Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

דרך אגב, היפנים לא היו פחות אלימים מהמוסלמים, בסטנדרטים מערביים.

לקחו שתי פצצות אטום וכיבוש אמריקאי ליישר אותם.

להראות שזה לא עניין של גזע ולא עניין של דת.

הם מפגרים תרבותית כי הם ממשיכים להיצמד לדוקטרינות המוסלמיות שלהם, ולהפך (מעגל קסמים).

כיום, ראשי הדת המוסלמים הם פנאטים קיצוניים שמעודדים מיליונים להיות כמוהם. בעבר הלא מאוד רחוק, הנוצרים היו כאלה.

למה שלא ייצמדו?!

יש להם את יתרונות הקדמה, בלי שהיו צריכים להרוויח אותם.

הנצרות נדחקה מפני הרצונאליזם והפרגמטיזם שלו.

במדינות איסלאם רבות יש נפט, לא צריך לחשוב בשביל לעשות כסף. לא צריך לאפשר חופש אזרחי ותרבותי כדי לעודד קדמה.

כסף בחינם.

ואני חוזר, המשטרים הרצחניים ביותר הם חילוניים, לא דתיים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4772

• SlowRide

4606

• פינדר

3634

• m3x7r3m3

2926

דרך אגב, היפנים לא היו פחות אלימים מהמוסלמים, בסטנדרטים מערביים.

לקחו שתי פצצות אטום וכיבוש אמריקאי ליישר אותם.

ההתרשמות שלי מהם שונה. הם עם קונפורמיסטי וצייתן מאין כמוהו. האלימות הייתה בתקופות בהן הם נשלטו ע"י כת סמוראית אלימה. ברגע שהכת הזו הודברה, דברים התיישרו.

שים לב שהיפנים גם לא טבחו אחד בשני לאורך הדורות כמו שעשו האירופאים הנוצרים או המוסלמים. לכל היותר היו התנגשויות בין קבוצות קטנות שחשקו בשלטון.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"האירופאים" הם לא יחידה תרבותית, כמו היפנים.

היפנים גם לא עברו פלישה מבחוץ, כך שלא היו להם סוגיות של גלי הגירה (כמו בבריטניה, למשל).

אבל מה שאתה כותב רק מוכיח את מה שאני טוען, מה שיוצר תרבות אלימה זו לא דת כזו או אחרת, אלא סיבות ונסיבות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיחור אופנתי, אני מעדכן שאפרופו אדג'וור רואד בלונדון, אכן זה קצת מרגיש כמו ללכת בבגדד, אבל לא מנע ממני לקנות סלולרי בסניף ארגוס שם ו לקבל החזר מעמ עם דרכוני הישראלי הכחלכל בעודי מנהל סמול טוק עם המוכרת זאהווה שעטויה בצ'אדור אפגאני שחור שרואים רק את העיניים. נחשו מה? הכל על הכיפק. הם אנשים מוסלמים שחיים בלונדון ולא מחפשים לאכול יהודי לצהריים.

כמו שאמרתי, הבעיה היא לא עם האנשים הפשוטים / הסוחרים והמוכרים, איתם הסתדרתי יופי בכל מדינה באירופה, הבעיה היא עם משמרות הצניעות שמסתובבים עם אלות מתקפלות (ואולי גם יותר מזה, לא נשארתי לבדוק).

בינינו, בלי להתחסד, כמה פעמים אלו מוסלמים שרוצחים אנשים חפים מפשע וכמה פעמים אלו לא מוסלמים?

מדי פעם יוצא לי להסכים איתך

יותר בטוח מישראל, זה בטוח...:roll:

אם רוצים ביטחון, להתבולל זו דרך טובה. תוך שתי דורות, אתה בטוח.

זה לא עוזר כשרוצים לחפש יהודים מתחת לבלטות.

ואני אפילו לא מדבר על השטות הזאת שאתה מציע להתכופף כלפי האלימים.

על המצב בסקנדינביה כבר ענו דוברי הקהילה המקומית בקופנהגן, שביקשו יפה מביבי שיעזוב אותם בשקט.

קופנהגן דווקא במצב בין הטובים באירופה ביחס ליהודים, ובוודאי הטוב ביותר בסקנדינביה, לכן הפיגוע שם הפתיע כל כך.

ברור שיש בעיה באירופה.

עולים ממדינות עם ערכים שקרובים יותר לימי הביניים, מתמודדים עם הפער ביניהם לבין המערב בהסתגרות ובניסיון לשמור על הערכים שלהם.

