Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

מה עם האיטלקי ששלחת לעזאזל אחרי שאכלת לו את הקרטיב?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4735

• SlowRide

4546

• פינדר

3579

• m3x7r3m3

2926

צודק 100%, חטפתי מכות מאיטלקי שהיה עצבני בלי שום סיבה הגיונית, אני אומר לך, האיטלקים האלה...:roll:

רק שעד כמה שאני זוכר, ב"וא-פאן קולו" אני לא בדיוק שולח אותו לעזאזל! :lol:

אבל עניינית, שם הכאפה לא הייתה על רקע דתי/ אטני/וכו' אלא פשוט כי בלי להבין, הייתי סופר חוצפן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי לא מזמן איזה סקר שהראה שאירופאי ממוצע מניח שיש הרבה יותר מוסלמים במדינתו ממה שיש בפועל.

ברקע אני רואה סופרנוס והאיטלקים שם מתחלקים לשתי קבוצות בדיוק: מאפיה ולא. בשני המקרים, כולם מתלוננים על השם הרע שיש לאיטלקים באמריקה. כנראה שבעיה בכל זאתלא התחילה עם "המוסלמים", שהם גם לא בדיוק קבוצה אחת.

בהקשר הזה גם ראוי להזכר במנהיגי הקהילה היהודית בדנמרק, שסרבו להצעתו של ביבי לבוא לכאן. מניח שכל מי שביקר שם, יכול להבין למה.

עריכה:

שכחתי מהנאום! מישהו ראה? התרשם?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד מי שגם ביקר כאן. אם כי גם לאירופים לא חסרים הערסים שלהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו תעמולת בחירות, דרעי ירד מהפסים! מסכן, התחרפן השסק(גשש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס מהמפלגה הזאת, מפלגה שמעודדת בדלנות ובורות. לא יאומן איך אנשים נוהרים אחרי העשבים השוטים שעומדים בראשה.

באגירה, תשתף קצת מהתובנות שלך. אין סיכוי שאני מבזבז את הזמן לראות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע...עוד לא תובנות.

אני עדיין מסרב להאמין שאשכרה יש מפלגת אנטי פורנו. WTF?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, דרעי מחלוף סטאלין שלוח רסן, חסר רק הקצף מהאמסטל בזוית הפה.

https://www.youtube.com/watch?v=eHepvnM7omE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי כוח לראות עד הסוף. בהתחלה עוד חשבתי להגיב על הדברים שם אבל התייאשתי. בע״ה יגיע היום שהם יפלו. מדהים כמה שנאה, נבערות וריחוק הם יוצרים. פשוט נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה להט וכאב בקולו. כמעט אפשר להתפתות ולהאמין שהוא באמת רוצה לדאוג לעניים. אבל אז נזכרים שמדובר בבנאדם שלקח שוחד במשך שנים ואף ישב על זה בכלא...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון הוא אומר למעשה בוא ניקח מהעשירים וניתן לעניים. מה עם פעולות לטובת זה שהעניים יצאו ממעגל העוני ?

ש"ס התפצלה והעובדה ש"לא נבחרות לא בוחרות" תופסת תאוצה אומרת שהם הולכים לקבל מספר מאוד נמוך של מנדטים הפעם.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה להט וכאב בקולו. כמעט אפשר להתפתות ולהאמין שהוא באמת רוצה לדאוג לעניים. אבל אז נזכרים שמדובר בבנאדם שלקח שוחד במשך שנים ואף ישב על זה בכלא...

אותי מטריף שבכלל נתנו לו לרוץ לכנסת.

אדם פשוט שישב בכלא, זה די גומר לו את החיים, אפילו בתור שומר בגן ילדים הוא לא יוכל לעבוד.

מה עם פעולות לטובת זה שהעניים יצאו ממעגל העוני ?

ככה הוא יכרות את הענף שהוא יושב עליו. האינטרס שלו, זה שעניים, מקופחים, ותלותיים, יישארו עניים, מקופחים ותלותיים, אחרת לא יישאר מי שיצביע לו.

תוכנית השוויון בנטל של לפיד, אפילו שאני לא לגמרי מסכים איתה (לצה"ל זה יגרום יותר נזק מתועלת), גורמת לזה שאותם צעירים חרדים יוצאים מהגטו שלהם ורואים שיש עולם גדול בחוץ, ושיש יותר אפשרויות בחיים מלהיות תקוע בתוך הקהילה ולציית להוראות של הרב, שהוא המלך והאלוהים.

ואת זה הרבנים לא רוצים, כי ככה החיילים שלהם בורחים להם

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רואה את הערבים בעיניים של ישראלי, רוצחים שרק מחכים לזנק עליך ולשחוט אותך.

