Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה CX30 נוח עם 2 כסאות תינוק?

wee~man acuna

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אחרי תקופה שלא מצאתי פורסטר בתקציב ולאחר שבחנתי את הXV ופחות התחברתי החלטתי לשנות כיוון, ולרדת מהדרישה של רכב שאפשר לרדת איתו לשטח.

מאוד אהבתי את המאזדה CX30, אנחנו משפחה עם ילדה בת שנה וחצי, ומתכננים עוד ילד בקרוב. אני מניח שהקונפיגורציה תיהיה כיסא אחד שפונה קדימה עם כיוון הנסיעה (אולי בוסטר), ועוד כיסא שפונה נגד כיוון הנסיעה.

הרכב מתוכנן להיות הרכב העיקרי בבית (יש לנו בנוסף רכב מיני)

מישהו התנסה עם שני כיסאות בטיחות ברכב הזה?

תודה! 

עריכה אחרונה על ידי wee~man acuna
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול להמתין מעט ולא חייב להחליף רכב מחר בבוקר, שווה להמתין עד שכלמוביל תשיק את הג'אקו J7. מדובר בקרוסאובר C-Suv שיגיע גם עם הנעה כפולה, סוג של טריין ריספונס, וכמה סוגי הנעה, החל מ 1.6 טורבו, ועד חשמלי מלא. הרכב נראה ומרגיש איכותי. 

ג'אקו הוא מותג הייצוא של צ'רי המוכרת כבר בארץ.

אין הערכה לגבי מחיר אבל אם הוא צריך להתחרות בטוסון / ספורטאז' אני משער שהוא יתחיל הדגם הבנזין הכי פשוט החל מאיזור 160.0 - 170.0 והדגמים הבכירים יעברו את ה 200.0 אש"ח. 

אם מראש זה לא בתקציב אז אל תחכה.  

עריכה: מה התקציב? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי בהחלט למצוא cx30 בתקציב אך צריך לחפש טוב ולבדוק טוב יותר כי רובן יהיו קומפורט יוצאות ליסינג בספסל האחורי ייכנסו בכיף 2 כסאות בטיחות ויהיה גם מקום לאדם לא גדול לשבת באמצע לא ממש בנוח ועדיין אפשרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי לפי מחירון ניתן למצוא, הבעיה היא שכמעט כל הרכבים נמצאים במגרשים (ולא הטובים שבהם). היום התקשרתי למגרש שפרסם מודעה - רכשו את הרכב מכונס נכסים, עם מפתח אחד, בלי היסטוריית טיפולים ולא מתביישים לבקש 17 מעל המחירון מחיר סופי. ממה שיצא לי לראות עד כה הרכב לא כזה מבוקש, כנראה בגלל שהרוב מעדיפים כבר לקנות את ה CX5, ועדיין לא מצליח להבין את הניתוק של המוכרים במגרשים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, בשביל מה זה טוב כתב:

נסה להיצמד למגרשי טרייד אין של היבואנים תתקשר תשאיר פרטים ובמה אתה מעוניין כנראה שיחזרו אליך 

לא ממליץ, הייתי בכל מגרש יבואן יש בארץ, כמעט כולם רוצים מחירונים משוקללים על רכבים קרועים וגם אם הרכב שמור על שלך הם נותנים מחיר נמוך ויש להם קומבינות בכל מקום. 

לא מתגמשים הרבה והתיקונים לפני המכירה הכי זולים שיש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה בטופ טרייד מוטורס רעננה - הטרייד אין הרשמי של דלק מוטורס. נמצאים ליד צומת רעננה צפון.
שים לב - בדוק את הרכב המבוקש היטב - הם מבצעים השבחה ולא כל הרכבים שם במצב מצוין.
בדוק במסלקת הביטוח 0 תאונות. וקח לבדיקה - אך ורק במכון שלך.
מומלץ יותר - במרכז שירות של דלק מוטורס כגון "עד רעננה" שנמצא לא רחוק משם. כולל שיתנו לך את הסטוריית הרכב ממחשבי החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר,

מצאתי רכב, ק״מ מאוד נמוך, על פניו ואחרי בדיקות שעשיתי שמור מאוד, לאחרונה גם בוצע טיפול וטסט. גם שנתון יחסית מתקדם יותר ממה שציפיתי בתקציב…

מה שכן, עבר שני תאונות נפרדות בהן הוחלפו טמבון, פגוש ופנס קדמי. ממש לאחרונה עבר שוב תאונה בה נדרש להחליף שוב טמבון אחורי ועוד איזה פלסטיק.

יש ירידת ערך של בערך 1%. כלל התאונות גררו החלפת פלסטיק בלבד, אין פגיעות בפח.

המוכר דורש 2000 ש״ח מעל מחירון משוקלל.

אני שוקל ללכת על זה. קצת דואג שזה יבריח קונים ממכירה עתידית.

בתאריך 27.5.2024 בשעה 07:55, חגאי א כתב:

110 אלף?? גם CX30 לא תוכל לקנות בסכום הזה

@guy.a רעיון מעולה!

לגבי התקציב - מעוניין לא לעבור את ה110 אש״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, wee~man acuna כתב:

עדכון קצר,

מצאתי רכב, ק״מ מאוד נמוך, על פניו ואחרי בדיקות שעשיתי שמור מאוד, לאחרונה גם בוצע טיפול וטסט. גם שנתון יחסית מתקדם יותר ממה שציפיתי בתקציב…

מה שכן, עבר שני תאונות נפרדות בהן הוחלפו טמבון, פגוש ופנס קדמי. ממש לאחרונה עבר שוב תאונה בה נדרש להחליף שוב טמבון אחורי ועוד איזה פלסטיק.

יש ירידת ערך של בערך 1%. כלל התאונות גררו החלפת פלסטיק בלבד, אין פגיעות בפח.

המוכר דורש 2000 ש״ח מעל מחירון משוקלל.

אני שוקל ללכת על זה. קצת דואג שזה יבריח קונים ממכירה עתידית.

נשמע ממש יקר, בהנחה והרכב שמור מאוד בלי שום בעיה ועם טסט הוא צריך לקבל מחירון משוקלל מינוס הירידת ערך ממש לא מעל, ובכל מקרה הייתי נוגע אך ורק אם התיקונים בוצעו במקום מכובד מאוד או מוסך מורשה ולא אצל כל פחח פשוט

עריכה אחרונה על ידי nissan1211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה יש רדאר מקדימה - כמו שכתבו מעלי, יש לוודא שהתיקון מקדימה בוצע במוסך מקצועי. לדעתי - רק בניר צבי. 

כנל מאחור, בפגוש האחורי משולבים 2 חיישני רדאר לזיהוי רכבים בשטח מת, ותנועה חוצה מאחור.

שתי המערכות מקדימה ומאחור הן חלק קריטי לבטיחות. 

אם אתה רוצה להיות בטוח - קח לבדיקה למוסך המרכזי בדלק מוטורס ניר צבי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי כרגע מהרכב, מסתבר שהוא הספיק לעבור 4 (!) תאונות בחייו הקצרים.

ממשיך לחפש, חושב כרגע להוסיף לחיפוש את הספורטאג' דור קודם, יצא לי לנהוג עליו לאחרונה והוא דיי נחמד. משעמם קצת אבל נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...