלפי עזתים, הפכנו המונים לפליטים וכו׳ וכו׳. וכשאתה מחבר את כל אלו, אתה צריך להבין שמבחינת חלקים נרחבים בעולם, לא רק אנטישמים מסוגים שונים, זו לא נראית יותר כמו מלחמה נגד ארגון טרור, אלא מלחמה נגד העזתים באשר הם, ללא שום תכלית חוץ מנקמה.

ובוא, גם נראה לי שגם כתבת על זה משהו לפני כמה עמודים, אבל אולי אני מבלבל: אתה יודע להגיד מה אנחנו עושים ומה אנחנו מנסים להשיג? אני לא. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Pika007 כתב:

זה שזור אחד בשני ולא ניתן להפריד את זה.

עצוב ביותר ומצחיק להפליא איך בעת ובעונה אחת דחפת לבוש ותעסוקה כדברים תפלים, למרות שיש לשניהם (בעיקר לתעסוקה) התייחסות ישירה בכתובים.

למה אתה מתייחס לזה כ "תפל"? כי הפרשנות של אותו הזרם שדיברתי עליו קודם החליטה ככה. פשוט דוגמה נהדרת למה שאני אומר 🙃

התכוונתי שתעסוקה היא לא מדד לזה שאדם פחות אכפת לו מענייני דת. כמו שמשתמע מאנשים מסוימים. 

לבוש הגיע ממטרה של זיהוי חברתי. זה שהפכו אותו לעיקר זאת הבעיה.

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

אז איך זו המצאה חילונית?

מי שאמר את המשפט הזה לא היה אדם דתי

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

מה מותר ומה אסור נכנס גם בעניינים חברתיים וחיצוניים. ההחלטה להסגר בגטאות (לא רק פה, גם בניו יורק לדעתי יש ילדים חרדים שלא יודעים אנגלית) היא, למשל, חלק מהסיפור.

ברור שיש לזה השפעה. אסור לי לדוגמא למכור בשר חזיר גם אם אני לא אוכל אבל להיות מהנדס בניין אין שום מניעה, אין בזה שום דבר שמנוגד לדת. 

כל העניין של הסגירות הקהלתית החרדית היתה ריאקציה להשכלה. זה משהו חברתי זה ממש לא אומר שחרדי בהחלט יותר שומר מצוות מדתי לאומי (או סתם דתי לא מוגדר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, David32 כתב:

הערוץ חדשות ילדים פה פירסם ביוטוב 3 פעמים בשבועיים האחרונים סרטונים על ילדים רעבים בעזה ועל ילדה שאיבדה את כול משפחתה בהפצצה. 

וכאילו, בזה אפשר להאשים רק אותנו, לא ממש מכונת תעמולה איסלמית...

"מכונת תעמולה" זה לא שם למי שמפיץ שקרים, זה מי שמפיץ חומרים בצורה של לפמפם אותם בכל מקום ובכל רגע. 

לצערי אנחנו מספקים להם המון, המון חומר איכותי ומהימן, הם רק דואגים להפיץ אותו לכל קצוות תבל בקצב בלתי ניתן לתפיסה ובמספרי ענק.

ומשם מתחיל החלק שהוא אכן שקר- הטענה שמטרת התקיפה היא אזרחים במקום מטרות לגיטימיות. ולכן זו מכונת תעמולה, היא פועלת על מנת להכתיב נרטיב מסוים- "ישראל מדינה רצחנית שתוקפת אזרחים בלי סיבה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, יבגניפ כתב:

בטח שיש.

ישראל איבדה את המומנטום מול העולם. כי המלחמה נראית חסרת מטרה ויותר ויותר מיום ליום. כי המלך ומשרתיו לא מציגים שום תוכנית ליום שאחרי - לא לנתינים ולא לאף אחד אחרי. כי בממשלה יושבים מופרעים שכן דואגים להזכיר כל הזמן מה הם חושבים, וחלקם עוד רגע נכנסים לרשימות שחורות של מוחרמים בארה״ב ואירופה. וכי בדרך הרסנו בערך חצי מעזה, הרגנו עשרות אלפי עזתים, הפכנו המונים לפליטים וכו׳ וכו׳. וכשאתה מחבר את כל אלו, אתה צריך להבין שמבחינת חלקים נרחבים בעולם, לא רק אנטישמים מסוגים שונים, זו לא נראית יותר כמו מלחמה נגד ארגון טרור, אלא מלחמה נגד העזתים באשר הם, ללא שום תכלית חוץ מנקמה.

ובוא, גם נראה לי שגם כתבת על זה משהו לפני כמה עמודים, אבל אולי אני מבלבל: אתה יודע להגיד מה אנחנו עושים ומה אנחנו מנסים להשיג? אני לא. 

כן, רשמתי על זה. התברברות מטורפת.

עם כל הצער, ועם כל הכאב - צריך לדהור לרפיח ולגמור את זה. ישראל מתסבכת את עצמה יותר ויותר סתם.

