Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ שקול את המוצר הנ"ל של Brodit :

http://www.brodit.com/product.html?id=852921&pn=prod&brand=Peugeot&model=307&year=2004

[ATTACH=CONFIG]468819[/ATTACH]

תודה. מכיר את המוצרים של ברודיט ואף קניתי תושבת של ברודיט לרכב של אשתי ואני לא מרוצה ממנה. היא ממוקמת בצורה דומה וחשופה לפגיעות מתיקים וחפצים, ולאחר שניתקה ממקומה הדבק כבר לא מחזיק כמו שצריך, ובנוסף מחזיק הטלפון דורש חיזוק ברגים מעת לעת. מאוד מאכזב למוצר שעולה מאות שקלים.

אני מחפש תושבת שאוכל לחבר למגרעת (בוואקום, הדבקה או אפילו להבריג) ותחזיק ישירות את הטלפון. משהו בסגנון הזרועות שנדבקות ללוח השעונים אך קומפקטיות מספיק עבור המגרעת. אני גם מניח שמוצר כזה יעלה פחות מהברודיט.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאלה, אמזון שולחים לארץ? תודה

יש מוצרים שכן, במקרה הזה מחיר המשלוח לארץ זה $15.63.

BUY2 לדוגמה רוצים $22 על משלוח אווירי (אין אפשרות דרך הים)

SHIPTO רוצים $8.76 כולל ביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוצרים שכן, במקרה הזה מחיר המשלוח לארץ זה $15.63.

BUY2 לדוגמה רוצים $22 על משלוח אווירי (אין אפשרות דרך הים)

SHIPTO רוצים $8.76 כולל ביטוח

תודה על התשובה, הרצתי חיפוש זריז באייבי וראיתי שיש את המוצר במחיר סביב ה50 שקל בעיקר אצל מוכרים מאנגליה ויש גם כאלו יקרים יותר, האם קיים זיוף למוצר? כי התמונות זהות אצל כל המוכרים (אייבי ואמזון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, הרצתי חיפוש זריז באייבי וראיתי שיש את המוצר במחיר סביב ה50 שקל בעיקר אצל מוכרים מאנגליה ויש גם כאלו יקרים יותר, האם קיים זיוף למוצר? כי התמונות זהות אצל כל המוכרים (אייבי ואמזון).

אני מניח שיש זיופים לכמעט כל מוצר פופולרי, זה גם יכול להיות מיוצר באותו מפעל ובאותו קו רק אחרי שעות העבודה...

מקסימום תפתח דיספיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בזאפ שהמחירים של ה one touch זה באיזור ה 140 ש"ח. מה שאומר שאם תחפש מספיק טוב בטח תוכל למצוא ב 100.

כל הבלאגן הזה שווה בשביל 50 ש"ח מסכנים שאתה מקבל את זה מיידית פה בארץ ויש לך עם מי לדבר אם זה פגום?

חס וחלילה. לא נכנס לך לכיס אבל סתם מציין את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מישהו ניסה את הזרועות שנדבקות לדשבורד עם דבק 3M? זה מחזיק מעמד בשמש?

למשל כמו זאות:

http://www.autostore.co.il/%D7%96%D7%A8%D7%95%D7%A2-%D7%93%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%93-Scosche.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם מעמד כזה של חברת baseus כאשר הדבקתי את המעמד בצורה אנכית המשקל של הפלאפון והשמש החמה הכניעו אתהדבק, הזמנתי דבק דו"צ נוסף של 3m ואנסה לחבר הפעם אופקית לדשבורד, נקווה שזה יעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בפורומים שעדיף להדביק את המתקן המגנטי לא על חלקים רכים ולא על מחוספסים בדשבורד, עדיף על חלקים.

אצלי ברכב, גולף 7, המקום היחיד שיש בו מקום להדביק את המתקן זה בין הפתחים של המזגן. כלומר הנייד יחסום אותם חלקית.

השאלה אם בחורף כאשר אני אדליק את החימום זה לא יהרוס את הפלאפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...