טיילתי לפני כחודשיים בלונדון כשבוע, הכל ברגל (עם זינוקים מפה לשם בעזרת התחתית), לא דפקתי שום חשבון איפה מותר לטייל ואיפה אסור! יש לא מעט ערבים בלונדון אבל לראות אותם בעין אחרת מג'אמייקנים, אפריקאים, פולנים וצ'כים זו גזענות שתבועה בנו הישראלים כמעט מלידה.

בדיוק אותם קשקושים היו בזמנו (שנות ה80) גם על הארלם בניו יורק, הייתי בניו יורק הרבה, חשקה נפשי במזון נשמה אמיתי, רציתי ללכת להארלם, אמרו לי שאני דפוק, בכל זאת הלכתי להארלם לאכול.

היה אחלה אוכל, אחלה אנשים, אף אחד לא עשה בי לינץ, היו סופר נחמדים, קשקשנו, אכלתי, ביציאה הייתה מספרה כזו של שחורים, נכנסתי הסתפרתי (בזמנו עוד היה לי שיער), טיילתי לי בשלווה דרומה עד סנטרל פארק לא היה אפילו שחור אחד שהסתכל עליי בעין עקומה.

הפחדות זה קל, המציאות הרבה פעמים שונה לחלוטין.

רוצים דוגמא? מה דעתכם על ללכת למסעדה באום אל פאחם?

אני לא חושב שהם שמו לב שאני ישראלי, ולי אישית אין שום בעיה עם ערבים, בתור חובב נרגילה בטיולים באירופה אני יודע לאן ללכת כדי לעשן, ברוב המקומות אני גם יושב ומדבר עברית והם יודעים שאני ישראלי, אני בטוח שגם באדג'וור יש רוב שרק רוצה לחיות נורמלי, והיה מקבל אותי במסעדה / פאב באירוח מצוין.

הבעיה היא עם כאלה שיש להם תפקידים מטעם עצמם, "משמרות הצניעות" אם תרצה, ראיתי את הבחורה הערביה חוטפת מכות, ברור לי שהיא מפחדת מהם יותר מאשר אני מפחד מהם.

את הערבים עצמם אני לא רואה בעין אחרת, אני פשוט מצאתי לעצמי מקומות מצוינים אחרים לאכול ולעשן נרגילה, כולם כמה מפתיע, של ערבים.

שמע, לא חסרים אצלם נבלות, אבל מצחיק אותי שאנשים מגיעים למדינות עם ריכוז מוסלמים נמוך משמעותית מבארץ וכל מה

שהם רואים זה ערבים מפחידים.

מקסטרים, בלי קשר למה שקורה באדג'וור לפי התצפיות שלך, בארץ המשטרה מגיעה לכל מקום שבא לה?

זה בדיוק מה שאני אומר, לונדון לא תהיה שונה מפאריס ולא תהיה שונה מירושלים או מרהט או מאום אל פחם או לצורך העניין מבני ברק או בית שמש!

בכל אחד ואחד מהם יהיו את בעלי התפקידים האלה מטעם עצמם שתפקידם להחזיק את האוכלוסיה ב"תלם" לפי ראות הרב / מולא / קאדי או אחד אחר, בלי קשר לחוקי המדינה.

הערבים עצמם לא מפחידים אותי, משמרות הצניעות האלה כן.

וחי בדופלקס ענק ששווה כמה וכמה מיליונים, ועבד בשביל דנקנר בייעוץ עד שעבר לו הקלון... יש עוד להמשיך.

תוכנית השוויון בנטל של לפיד, אפילו שאני לא לגמרי מסכים איתה (לצה"ל זה יגרום יותר נזק מתועלת), גורמת לזה שאותם צעירים חרדים יוצאים מהגטו שלהם ורואים שיש עולם גדול בחוץ, ושיש יותר אפשרויות בחיים מלהיות תקוע בתוך הקהילה ולציית להוראות של הרב, שהוא המלך והאלוהים.

ואת זה הרבנים לא רוצים, כי ככה החיילים שלהם בורחים להם

בינינו זה משהו שקרה כבר לפני, בלי לפיד, במספרים קטנים אמנם אבל טפטוף שהולך וגודל, אנשים שאומרים באופן מפורש "אז הרב אמר, הרב ישים אוכל בפה של הילדים שלי?" וגם "אני לא רוצה שהילדים שלי יגדלו כמוני" ועוד כאלה.

חלקם הולכים ומבינים שאם הם לא ידאגו לעצמם אף אחד לא ידאג להם, והסביבה שלהם הולכים ומבינים שזה שהם הולכים לצבא לתקופה מסוימת (שבינינו יותר קל להיות דתי בצבא מאשר מחוצה לו) זה לא אומר שהם מתפקרים והשמיים לא נופלים, והבחור מסוגל לצאת מכפר חב"ד ולשרת בצריפין עד 3-4-5 בצהריים ולחזור הביתה.

הנסיון של הח"כים החרדים (והרבנים שלהם כמובן) לעצור את זה דומים לילד שתוקע אצבע בחור שבסכר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...