Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמפו לרכב של MEGUIARS הכי זול שמצאתי.

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמפו לרכב של MEGUIARS , יותר זול מקניה בארץ 1.9 ליטר 160 ש"ח כולל המשלוח לפי לירה שטרלינג.

http://www.ebay.com/itm/110936387099?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

תעשו חשבון , זה המוכר.

http://www.ebay.com/sch/intodetail/m.html?item=110936387099&ssPageName=STRK%3AMEWNX%3AIT&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר זול בארץ:

http://gymshop.co.il/products/2309.html

140 שקל ליותר מ2 ליטר.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, הכפלתי את המוצר, כך שיש לך 2.6 ליטר ב140 שקל, המשלוח עולה כ-20 שקל. אותו מחיר עם יותר מחצי ליטר תוספת.

ההבדלים בשמפויים לא גדולים ככל הנראה. שניהם זכו לביקורות לשם ולשם ושניהם לא "וואו" כנראה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני השמפו בסיסיים אבל בהחלט טובים.

הצהוב הוא עם פולימרים בפנים שנותנים יותר ברק לצבע,אני מעדיף את הגולד קלאס אם כבר ללא תוספות.

יש סיבה שאתה מעדיף את גולד קלאס?

ראיתי שהוא גם יותר יקר-למרות שמבחינתי זה לא מהווה שיקול. (לרוב אני שוטף את הרכב עם מים בלבד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף גולד קלאס, מוריד ליכלוך בצורה טובה ,משאיר ברק על הרכב , לא פוגע בווקס שעשיתי, (הווקס נשאר יותר זמן על הרכב).

אני משתמש בשמפו הזה כבר 4 שנים.

תנסה פעם אחת ותראה תוצאות .(מוכן לתת לך קצת חומר לפעם ראשונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על Gold Class. אמנם כבר עזבתי אותו לטובת Duragloss 901, אבל הוא עדיין שמפו מעולה במחיר מעולה.

השוויתי אותו פעם מול השמפו + וקס של מגוויארס שדיברו עליו בשרשור הזה. לבוא ולהגיד לך שההבדלים הם שמים וארץ - ממש לא. אבל עדיין העדפתי את ה-Gold Class, עשה רושם שהוא מנקה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שאתה מעדיף את גולד קלאס?

ראיתי שהוא גם יותר יקר-למרות שמבחינתי זה לא מהווה שיקול. (לרוב אני שוטף את הרכב עם מים בלבד)

אני פשוט לא אוהב שמפו שמוסיפים לו כל מי פולימרים/סיליקונים כדי לשפר את הברק לטווח קצר כמו המגס הצהוב.

שמפו צריך לנקות כמו שצריך וזהו,את הברק הצבע יקבל מהפוליש/וקס/סילנט.

הגולדקלאס בהחלט טוב לשמפו בסיסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על Gold Class. אמנם כבר עזבתי אותו לטובת Duragloss 901, אבל הוא עדיין שמפו מעולה במחיר מעולה.

השוויתי אותו פעם מול השמפו + וקס של מגוויארס שדיברו עליו בשרשור הזה. לבוא ולהגיד לך שההבדלים הם שמים וארץ - ממש לא. אבל עדיין העדפתי את ה-Gold Class, עשה רושם שהוא מנקה יותר טוב.

הדורגלוס שמפו מצויין עם ריח נחמד,יותר טוב מהגולדקלאס,זה ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא אוהב שמפו שמוסיפים לו כל מי פולימרים/סיליקונים כדי לשפר את הברק לטווח קצר כמו המגס הצהוב.

שמפו צריך לנקות כמו שצריך וזהו,את הברק הצבע יקבל מהפוליש/וקס/סילנט.

הגולדקלאס בהחלט טוב לשמפו בסיסי.

השאלה כמה ליכלוך צובר רכב שמטופל תדירות. זאת הסיבה שאני ממעיט בשטיפה עם סבון עקב

תחזוקה שוטפת/שבועית שלא מביאה את הרכב למצב של ממש מלוכלך.

כמובן שהייתי מעדיף שמפו שיפגע כמה שפחות בווקס.

d300

תודה על ההצעה הנדיבה אבל זה לא קריטי עבורי. (ראה מה רשמתי למעלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה זול:

http://www.alltools.co.il/item-875/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%9C%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%AA-%D7%9B%D7%9C%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91-5-%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%A8

190 ש"ח עבור 5 ליטר.

השאלה היא איך הוא, לא מאמין שזה מוצר זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה ליכלוך צובר רכב שמטופל תדירות. זאת הסיבה שאני ממעיט בשטיפה עם סבון עקב

תחזוקה שוטפת/שבועית שלא מביאה את הרכב למצב של ממש מלוכלך.

כמובן שהייתי מעדיף שמפו שיפגע כמה שפחות בווקס.

d300

תודה על ההצעה הנדיבה אבל זה לא קריטי עבורי. (ראה מה רשמתי למעלה)

כל שמפו מפירמה מכובדת לא יפגע בוקס גם אם תשטוף 15 פעמים.

קח בחשבון שיש הרבה זיהום סביבתי שנדבק לצבע ואתה לא רואה.

תקנה IRONX ותראה כמה זיהום על בסיס מתכת יש על הצבע,אל תסמוך על העייניים שלך בתור גלאי לכלוך,זה לא עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...