Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Giant_TA כתב:

תספר לקולגות את האמת :)

יש לי 40 ימים בשנה 🙃

אבל אין חגים כאלה ואין שבוע חג. וגם לא כול שני...

מה שכן, יש איזה מישהו שאמור לתמוך בקבוצה שלי מגרמניה, ואני נשבע שהוא לפחות חצי מהזמן בחופש.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4736

• SlowRide

4546

• פינדר

3579

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

אבל גם ארצות הברית יכולה להיות חכמה בעניין רפיח. במקום להגיד "אסור להיכנס לרפיח" צריכים להגיד "ישראל תיכנס לרפיח אבל רק אחרי הצגת תוכניות להגנה על אזרחים".

ו...?

ישראל הציגה תוכניות להגנה על אזרחים? לא!!

אז מה כן הציגו?

את ביבי שאומר: זכור את שעשה לך עמלק.

את שאר שרי המשיחיסטים שאומרים שאין חפים מפשע בעזה ומציגים תוכניות לחזור ולהקים שם התנחלויות.

אבל מבחינתך כל מי שנגדנו זה בגלל המוסלמים... תבדוק טוב. צ'אק שומר לא פחות ציוני ממני וממך.

בכלל כל הדיון הזה טיפשי.

הכל פה מתנהל לפי טובתו של הקיסר. הוא מתאים לו להצטייר עכשיו כמי שעומד איתן מול האמריקאים הרשעים שרוצים להקים מדינה פלסטינית, אז זה בדיוק איפה שאנחנו נמצאים.

לא מעניין אותו חטופים ולא מפונים. רק הישרדות אישית.

היה היום בעבודה סעודה של פורים. עם מנות מושקעות ואוזני המן של הביוקר. אפילו וויסקי סבבה.

לרגע שכחתי שיש עדיין חטופים במנהרות.

גם התפרסם איזה סקר. ישראל מקום חמישי במדד האושר. גן עדן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יובל .מ. כתב:

אם הרוסים היו חוטפים נשים ותינוקות מאוקראינה וקוברים אותם במנהרות בסנט פטרסבורג העולם היה צריך להעביר להם מפציצים כבדים שיהרגו כמה שיותר רוסים.

וזאת הבעיה - העולם המערבי מפחד להילחם על הזכויות שלו. מפחד להיתקע בלי משלוחים מאמאזון או בלי איזה קוקטייל בחופשה.

יתעוררו מתישהו, השאלה מתי ומה יהיה המחיר.

חד וחלק כן.

ישראל מחפשת לפגוע בתינוקות בכוונה? מפציצה בתי חולים? אונסת ילדות?

ישראל מראה את האמ אמא של ההומניות פה, ומי שתוקף אותנו הוא מטומטם.

אגב חוסר החלטיות - אין סיבה לא להתחיל פינוי מרפיח כדי להפעיל לחץ על חמאס תוך כדי המשא ומתן. תבהירו להם שאם הם לא מתגמשים נכנסים. 

יתקפלו תיק תק.

אני חושב שאתה צודק בדברים שלך.

לדעתי אחת הסיבות העיקריות היא שאנחנו מייצרים לעצמנו בעיות.

זוכר את הדיון בהאג? במקום ששופט ישראלי יהיה מוטה לטובת ישראל הוא רומז בעדינות שישראל צריכה להירגע.

עוד בעיה שאנחנו מפרידים בין הפלסטינים "התמימים וחסרי הישע" לבין החמאס. אני מתכוון בשדה הקרב בעזה אלא בשדה הקרב של דעת העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, David32 כתב:

יש לי 40 ימים בשנה 🙃

אבל אין חגים כאלה ואין שבוע חג. וגם לא כול שני...

מה שכן, יש איזה מישהו שאמור לתמוך בקבוצה שלי מגרמניה, ואני נשבע שהוא לפחות חצי מהזמן בחופש.

חצי מהמיילים שאני שולח לאנשים באירופה נענים ב"אני בחופש אחזור עוד איזה חודשיים" או משהו.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, עדי-אל כתב:

אני חושב שאתה צודק בדברים שלך.

