Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אחרי הבחירות נתתי לה שנתיים. לא כ"כ מתאים לי בחירות מבחינת הבזבוז למשק, כמו שצריך שהן יקרו. מה שכן, נראה ששלי מתמודדת על ראשות העבודה ולאחר הכישלון של בוז'י יש לה סיכוי לזכות. לדעתי זה הסוף של העבודה כאלטרנטיבה שלטונית אמיתית ולגיטימית, דווקא בגלל עמדות הפנים של שלי (מודה שלא הכי בקי בעמדות החוץ שלה).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4666

• SlowRide

4483

• פינדר

3535

• m3x7r3m3

2926

מי שחושב שהשמאל הקיצוני לא אלים מוזמן ללכת לבילעין כל ימי שישי.

אגב, גם הם אוהבים לאיים, אילנה דיין כבר קיבלה כמה איומים וקריקטורות מגעילות בגלל התחקיר שלה על עזרא נאווי.

היא כמובן רחוקה מלהיות ימנית - בעבר היא עשתה גם תחקיר על ארגון להב"ה.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, אלימות זה פתרון נפלא להמון בעיות בחיים.

אני לא פצפיסט. סתם לא מאמין בלוקשים פסיאודו היסטוריים, לא סובל מרגשי נחיתות יותר מהממוצע וחושב שעדיף לנו להפרד מהם, מאשר להמשיך במצב הקיים.

גדיק6, עכשיו ראיתי שאתה בעד לתת להם סוג של אוטונומיה, אבל בלי צבא. רעיון לגיטימי למדי - אני גם לא חושב שהכרחי שיהיה להם צבא. כתבת "הפרדות מוחלטת". האם לדעתך צריך לפנות התנחלויות למען הפרדות מוחלטת?

וגם אם לא - אני באמת מנסה להבין. אתה אוהב לתקוף את הדעות שלי, למרות שבפועל אני לא בטוח שאנחנו מאוד רחוקים במה שאנחנו רואים כפתרון סביר למצב. אתה לדעתך איש ימין? מרכז?

כי מבחינת הליכוד ימינה, אמור להיות ברור לך שאם אתה בעד הפרדות, אז אתה עוכר ישראל בדיוק כמוני, כן?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, הקואליציה צרה במיוחד, יש כל מיני עננים מעל כל מיני אישי מפתח, יש תסיסה בעם... לך תדע מה יהיה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מסכן את שלטון הממשלה?

אתה חושב שאיזה ליכודניק סורר יפיל את הממשלה? תחשוב על ההשלכות עליו.

אתה חושב שחרדי כלשהו יפיל? בשביל מה בדיוק, יש להם את המסחטה הכי טובה EVER

נשארנו עם כחלון ובנט.

בנט יכול להפיל אם הוא רואה מצב ממשי לראשות ממשלה, אחרת מה הקטע - יש לו כבר את הממשלה הכי ימנית שאפשר.

כחלון היה תיאורטית מסוגל להפיל את הממשלה, אם היו לו דעות אמיתיות. ברגע שהוא עשה git revert לכל הדברים החילוניים שלפיד עשה, ונתן בתור שר אוצר אור ירוק למסחטת הכסף של החרדים, אזי שניכר שבינו לבין מעמד הביניים החילוני/ליברלי יש קורלציה קטנה עד לא קיימת. בכלליות נדמה שכחלון הוא one hit band ושעד הבחירות הבאות יסופח לליכוד בצורה כזו או אחרת (אם זה לא קרה עדיין מתחת לשולחן, מה שאני אישית סבור שכן קרה).

איך שהממשלה הזו הוקמה שמעתי הרבה חברים שאמרו 'נו טוב זה אולי הכי גרוע שיכול להיות אבל זה לא יחזיק', ואמרתי להם בדיוק מה שאני אומר גם עכשיו - אין אף סיבה הגיונית שהממשלה הזו לא תחזיק 4 שנים. הדבר היחיד שהיה יכול להפיל אותה זה איזה לחץ כבד מהימנים הליברלים/חילונים על הליכוד שידאג גם לצרכים שלהם, אבל הם כ"כ preoccupied בערבים/סמולנים סוררים עד שכל הדברים האחרים פשוט איבדו משמעות לגמרי.

השורה התחתונה היא שהימין החילוני/ליברלי מת, או לחלופין נהיה משני לגמרי. ביבי זרק את לפיד וציפי בשביל דרעי וליצמן וקיבל על כך מחיאות כפיים סוערות. למה שזה ישתנה?

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, עדיין יום ראשון היום! השבוע שלי מתחיל מחר בבוקר. אל תדכא אותי כבר עכשיו...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דיכאון רוני?

אתה במקום נחמד ביותר, יכול לפתח שם או בשאר האיחוד חיים נחמדים ושקטים, גם אם נבואות הזעם יתגשמו יש לאיחוד מספיק זמן שרידות בשביל שזה לא יעניין אותך. תבסס את עצמך מספיק טוב בשביל שתהיה מסוגל לעשות מס' גיחות בשנה למשפחה/חברים-קרובים ואתה מסודר.

תזכור - צרת רבים אינה חצי נחמה - אלא נחמה מלאה D:

או שתעבור לקנדה ואז בכלל תהיה מסודר...

canada - because who the fuck cares

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, אני לא יודע כי אני לא יודע מה הוא מציע כרגע.

אם הוא באמת מוכן לפשרה טריטוריאלית, שכוללת פינוי התנחלויות וחילופי שטחים כלשהם - הוא לא ימין מדיני.

