Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

עזבו אתכם מדרעי, מה עם מפלגת "גם אני נפגעתי מפורנו"?:roll:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4734

• SlowRide

4546

• פינדר

3576

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

הדרך היחידה להיפגע מפורנו שאני יכול לחשוב עליה זה לחפש פורנו באינטרנט כדי לאונן ולמצוא סרט שאמא שלך/אחותך/הבת שלך משתתפת בו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות, אני שמעתי שמאוננות אפשר להתעוור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה דרכים להיפגע מפורנו - כמו להפיל על עצמך את המחשב, הבוס יתפוס אותך ויפטר אותך, המחשב יקבל טרויאנים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם מדרעי, מה עם מפלגת "גם אני נפגעתי מפורנו"?:roll:

זו המפלגה הכי מטומטמת, הרי מי שרוצה יכול לבחור שירות אינטרנט מסונן, בחינם.

כל קול שהם יקבלו זה קול מבוזבז

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, קבל רעיון מטורף, פשוט לא להיכנס לאתרי פורנו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן...ברור...!

איזה עוד עצות יש לך? להפסיק לנשום? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, קבל רעיון מטורף, פשוט לא להיכנס לאתרי פורנו

אבל, אבל, אבל זה להטיל את האחריות לחיים שלך על עצמך - וזה קצת יותר מדי עבור אנשים בישראל.

אז צריך התערבות רגולטורית או חוקית כדי להגן על הבנאדם מעצמו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורנו מזיק, גם למי שלא צורך אותו.

כן, גם לכם ולנשים\בנות\אחיות שלכם.

אבל זה כבר נושא לשרשור אחר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לדרוש מאיראן להיכנע זו לא תוכנית" - קרי לא מבין מי אמורה להיות המעצמה ומי מקרטעת עם כלכלה מרוסקת במשחק התפקידים הזה, לא רק זה אלא שבמילון קרי-אנגלית מסתבר שויתור על יכולת העשרת אורניום וכור מים כבדים זה נקרא להיכנע.

איפה לשם השוואה גרמניה ויפן שנכנעו בסוף מלחמת העולם השנייה?

אגב המשך סאגת ישראל היום - אחרי שיו"ר ועדת הבחירות, שופט העליון סלים ג'ובראן פסל את העתירה, העותר עירער לבג"צ, והיום נזרק מכל המדרגות גם משם.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין היה לקרוא ביומיים האחרונים דווקא תגובות אוהדות לנאומו של ביבי בארה"ב. במקרה אחד בפייסבוק נתקלתי במישהו שהשווה בין נתניהו לקיקרו מרומא העתיקה. הבוקר קראתי גם טור משבח דומה של ישראל הראל ב"הארץ".

מודה שעד עכשיו לא שמעתי את הנאום וספק אם אשמע. מבין את הצורך לפרגן אם מסכימים. אבל לא כ"כ מצליח להבין את הקונספט בכלליותו. לפעמים זה נדמה כאילו שיש אנשים (ואולי ראש הממשלה ביניהם?) שחושבים שיש בכח להביא נאום מהסוג שיש בסרטים כמו "היום השלישי", שכל העולם שומע ומזדהה איתו, לפני המלחמה התורנית בחייזרים. לא נראה לי שזה באמת קורה ו\או מלהיב איש חוץ מהאנשים שמתחברים לתוכן מלכתחילה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא ראיתי ולא שמעתי את הנאום.

לא הבנת את הקונספט שעומד מאחורי הנאום - המטרה היא לא לגרום להזדהות (בינינו אפשר לסמוך על 15 דמוקרטים שיהיה אפשר לשכנע אותם להצביע בעד הטלת סנקציות וככה להגיע ל-2/3) בלי נאום ובלי אפילו נסיעה לוושינגטון, המטרה היא להעלות את ההסכם הזה שנידון בחדרי חדרים לדיון.

ובזה הנאום הצליח, אובאמה וקרי נאלצו לרוץ ולתת ראיונות ולהסביר, אפילו עד לרמה מגוחכת:

גורם רשמי בבית הלבן: עיסקה גרעינית היא הדרך הטובה ביותר למנוע מלחמה עם איראן - נזכיר כי בתחילה כל האופציות היו על השולחן (כולל תקיפה צבאית) על מנת למנוע מאיראן גרעין, היום מוכנים לתת גרעין כדי לא להילחם.

וגם מה שאמר אתמול קרי, ביבי דחק אותם לפינה ועכשיו הם יצטרכו לא רק להסביר לפני ההסכם, אלא הם יקבלו בראש על כל סעיף לא טוב בהסכם כניעה הזה של ארה"ב לאיראן.

עובדה: שר החוץ האיראני מעריך שכבר לא יהיה הסכם עד סוף מארס

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמר דעה נחמד של ב. מיכאל על הבית היהודי. די משקף גם את דעתי על המפלגה. למי שעדיין לא מכיר, ממליץ לחפש גם את הנאום הקצר שלו על יאיר, שמסתובב ביוטיוב כבר איזה 3 שנים.
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקשים 4.9 ש"ח בשביל לקרוא מעבר למשפט "לומר הפלג הליברלי בבית היהודי זה כמו לומר הפלג הליברלי בנטורי קרתא".

אם הטור כולו באותו סגנון אז לא הפסדנו כלום.

להשוות את הבית היהודי לנטורי קרתא זה לא שונה מלהשוות את מר"צ לנאצים, זה טיפש וזה טיפש

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבית היהודי זו מפלגה של יצירת הפרדות בין יהודים, בדומה לש"ס. אלה מרחיקים את האשכנזים מהמזרחים ואלה מרחיקים את החילוניים מהדתיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...