לדעתי אחת הסיבות העיקריות היא שאנחנו מייצרים לעצמנו בעיות.

זוכר את הדיון בהאג? במקום ששופט ישראלי יהיה מוטה לטובת ישראל הוא רומז בעדינות שישראל צריכה להירגע.

עוד בעיה שאנחנו מפרידים בין הפלסטינים "התמימים וחסרי הישע" לבין החמאס. אני מתכוון בשדה הקרב בעזה אלא בשדה הקרב של דעת העולם.

לדעתי אתה דווקא מפגין בדיוק את מה שמכשיל את ישראל.

למה נראה לך שיש לך סיכוי לשכנע מישהו בנרטיב ש3 4 מיליון בני אדם שחיים כאן הם בעצם כולם מחבלים אן תומכי מחבלים, ואין ביניהם תמימים חסרי ישע? ולמה אתה מניח שהתשובה שתקבל לא תהיה ברמה של "הם שונאים אותכם? תפסיקו לשלוט עליהם"?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באמת מעניין אותי מה חשובים בעולם, הבעיה שלנו מתחילה ונגמרת בזה שיש כאן ראש ממשלה וחבורת אפסים שרק חושבת על השרידות שלה גם כאשר המלחמה הזו הייתה יכולה לשנות את המציאות הבטחונית של המדינה כאן מקצה לקצה ולא רק ברמה של עזה אלא הרבה יותר מכך. לצערי, יש עדיין אנשים שמתרשמים מטון הדיבור של הפסיכופת שיושב בכיסא ראש הממשלה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

לדעתי אתה דווקא מפגין בדיוק את מה שמכשיל את ישראל.

למה נראה לך שיש לך סיכוי לשכנע מישהו בנרטיב ש3 4 מיליון בני אדם שחיים כאן הם בעצם כולם מחבלים אן תומכי מחבלים, ואין ביניהם תמימים חסרי ישע? ולמה אתה מניח שהתשובה שתקבל לא תהיה ברמה של "הם שונאים אותכם? תפסיקו לשלוט עליהם"?

זאת המציאות. הם כולם* מחבלים או תומכי מחבלים. 

https://www.ynet.co.il/news/article/rykpgeu8p

*כולם הכוונה לרובם המוחלט. גם להם יש את ה0מלאנים שלהם 🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל לך תסביר את זה למישהו שהבעיות הכי גדולות בחיים שלו זה שהילדים יצליחו להתקבל לבתי ספר טובים ושיתנו לו קידום בעבודה כי הוא ממש משקיע.

זאת הבעיה.

אי אפשר להסביר לבן אדם מערבי איך יש רוב מוחלט שתומך באידאולוגיות שמביאות רק הרס ומוות, אפילו תוך כדי שהם סובלים מהתוצאות.

לעצמך אתה לא יכול להסביר את זה אז למישהו מעבר לים?

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, garicho כתב:

או תומכי מחבלים

זה עדיין לא סיבה להרוג אותם נכון?

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

אי אפשר להסביר לבן אדם מערבי איך יש רוב מוחלט שתומך באידאולוגיות שמביאות רק הרס ומוות, אפילו תוך כדי שהם סובלים מהתוצאות

אפשר, אבל זה לא תירוץ להרג אוכלוסיה אזרחית.

אחרת יש המון אנשים שתומכים באידיאולוגיות כאלה ואחרות ש''מביאות הרס ומוות'' שכנראה צריך לחסל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אי אפשר, אחרת לא היית קורא לזה תירוץ.

אתה מוכר את זה כאילו משתולל פה מסע נקמה פראי נגד אזרחים כי "הם תומכים באידאולוגיות רעות". זה חוטא למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

זה עדיין לא סיבה להרוג אותם נכון?

צריך להבדיל בין לשבת ביציע ולצעוק ''הידד חמאס''

לבין לתרום את הבית שלך להיות כן שיגור או מחסן תחמושת ורקטות.

האחד הוא לא בדיוק כמו השני.