המושגים "שמאל" ו"ימין" הם מעורבבים למדי. זה לא שתפיסת הבטחון בימי בן גוריון ודיין הייתה שונה מאוד ממה שהציע ז'בוטינסקי. זה לא שהיא מאד שונה גם היום. מצד שני בגין כנראה הציע בזמנו אלטרנטיבה קצת יותר ליבראלית ופחות סלקטיבית מהשמאל וגם הלך לפשרה מדינית. מצד רביעי, פוליטיקאים מהימין שחשבו על פשרות מדיניות בכמעט 20 שנים האחרונות נדדו למפלגות מרכז קיקיוניות, או סתם נזרקו לשוליים של הליכוד.

אני מבין שבעייני רבים להיות סמולני זה להתרפס ולהיות ימני זה לצאת גבר, בתיאור די גס. אבל ההבדל האמיתי, היום לפחות, הוא לא שם. זו גם אחת הסיבות לכך שלשמאל אין מנהיג אמיתי (כמה שזה מביך) מאז אהוד ברק בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דיכאון רוני?

אתה במקום נחמד ביותר, יכול לפתח שם או בשאר האיחוד חיים נחמדים ושקטים, גם אם נבואות הזעם יתגשמו יש לאיחוד מספיק זמן שרידות בשביל שזה לא יעניין אותך. תבסס את עצמך מספיק טוב בשביל שתהיה מסוגל לעשות מס' גיחות בשנה למשפחה/חברים-קרובים ואתה מסודר.

תזכור - צרת רבים אינה חצי נחמה - אלא נחמה מלאה D:

או שתעבור לקנדה ואז בכלל תהיה מסודר...

canada - because who the fuck cares

נו, הגזמתי קצת, החיים פה באמת פשוטים ונוחים. קצת משעממים אולי.

אבל לקנדה? לא יודע... אתה נשמע קצת כמו אחי הקטן עכשיו. הוא מזרגג את השכל על קנדה כבר שנים. כמו שאני מכיר אותו הוא באמת יעבור לשם בסוף. אולי זה באמת רעיון...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

http://www.beytenu.org.il/%D7%9C%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%92%D7%93-%D7%94%D7%96%D7%A8%D7%9D-%D7%97%D7%96%D7%95%D7%9F-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%91%D7%99%D7%AA%D7%A0%D7%95/

לי יש בעיה רצינית עם אי-הרצון להפריד דת מהמדינה, אבל בינינו - למרבה הצער (שלי לפחות) זה חלום במציאות הישראלית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולי קראפ

אוקיי אני מושך את מה שאמרתי בנוגע לכך שאם הייתי חושב שליברמן הוא פוליטיקאי עם כוונות אמיתיות הייתי שוקל להצביע לו, חשבתי בטעות שהוא ימין-ליברל, בפועל זה לא המצב. אף פעם לא טרחתי לבדוק את המצע לעומק בגלל שכאמור אני חושב שהוא בעיקר בא 'לעשות לביתו' , בניסוח עדין.

תודה על המידע רומן.

באופן מעשי, משמעות היותה של מדינת ישראל מדינת העם היהודי היא שבהתנגשות בין ערכים דמוקרטים לבין שמירת צביונה של ישראל כמדינה יהודית – המדינה היהודית גוברת .... יש זיהוי מוחלט בין הדת והלאום היהודי ואין להפריד את הדת מהמדינה, אולם יש לאפשר לכל אחד לחיות על-פי אמונתו ובאופן חופשי ברוח המשפט "חיה ותן לחיות"

מישהו צריך לעדכן אותם שם על הסתירה המובנית בטקסט... :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השורה התחתונה היא שהימין החילוני/ליברלי מת, או לחלופין נהיה משני לגמרי. ביבי זרק את לפיד וציפי בשביל דרעי וליצמן וקיבל על כך מחיאות כפיים סוערות. למה שזה ישתנה?

לא הייתי ממהר להספיד את הימין החילוני, וגם לא ברור לי מדוע אתה חושב שציפי ויאיר נמצאים בימין החילוני בכלל.

דרעי ממש לא נמצא בימין. למשל, הוא הצביע בעד הסכם אוסלו. כמו כן בבחירות האחרונות היה ברור שהוא יחבור לממשלה בראשות הרצוג אם אחת כזו הייתה קמה.

מי שאומר שיש ימין קיצוני אבל אין שמאל קיצוני חושף את העובדה הפשוטה שמה שהוא קורא לו "מרכז" זה בעצם שמאל:

זה לא הגון לגזור גזירה לא שווה על שני הצדדים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מפרט מספיק לגבי חילופי השטחים, וגם לא ממש כותב איזה גוף מדיני אמור, לדעתו, לקום בשטחי יו"ש ואני מבין גם למה.

בחלק מהדברים אני בהחלט מבין שהוא מנסה להיות פרגמטי, לפחות עפ"י הכתוב.

כפי שכבר כתבתי מספר פעמים, זה לא ממש "שמאלני" מצידי, אבל אין לי בעיה מאוד עקרונית עם חילופי שטחים. מאידך, אני חושב שעניין הנאמנות לא צריך להפוך לביצה ותרנגולת.

שוב, לדעתי (וזו דעה בלבד), בעולם המושגים של ישראל שנת 2016, מה שהוא מציע, בהקשר הזה, זה לא ימין, למרות שבהחלט בעבר הימין ידע להיות פרגמטי. לא הייתי מצביע לו בכל מקרה. אני לא מחבב אותו אישית והוא גם מצייר תמונה קצת קודרת של מדינה שעלולה להיות על סף מדינת המשטרה. ועם זאת, אולי היה יותר טוב לכולנו אם אנשים פרגמטיים היו משתפים פעולה יותר במדינת ישראל, בלי קשר לתיוג של ימין ושמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...