Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

הנה דוגמא לאחת הסיבות שאני לא מסוגל להביא עצמי להצביע מרצ, למרות שאני מאמין ביושרת הח"כים שלהם (כנראה יותר מכל מפלגה אחרת), ולמרות שיש מס' נושאים בהם יש לנו קורלציה מוצלחת.

כשזה מגיע לכלכלה, הדעות שלהם במגוון נושאים גורמות למעמ 0 של לפיד להשמע כמו תוכנית לא פח (וזאת למרות שהיא בתכלס די פח).

*כמובן שגם 'מחיר למשתכן' של פחלון**, בה החליפו את קריטריון 'כושר ההשתכרות' בקריטריון 'כמה מזל היה לך בהגרלה' במקרה הטוב או 'כמה מקורב אתה למגריל' במקרה הרע - לא בדיוק אורים ותומים

**מוקדש לslowride

ולמען הסר ספק: זו לא תוכנית ספציפית שגורמת לי לחלחלה - שכן גם למפלגת "כולנו מעריצים את הסמויה ומשחקי הכס" בטוח היו צצות פאשלות פה ושם, אלא הגישה הכלכלית שלהם באופן כללי.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4864

• SlowRide

4712

• פינדר

3751

• m3x7r3m3

2926

כמה שתתעמק יותר בכלכלה כך גדל הסיכוי שתתרחק ממפלגות השמאל.

אם בגיל 20 אתה לא סוציאליסט - אין לך לב. אם בגיל 40 אתה סוציאליסט - אין לך שכל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא תמיד מתחבר למה שכותב אורי כץ, אבל את המאמר הישן הזה כדאי לקרוא.

על פניו, התוכנית שלה נשמעת מפגרת לפחות לערים כמו תל אביב, בהן גם ככה התשואה היא נמוכה.

אבל נראה לי שזה נאיבי באופן כללי להאמין שבעיית שוק הדיור בארץ היא פתירה באופן כזה שלא יגרום נזק או ירושש המוני אנשים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוגי הקרבה שלי אל השמאל קשורה בעיקר לעניין אפיק מדיני, כלכלית כולם "אכפתיסטית", שמאל וימין כאחד. ביבי של 96 מת מזמן (אם הוא היה איתנו ייתכן שהייתי מצביע לו).

יבגני לא דיברתי על ענייני מי מתרושש וכו', התכנית שלה מטופשת גם (שלא נאמר בעיקר) עבור השוכרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכולם כוונות טובות, אבל צד אחד רוצה להנציח את שיטת הג'ובים והוועדים הגדולים בעוד הצד השני מנסה לשחרר אותנו מהעול הזה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכיר לי, איזה צד מנסה לשחרר אותנו?

לי נראה שאתה דבק בחלוקה לימין/שמאל כלכלי של ארה"ב, או של ישראל של לפני עשור או יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ראש ממשלה מטעם המחנה הליברלי והקפיטלסטי, שלא מוצא לנכון להחזיק בכרטיס אשראי, והפעם הולך להחקר בחדש שקיבל מיליונים ממיליונר צפרתי, זה מה שיפטור אותנו משיטת הג'ובים, כן?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מנסה לשחרר אותנו משום דבר, הפוליטיקאים הבכירים בליכוד (כלומר, מי שיכול להשפיע) קשורים לוועדים, כך גם החבר'ה במפלגת העבודה, לפיד פופוליסט, כחלון יותר גרוע ממנו.

לגבי הפיקוח על שכר דירה - איילת שקד הצליחה לקבור את ההצעות הקודמות. אני מקווה שאיכשהו היא תעשה זאת גם הפעם. הניסיון בתחום הזה גרוע במיוחד (אבל מה זה מעניין את הפוליטיקאי, שאת הרווח הפוליטי יעשה גם אם התוצאה תהיה גרועה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שבועיים שלמים לא הוקפץ השרשור?

http://www.jpost.com/Opinion/Explaining-the-Israeli-Left-457308

חלק מהמאמר מאד תואם את מה שאני הרגשתי כשיצא הפרסום על המו"מ אותו ניהל, לא ברור באיזו סמכות, בוז'י עם אבו-מאזן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו איזה ליצני חמודי הבוז'בוז'ון הזה, under my leadership אעלק, אפילו אמא שלו לא תבחר בו בבחירות הבאות...

("בחירות הבאות", בחירות הבאות במחנ"צ, הוא לא ישרוד את הפריימריז שלהם בחיים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"ויתרנו" זה לא עניין סקטוריאלי.

כמעט כולם מאוכזבים מהממשלה הנוכחית.

כל עוד שזה לגיטימי להתנהל ברמה כזו של שחיתות ושיש ראשי מפלגות כאלו מושחתים, אין תקווה שהדברים ישתפרו.

כבר ראינו שיש חלק לא מבוטל בעם שלא מאמין בשלטון החוק ולא מבין ברמה הבסיסית זכויות אדם ואזרחות, והם ימשיכו להצביע למי שדופק אותם כי הם נופלים בפח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת דרך אחת להסתכל על זה. אבל אם נצא מתוך הנחה שביבי הוא אמנם פוליטיקאי מצוין, אבל לא אמן היפנוזה (לפחות כך אני מניח) אפשר להגיע גם למסקנה אחרת, שלא באמת הכל רע ולא באמת כל מה שהוא עושה כ"כ רע, גם אם לא כל מה שהוא עושה בהכרח טוב (וזה די ברור). מכאן אפשר גם, חלילה, להגיע למסקנה שהגוש שכנגד נכשל בגיוס מצביעים וזאת לאור אישים לא נכונים בראשו, אג'נדה לא נכונה, אולי אפילו גישה לא נכונה (התנשאות הולכת וממשיכה כפי שעולה אפילו מהפוסט האחרון שלך, התבטאויות כמו זו של עופר ניומן שבסך הכל חוזרת על אותם המוטיבים מהבחירות). אולי, רק אולי, הגיע הזמן לשנות גישה ולפעול במקום להתבכיין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לא להיות מתנשא כשרוב מה ששומעים כשמדברים עם חלק גדול מהאנשים מהימין זה ביטויים כמו:

- "אתה יכול לעזוב אם לא טוב לך"

- "אנחנו בשלטון, אתם הפסדתם. תקבלו את זה"

- "אנחנו צודקים כי אנחנו יהודים"

- "מי שמבקר את הממשלה הוא בוגד"

- "מי שמבקר את היהדות הוא בוגד"

- "צריך להחריב את בג"ץ ולהעיף את השופטים האלו מהמדינה"

- "לא צריך לעשות משפט. כל מחבל צריך למות"

- "ערבי טוב זה ערבי מת"

- "השמאל הם לא יהודים"

וכו' וכו' וכו'.

אלו לא דברים שסתם המצאתי.

אלו טענות אמיתיות שאני שומע על בסיס יומיומי ולרוב הן לא מקבלות תגובות כמו "הדעה שלך מפגרת" (כמו שצריך לקבל) אלא הן מקבלות תמיכה לא נורמלית.

הכל מתועד והרשת מלאה בטמטום כזה. אי אפשר להכחיש את זה.

עריכה אחרונה על ידי יוסי פרנקוס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...