Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התייעצות -

יש לי זרוע של iottie שכמעט ולא בשימוש בגלל החשש שלי שהדבק שבכרית ואקום שלה ישאיר סימנים, או במקרה היותר גרוע יקלף חלק מהדשבורד. אפילו שכעשיתי בה שימוש קצר, לא בשמש, נשארו קצת סימנים.

מישהו מכיר פתרון לזה?

ראיתי שיש משטחים כמו זה, שנצמדים לדשבורד ועליהם אפשר להדביק את הזרוע, רק שאני לא בטוח לגבי היעילות שלהם ואם הם לא ישאירו סימנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני עתיד לקבל את הרכב שלי לקראת סוף החודש, ואני עדיין מחפש פתרון איך לתקוע את הסמארטפון.

יש לי את הIOTTIE EASY ONE TOUCH 2, אבל לא מצאתי שום מקום על הדשבורד שאפשר להדביק אותה, או כל תושבת וואקום אחרת.

יש את האופציה של התקנת כרית לצד רגל הנוסע, שאני פחות מעדיף.

באיזו תושבת אתם משתמשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להדביק את הזרוע לחלון המשולש בדלת.

אז הסלולרי יישב בצד שמאל.

חיסרון - פחות נוח לתפעל אותו ביד שמאל אם היד השמאלית אצלך לא דומיננטית.

יתרן - לא חוסם את שדה הראיה כמו במקרה של הדבקה לשמשה קידמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברודיט/פרוקליפ.

אתה רוכש שני חלקים, את הבסיס שנראה ככה. על הבסיס אתה מחבר עריסה לפי ההעדפה שלך, אוניברסלית, מגנטית, מה שבא לך.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אומנם לא ראיתי עריסה מגנטית בקישור שצרפת, אבל אני מניח שניתן למצוא באינטרנט.

עד כמה שאני מבין , הבסיס הוא פלח שנכנס בלחץ באמצע הקונסולה, ונדבק לפתח המיזוג.

השאלה היא האם ניתן לפרק את החלק בלי לגרום לנזק/ רווחים בקונסולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמופיע בקישור ששלחתי זה רכיב פלסטיק שמותאם לדגם רכב ספציפי. אני התקנתי כזה אצל זוגתי בפיקאסו, אצלי בקקטוס ואצל קרוב משפחה ביאריס.

בכל אחד מהרכבים החלק מתחבר בצורה שונה אבל המהות היא שיש לך משטח אליו אתה יכול לחבר מה שאתה רוצה. אני בחרתי לחבר את העריסה האוניברסלית הזאת של arkon. אתה כמובן יכול לבחור לחבר משהו אחר.

לגבי פירוק. טרם התנסתי אז אני לא יכול לחוות דעה. נראה לי שלא צריכה להיות בעיה מיוחדת.

אני מציע שתדבר עם דודי מדיטק (היבואן של ברודיט). השירות שלו לא פחות ממעולה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בפתרון פשוט, אך יעיל ונוח במיוחד (לפחות עבורי), אני שם את המתקן הבא : http://www.banggood.com/MEIDI-Car-Phone-Magnetic-Adsorption-Charging-Holder-Cradle-Stand-for-IPhoneAndroid-p-1033979.html על הדשבורד, בחלק הישר שמעל המולטימדיה, זה מחזיק מצויין, לא מסתיר את שדה הראיה, מושלם לניווט ולא מצריך שום קידוח, הדבקה או פרוצדורה כלשהי.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה גם

IOTTIE EASY ONE TOUCH 2 התקנתי למטה איפה שפנל הכפתורים של המזגן בצמוד לכניסות USB.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - זה מאד תלוי במבנה של הדשבורד שלך, צריך לראות שזה לא מפריע.

דבר שני - תלוי איך הפתח של הCD שלך בנוי, כמה 'בשר' יש מסביב. אצל חבר שלי עם הזמן הלחץ גרם לסדק בפלסטיק של הרדיו וזה איבד מהאחיזה שלו מן הסתם.

מעבר לזה - העריסות המתכווננות/קפיציות האלה די לא נוחות לתפעול, הפתרון של מגנט הרבה הרבה יותר נוח ואמין לאורך זמן.

משהו כזה (סתם בחרתי אקראית להמחשה) :

http://www.ebay.com/itm/Universal-Car-CD-Slot-Holder-Magnetic-Mount-Stand-For-iPhone-Samsung-HTC-Tablet-/361321503399?hash=item5420709aa7:g:F4YAAOSwl8NVfpxV

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

את הסלילה ביצעת דרך הרצפה?

.

תודה, אני אבדוק איתו, למרות שהליך ההתקנה נראה לי קצת אלים, יש לי סיוטים מפלסטיקה רופפת...

.

נראה מעולה חוץ מהסרטון פרסום שלהם..., אני חושב שאני אזמין אחד בלי קשר, הסיליקון נצמד איכשהו לפלסטיקה בדשבורד? או שהוא זז לפעמים?

.

איפה מצאת לה מקום? יש מצב אתה מצלם לי? (וחוסך לי נסיעה לסוכנות עם הזרוע ביד...:grin:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיליקון נשאר במקום בזמן הנסיעה, שמנסים להזיז אותו ביד, זה מרגיש שהוא זז יחסית בקלות, אבל בכל מקרה אני עם המתקן הזה כבר שנה ב208 שלי ומעולם לא עף לי הפלאפון בזמן נסיעה.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מעמד שיתחבר לכניסה של הדיסק ברדיו דיסק..

האם זה נוח?אי אפשר לדעת עד שמשתמשים בזה ,אז לאלה שיש להם,בשורה התחתונה זה נוח?

ראה סקירה קצרה שכתבתי כאן. ראה סיכום אחרי כשנתיים, כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...