הבעיה היא שהעולם "שכח" את ה7.10 כי יש יותר מדי מוסלמים שנכנסו לעמדות כוח במדינות האלה. כמו שצבי יחזקאלי עשה על זה תוכנית, "ג'יהאד שקט".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

הבעיה היא שהעולם "שכח" את ה7.10 כי יש יותר מדי מוסלמים שנכנסו לעמדות כוח במדינות האלה. כמו שצבי יחזקאלי עשה על זה תוכנית, "ג'יהאד שקט".

אני לא בטוח. לצורך הדוגמא מרחיקת הלכת, אם הצבא האוקראיני היה איכשהו מצליח להשמיד את זה הרוסי, לפלוש לרוסיה, להרוס חצי מסנקט פטרסבורג ומוסקבה וכו' - אני חושב שאוקראינה היתה מאבדת גם את תמיכת המערב מתישהו. אבל אולי אני טועה. 

והאמת שגם בלי זה, אני לא חושב שמוסלמים בעולם זה הסיפור כאן. זה שילוב. מצד אחד, עם כל הקושי של הישראלים להבין את זה, אנחנו לא נתפסים כקורבן בסופו של דבר בסכסוך עם הפלסטינאים. מצד שני, אין לנו שום מדיניות אמיתית שלא נתפסת כמסע נקמה. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אתה יודע להגיד מה אנחנו עושים ומה אנחנו מנסים להשיג? אני לא

נצחון מוחץ, על מלא מלא

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כרגע נראה שמנסים בעיקר להשאיר את המלך על הכיסא. 

מצד שני, אני לא חושב שאם היתה לנו ממשלה נורמלית היה פחות אנטגוניזם נגדנו.

מצד שלישי, עם ממשלה נורמלית לא היינו מגיעים למצב הזה מלכתחילה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Pika007 כתב:

טעות בידך יובל.

העולם "שכח" את ה 07/10 כי אנחנו קברנו אותו במשהו שנראה רע בהרבה. לפחות כלפי חוץ.

אתה לא יכול להגיד משהו רע עלינו כל עוד יש תינוק חטוף במנהרות שלהם, צעירות נאנסות וקשישים מוכים. כל מה שישראל עושה לגיטימי. 

העולם רוצה שייגמר שיגיד לקטאר להעיף את ראשי חמאס, עד אז זה בלבולי שכל.

ביום שהחטופים יחזרו העולם יכול לשכוח את ה7.10 מבחינתי כל עוד אנחנו לא נשכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

אתה לא יכול להגיד משהו רע עלינו כל עוד יש תינוק חטוף במנהרות שלהם, צעירות נאנסות וקשישים מוכים. כל מה שישראל עושה לגיטימי. 

חד וחלק לא.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא בטוח. לצורך הדוגמא מרחיקת הלכת, אם הצבא האוקראיני היה איכשהו מצליח להשמיד את זה הרוסי, לפלוש לרוסיה, להרוס חצי מסנקט פטרסבורג ומוסקבה וכו' - אני חושב שאוקראינה היתה מאבדת גם את תמיכת המערב מתישהו. אבל אולי אני טועה. 

והאמת שגם בלי זה, אני לא חושב שמוסלמים בעולם זה הסיפור כאן. זה שילוב. מצד אחד, עם כל הקושי של הישראלים להבין את זה, אנחנו לא נתפסים כקורבן בסופו של דבר בסכסוך עם הפלסטינאים. מצד שני, אין לנו שום מדיניות אמיתית שלא נתפסת כמסע נקמה. 

אם הרוסים היו חוטפים נשים ותינוקות מאוקראינה וקוברים אותם במנהרות בסנט פטרסבורג העולם היה צריך להעביר להם מפציצים כבדים שיהרגו כמה שיותר רוסים.

וזאת הבעיה - העולם המערבי מפחד להילחם על הזכויות שלו. מפחד להיתקע בלי משלוחים מאמאזון או בלי איזה קוקטייל בחופשה.

יתעוררו מתישהו, השאלה מתי ומה יהיה המחיר.

Just now, Pika007 כתב:

חד וחלק לא.

חד וחלק כן.

ישראל מחפשת לפגוע בתינוקות בכוונה? מפציצה בתי חולים? אונסת ילדות?

ישראל מראה את האמ אמא של ההומניות פה, ומי שתוקף אותנו הוא מטומטם.

אגב חוסר החלטיות - אין סיבה לא להתחיל פינוי מרפיח כדי להפעיל לחץ על חמאס תוך כדי המשא ומתן. תבהירו להם שאם הם לא מתגמשים נכנסים. 

יתקפלו תיק תק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, SlowRide כתב:

אני לא חושב שאם היתה לנו ממשלה נורמלית היה פחות אנטגוניזם נגדנו.

.

היה הרבה פחות. העולם חא מסוגלצלסבול את היהירות של נתניהו, את ההתערבות שלו בעניני מדינותצאחרות (ארה"ב, לא פחות ולא יותר), את השקרים שלו ואת החבירה לפשיבטים. הנהגה אחרת עם פחות יהירות, פחות לאומניות ויותר תבונה היתה משיגה הרבה יותר תמיכה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...