כן, גם היהודים עשו את זה (ועושים), רק בלי אלימות כלפי החברה מסביב. חלק מזה קשור לכך שיהדות היא דת מסתגרת וחלק מזה קשור לכך שאלימות דתית היא משהו שקיומו ביהדות השמרנית שולי ביותר (להבדיל מאלימות אחרת, כמו דיכוי נשים ועוד), כי מאות שנים היהדות היתה חסרת כוח פוליטי, עד הגיע הציונות. שזה מה שמסביר את הנקודה שלי, הדת הופכת לאלימה כשיש לכך צורך חברתי/פוליטי/אחר...

זה בדיוק מקור הבעיה.

התפיסה השלטת היא שבתור מהגרים הם לא צריכים להיות "מוסלמי בביתך ואדם בצאתך" כפי שהיהודים אימצו בכל רחבי אירופה, אלא אתה צריך "להיות מוסלמי בביתך, מוסלמי בצאתך, ואוי ואבוי אם משהו מקומי מתנגש עם הרגשות המוסלמים שלך".

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהיפנים גם לא טבחו אחד בשני לאורך הדורות כמו שעשו האירופאים הנוצרים או המוסלמים. לכל היותר היו התנגשויות בין קבוצות קטנות שחשקו בשלטון.

מה יש להם לטבוח אחד את השני? הם טבחו את כל המזרח הרחוק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז ומעולם?

משחר ההיסטוריה ועד הגירוש שלהם מהפיליפינים במלחמת העולם השניה.

הם טבחו באוכלוסיות והשמידו אוכלוסיה אזרחית ושבויים בדיוק באותה אכזריות שהנאצים פעלו בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את ההצהרות שלך לגבי משחר ההיסטוריה.

כל מה שאתה מדבר עליו קרה בעת המודרנית תחת הנסיבות שדיברתי עליהן. לפני זה הבעיה הייתה דווקא עם המונגולים שניסו לפלוש אליהם (ואכלו פצצה בגלל סערה בים).

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אפילו לא מדבר על השטות הזאת שאתה מציע להתכופף כלפי האלימים.

אתה מדבר על איך אתה רוצה לחיות (לא להתכופף), לא על שרידות.

לרצות להיות יהודי זו בחירה של אינטיליגנציה?!

אני אשמח לשמוע את הרציונאל של זה...:roll:

זה בדיוק מקור הבעיה.

התפיסה השלטת היא שבתור מהגרים הם לא צריכים להיות "מוסלמי בביתך ואדם בצאתך" כפי שהיהודים אימצו בכל רחבי אירופה, אלא אתה צריך "להיות מוסלמי בביתך, מוסלמי בצאתך, ואוי ואבוי אם משהו מקומי מתנגש עם הרגשות המוסלמים שלך".

היהודים לא "אמצו" גישה כזו מבחירה, אלא לשם שרידות.

אלפיים שנה של התכופפות כמנגנון השרדות, אם נקשר לשטות שכתבת קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את ההצהרות שלך לגבי משחר ההיסטוריה.

כל מה שאתה מדבר עליו קרה בעת המודרנית תחת הנסיבות שדיברתי עליהן. לפני זה הבעיה הייתה דווקא עם המונגולים שניסו לפלוש אליהם (ואכלו פצצה בגלל סערה בים).

זה נכון, אבל חלק מזה נבע מכך שהיה חסר להם משאב מאוד נחוץ לעולם המודרני... נפט (ועוד חומרי גלם).

למעשה הם ניסו לחקות את האימפריאליזם המערבי, רק שהוא שולב בבדלנות וההתנשאות האופיינית להם, כיושבי אי. התוצאה היתה מאוד אכזרית כלפי הטריטוריות שהם כבשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם ביפן אין לא דומים ולא סולר, מקסימום חולר?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לגמרי לנושא השרשור, ובכל זאת אם כבר יפן - שמעתי באיזו הרצאה פעם שאחרי רעידת האדמה, הצונאמי והפגיעה בתחנה הגרעינית שם, לראשונה מאז מלחמת העולם השנייה (וכחלק מהלקחים ממנה והשינוי שעבר יפן אחריה) השתמשו בעיתונים היפנים במושג "קמיקזה", בשביל לתאר את מי שעבד בכור לאחר הפגיעה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, למוסלמים היה תור זהב שבו היו פי אלף יותר משכילים מהנוצרים בארופה.

הניחו את היסוד להרבה ענפים שבהם אנו משתמשים עד היום כמו אלגברה וגיאומטריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלימות לא נובעת מזה שהם מוסלמים

בודאי שלא. הרי אין שום דרישה עקרונית מצד האסלאם להפיץ את האסלאם באלימות דווקא. איש מעולם לא אמר "דין מוחמד בסייף", או כינה כל ארץ שאינה תחת שלטון מוסלמי בשם "מקום המלחמה" ("דאר אל חרב"). דברים כאלו לא יעלו על הדעת, כמובן.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...