ועם הכמות המדווחת של הסליקים, התחמושת, מנהרות ואמצעי לחימה זה לא בשוליים.

נכון שזה כנראה לא התנדבותי, אבל בכל ההיסטוריה עמים חיו תחת רודנות והם בעצמם מחליטים אם זה מתאים להם או אם הם מורדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

אי אפשר להסביר לבן אדם מערבי איך יש רוב מוחלט שתומך באידאולוגיות שמביאות רק הרס ומוות, אפילו תוך כדי שהם סובלים מהתוצאות.

לעצמך אתה לא יכול להסביר את זה אז למישהו מעבר לים?

חותם לך שבכל המדינות שדעש שלט בהן 95% מהתושבים היו תומכים במאבק מזויין להעיף אותם. כך גם באירופה הכבושה בתקופת מלחמת העולם ולמעשה כלעט כל קבוצה שנמצאת תחת כיבוש או בלי זכויות.
אנחנו לא נלחמנו בבריטים?
גם בלי כיבוש, מישהו מהלא לבנבנים בדרום אפריקה חשב שצריך לחבק את האפרטהייד?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

אתה מוכר את זה כאילו...

אני מנסה להראות לך איך זה נראה לבן אדם *רגיל* מהצד,שמסתכל על עובדות.

לפני 2 דקות, aviaviavi כתב:

נכון שזה כנראה לא התנדבותי

כן. ''כנראה לא התנדבותי''

לגבי הציפייה להתקומם נגד אירגון הטרור ששולט בהם. אממממ אנחנו רואים לאורך החצי שנה האחרונה, שחמאס אין בדיוק בעיה לירות ולהרוג את האזרחים שלהם. אפילו הייתי אומר שזה בא להם בקלות.

היית יוצא להפגין נגד ביבי אם אתה יודע ששוטר רנדומלי פשוט יכול לדפוק לך כדור בראש וללכת הביתה? לא.

גם אני לא.

אני מבין באלף אחוזים פלסטיני שבאים אליו הביתה עם קלאצ'ים והוא עונה ''תפדל'' למי ששואל אותו ''אפשר לזרוק פה קצת נשקים אחי?''

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 1 דקה, David32 כתב:

אני מנסה להראות לך איך זה נראה לבן אדם *רגיל* מהצד,שמסתכל על עובדות.

אפשר להסיק מסקנות שונות מהסתכלות על אותן עובדות. 

לפני 8 דקות, Night Driver כתב:

חותם לך שבכל המדינות שדעש שלט בהן 95% מהתושבים היו תומכים במאבק מזויין להעיף אותם. כך גם באירופה הכבושה בתקופת מלחמת העולם ולמעשה כלעט כל קבוצה שנמצאת תחת כיבוש או בלי זכויות.
אנחנו לא נלחמנו בבריטים?
גם בלי כיבוש, מישהו מהלא לבנבנים בדרום אפריקה חשב שצריך לחבק את האפרטהייד?

מה הקשר?

בעזה שלא היתה תחת שליטה ישראלית יש רוב תמיכה בחמאס. אולי לא כמו שהיה לפני אבל עדיין. גם אחרי שהבתים שלהם נהרסו והילדים שלהם הפכו למגנים אנושיים. 

החות'ים בתימן, מי מדכא אותם? חיזבלה בלבנון ועירק, מישהו שולט בהם? הרפובליקה האיסלמית באיראן, מי כובש אותם?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מסתכל על זה ברמת היחיד ברור שזה החלטה רציונלית לא להתנגד. אבל התנגדות היא קבוצתית.

ושוב, כל קבוצה בעם שחי תחת רודנות ויצאה מזה איכשהו או מתה בניסיון עשתה שיקול אחר ואמרה שלמות אחרי שאמרתי לא לחמאס(או לחיות חיים עלובים וחסרי מעוף), או למות מטיל של חיל האוויר שמכוון לבית שלי שברגע ירו ממנו רקטה זה היינו הך.

פשוט לא נראה שיש שם מאסה של אנשים שמעדיפה עתיד סביר לעם שלה ומוכנה להילחם(וגם למות) בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...