Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לתקן צינור מים?

wonderd

פוסטים מומלצים

אם ישנה דליפה קטנה יחסית בצינור מים המוביל מים מהמנוע אל הרדיאטור....האם אפשר לתקנה בעזרת חומר כלשהו לפחות באופן זמני או שחובה להחליף?

נראה לי ששמעתי פעם על חומר כזה שמורחים על החור וכשהוא מתייבש הוא הופך למעין גומי חזק.

מה דעתכם??

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי ששמעתי פעם על חומר כזה שמורחים על החור וכשהוא מתייבש הוא הופך למעין גומי חזק.

מה דעתכם??

במקרה ממש יש

קוראים לו סיליקון שחור/אדום.:-)

אבל למה לתקן?

תקנה חדש - לא אמור להיות יקר בכלל.

(אל תקנה מהיבואן - קנה וכאלו שמתמחים בצינורות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתעסק בקומבינות , קנה צינור והחלף הכי טוב, הזול הוא היקר!!

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות קומבינות בצינורות רק עד הגעה למוסך וגם בזהירות תוך כדי מעקב על שעון החום

למשל אצל מישהי בדרך שעזרתי לה נקרע לה הצינור מהרדיאטור למנוע בחיבור למנוע אז ניתקתי את הצינור וחתכתי קצת- למעשה קיצרתי אותו איפה שהחור והרכבתי לה ואמרתי לה שהיא יכולה לנסוע כך עוד הרבה אך מומלץ להחליף צינור

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה צינור עבה ביותר, לא יודע אם אפשר למצוא כזה באזור הצפון המרוחק שלי...אולי רק במוסך הראשי של סיטרואן אבל המחירים שם הם בגובה קצת מעל העננים...

אני אנסה מחר לבדוק בחלפים באיזור אבל אני מסופק מאוד אם אמצא משהו מתאים.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדעו - הצינור הזה , לפחות ב-ZX (מדובר למעשה על שני צינורות,אחד עבה ואחד דק) עולה 1050 ש"ח + מע"מ , ואין תחליפי.

במקרים מסויימים ניתן לחתוך את הצינור ולשים ניפל (דו נקבה) עם שני בנדים , מה שלעיתים מחזיק מעמד יפה.

הבעייה העיקרית היא עמידותו של הצינור עצמו.

צינור שנקרע במקום אחד - ייקרע בד"כ בעוד מקומות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדעו - הצינור הזה , לפחות ב-ZX (מדובר למעשה על שני צינורות,אחד עבה ואחד דק) עולה 1050 ש"ח + מע"מ , ואין תחליפי.

במקרים מסויימים ניתן לחתוך את הצינור ולשים ניפל (דו נקבה) עם שני בנדים , מה שלעיתים מחזיק מעמד יפה.

מה 2 צינורות מעל 1000 ש"ח? :shock:

בטוח שיש תחליפי. אין מצב שלא ניתן למצוא יותר זול.

גם אם זה יקר יחסית - תחליף, בסופו של דבר זה ישתלם לך.

בברכה,

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מסיליקון ב 300 שקל :)

תיקנה גומי, ותבנית, ותייצר לך :D

עדיין ... 1000 שקל ? נראה לי מוגזם ....תביא מנוע קומפלט ב 3000 ... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור גומי נקרע בד"כ עקב עייפות החומר והתייבשותו. צינור שנקרע במקום אחד עקב "בלאי" זמנו עבר. תיקון עם סיליקון אינו יעיל (אם תשים גם "טלאי" עם הסיליקון זה יכול להחזיק עד למוסך אך לא רצוי להסתמך על "תיקונים" שכאלו).

אגב,לשם הקוריוז,בשעתו פרץ פקק מים בלנצ'יה פריזמה שהיתה לי ונוצר בו חור עקב חלודה. למזלי היו לי בקבוק מים וחבילת מסטיק.. המסטיק החזיק עד הבית ואח"כ עד המוסך.. DON'T TRY IT AT HOME

.....:wink:

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור שזור בחוטי זהב בשתי וערב ? אנא עארף למה ?

אגב - זו לא אשמה בלעדית של לובינסקי.

הצינור עולה בחו"ל כ-400 ש"ח.

תוסיפו הוצאות על הובלה , מכס , אחסנה וכו' - זה לא מאוד רחוק מהמחיר .

אין תחליפי ספציפית לצינור הזה - הייתי במנו-גום ,היפר-גום , סופר-גום ועאמה-גום - אף אחד לא מחזיק את הצינורות עם החיבור המהיר.

ואם כבר -אז שאלה.

נקרע לי צינור מים קטן המעביר מים בין שני מקומות בסעפת.

הצינור היחיד שיתאים לי שיש כרגע בבית - צינור דלק תקני 10 מ"מ.בתור אילתור אמור להיות בסדר.

האם יש בעייה עם החומרים מהם מיוצר הצינור ? לא נראה לי שיש כזו , הצינור נקי ובתול , אבל כדי להיות בטוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה כיוון שבקטגוריית צינורות מעבירים דלק ומים באותה קטגורייה מבחינת בידוד ואחזקת חום, הם גם מתומחרים יחסית באותם מחירים מה שלדעתי (ולדעתי בלבד!!! לא לקפוץ!!) מעיד על אותם חומרים מהם הם עשויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...