Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לדעתי אתה קצת מלביש את עולם המושגים שלך (או אולי סביבתך) על כלל ישראל. לא רואה סרט שליברמן נתפס שלא כימני על ידי מישהו חוץ ממך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4663

• SlowRide

4479

• פינדר

3530

• m3x7r3m3

2926

חזרה קצרה לעיתון החביב עלינו, זה שדעת כותביו הקבועים (אליבא דקוראי העיתון כאן) אינה משקפת את עמדותיו. האם דעתו של עמוס שוקן משקפת את עמדותיו?

דוגמא קטנה:

.facebook_1454275151238.jpg

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, הגזמתי קצת, החיים פה באמת פשוטים ונוחים. קצת משעממים אולי.

אבל לקנדה? לא יודע... אתה נשמע קצת כמו אחי הקטן עכשיו. הוא מזרגג את השכל על קנדה כבר שנים.

כמו שאני מכיר אותו הוא באמת יעבור לשם בסוף. אולי זה באמת רעיון...

בדוק את קוסטה ריקה, אולי הם יסכימו להחכיר לנו אזור נחמד.

להרים שם איזור סחר חופשי עם חממות טכנולוגיות של ישראליות.(כך גם הם ירויחו)

ואחת ל 10 שנים, המדינה תממן לכל אזרח שנת שבתון שם..

באמת מגיע לנו עם העולם המשוגע שלנו.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, שוקן הוא שמאלני. זה עולה גם בטורי הדעה הפרטיים שלו, גם בקו המנחה של טורי הדעה מטעם המערכת וגם בדברים שהוא אומר בראיונות. עם זאת, הם נותנים פלטפורמה גם לאנשי ימין.

אגב, גדעון לוי שבר עוד שיא של טמטום פרובוקטיבי, כשפרסם ראיון קצר עם השרה השוודית, שכמובן דאגה לספר לו שמגיל 0 היא נלחמת באנטישמיות.

אגב #2, המנהיג של אם תרצו החליט לקחת פסק זמן ולפרוש מהתנועה.

לא גורם לי לחבב את התנועה יותר, אבל לפחות מישהו ממנהיגיה ובוגריה מבין מתי הוא עובר את הגבול. גם זה משהו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הקשקוש של גדעון לוי. הבנאדם הופך כל דבר כדי שיתאים לאג'נדה שלו. מתעלם מעובדות, מקטין דברים שהפוכים לדעתו ומעצים דברים שמתאימים לה.

הנה, אפילו הכותרת שלו בומבסטית שלא לצורך: "ארוחת צהרים עם השטן". כאילו שחסרות לנו צרות שאנחנו צריכים לקחת כל כך קשה דברים שאומרת איזו שרת חוץ שוודית.

כן, האשה הזאת בוודאי נגועה יותר מדי בפוליטיקלי קורקנטס, ובוודאי תמימה כשלאחר שיחות עם אבו מאזן היא בטוחה שהוא שה תמים, אבל בסופו של דבר מדובר בסתם עוד פוליטיקאית שמדברת הרבה אבל לא אומרת כלום. צפיתי באיזה רבע שעה של דיון בינה לבין בחור יהודי מהפרלמנט השוודי שבו הוא אמר המון עובדות ואז זרק לכיוונה כמה שאלות חודרניות מלוות בעקיצות ("אני לא יודע מה יותר גרוע, אם את לא מודעת לעובדות ואז סתם טועה למרות שהכל מונח לפניך, או אם את כן מודעת לעובדות ופשוט משקרת"). היא התחמקה מלענות לו לכל השאלות באופן דיפלומטי, והמשיכה באג'נדה שלה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, שוקן הוא שמאלני.

אני מבין שלהיות שמאלני קורלטיבי לתמיכה וקבלה של הפרוטוקולים של זקני ציון? כי זה מה שעולה מההודעה שלך. אני מאד מקווה שלא, כי זה כבר ממש רחוק מדי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרתי את שוקן בהקשר של הקו המנחה של רוב הכותבים, שהוא שמאל קיצוני מאד - מה שבזמנו טענת שזה לא הקו של הארץ. באיזכור הספציפי הזה מהפוסט הספציפי של שוקן משתמע שהוא תומך בפרוטוקולים של זקני ציון. התשובה שלך לעניין הייתה שהוא שמאלני. מכאן באה שאלתי ואני מאד מקווה, בלי טיפת ציניות, שאני טועה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפוסט של שוקן משתמע בעיקר שהוא ציניקן, שעונה להטרלה של מי שזה לא יהיה. והוא בהחלט שמאלני. תומך בפרוטוקלים? לא נראה לי שיש יהודי בעולם שתומך בפרוטוקולים.

זה כל מה שאני רואה שם, בכל מקרה. אבל כן, מישהו בהחלט צריך להמליץ לו להזהר דבריו, לפני שגם הוא יתוייג כאוטואנטישמי או משהו בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אימצה פשוטו כמשמעו, אבל התייחסה בשם הזה למנהיגי ישראל.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/315204

גם אם תתעלם מהכתבה של ערוץ 7, יש סרטון יוטיוב. אתה יכול לקרוא לזה משל, אתה יכול לקרוא לזה בחירת מילים אומללה - אני לא יכול לראות כזה דבר יוצא מפי יהודי. זה זילות עצום של כל מי שאי-פעם נפגע מאנטישמיות, וכל אחד מאתנו יכול לספור רבים כאלה בעץ המשפחתי שלו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלא.

אז כן, זו חציית גבול מטומטמת למדי.

אין הצדקה לבחירת מילים כזו, שאני מניח שהיא גם מכוונת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכאן אנחנו מגיעים לביקורת שלי על הארץ ולמה שאמרתי שהוא הקו של העיתון ואתם טענתם בתוקף שלא. אז כנראה שכן. אני לא יכול למצוא לזה הצדקה בפן האנושי, גם אם נעזוב את הפוליטיקה בצד. אנשים כמו הס, כמו גדעון לוי, כמו רוגל אלפר, חוצים את הגבול חדשות לבקרים ולי לפחות נראה שזוהי מדיניות מכוונת ומעודדת (בשורוק. אני מניח שאין מילה כאת, ובכ"ז). בעיני זה פסול, נמוך ומגעיל, וזה עוד בלי להזכיר את הלשון המאד פרבדאית של חלק ניכר מהכתבות. אז אולי העיתון מתהדר באינטיליגנציה, אבל בפועל זה בטאון מגזרי רגילת גס ועמוס פאשקווילים, בדיוק כמו מקביליו מכל מגזר אחר (ימין, חרדים וכו').

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור שמאלני, מעולם לא החזקתי עותק של עיתון הארץ בידי.

אני מניח שככה גם רוב השמאלנים שחושבים כמוני.

אלו האידיוטים הקיצוניים שלא מייצגים את כולם, בדיוק כמו הקיצוניים הפשיסטים שלא מייצגים את כל הימנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...