Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפיתרון האידיאלי ביותר עד היום בהחלט היה יקר ואלו התושבות המקוריות \ תואמות מקור המצופות עור למכוניות המשווקות ע"י הסוכנויות בערך סביב ה 500 ש"ח.

ניתן להשיג היום את התושבות האלו למגוון רחב של רכבים במחיר שפוי של 290 ש"ח וזה גם כולל את התפס הגדול לטלפון.

היכן ניתן לרכוש תושבות כאלו?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמעט שנה וחצי אני נצמד להמלצה שלי על הSCOSCHE. אמנם 189 שקל בחברות הסלולר, אבל לא נפל לי פעם אחת.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו משהו שקונים בעליאקספרס בשלושה שקלים כולל משלוח רשום

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. בסוף קניתי את זה בחנות השכונתית כי היה דחוף לי להיום:

http://www.ebay.com/itm/Universal-360-Magnetic-Phone-Mobile-Car-Dash-Holder-Magic-Stand-Mount-for-Iphone-/301687862954?hash=item463dff76aa:g:1D4AAOSw9N1Vm5cs

בהמשך אני אנסה גם את זה (נראה הרבה יותר טוב) :

http://www.ebay.com/itm/Scosche-MAGDM-magicMOUNT-Magnetic-Car-Dash-Mount-Holder-Universal-smartphone-/161991020228?hash=item25b76acec4

זה החליף זרוע ותושבת מאוד יקרים של RAM (מעולה אגב).

בזמן האחרון התחלתי להיות מאוד רגיש לרישרושים וקירקושים מאזור הדשבורד.

לאחר חקירה יסודית מצאתי שהגורם לרעשים הוא התושבת. פירקתי אותה ומאז שקט מוחלט בקפיצות ורעידות מהכביש.

התושבת המגנטית יציבה מאוד ולא מרעישה בכלל.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי כזה, אמזון מוכרים את זה ב15 דולר.

מאוד אלגנטי, המגנט אחלה, אבל אחרי כמה ימים הוא נפל לי מהדשבורד, הדבק לא החזיק. יש המון תגובות חיוביות על המוצר באינטרנט אז אני לא יכול להיות נחרץ. מנסיוני המוצר אינו מומלץ. יש להם גירסא חדשה שאמורה להיות דביקה יותר, בכל אופן.

עכשיו הזמנתי את הIOTTIE ב25 דולר. קצת יקר יותר אבל מצא חן בעיני שהם מספקים פד שישב בין הדשבורד לבסיס הזרוע, מה שאמור למנוע נזקים לדשבורד, נראה לי. היו כאלה שהתלוננו שהזרוע ואקום הוציאה להם חלק מהדשבורד, פשוטו כמשמעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט בין iOtte Easy One Touch 3 לבין iOtte Easy Flex 3 ?

אייפון 5S בקרוב אשדרג ל-7.

מישהו יכול להמליץ מניסיון מה נוח/יעיל יותר?

תודה

נראה לי שזו שאלה של עד כמה אתה צריך/רוצה לקרב אליך את הטלפון ממקום העגינה של הסטנד.

אני במקרה הזמנתי שלשום את ה-Easy One Touch. לא ראיתי את ה-Easy Flex, אבל זה לא היה מתאים לי במילא, כי האזור השטוח של הלוח בגולף נמצא יחסית רחוק מהחזית.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי Trilandian,

תודה על העדכון.

1. האם לדעתך נוח להסתכל ולתפעל את הנייד, כאשר התושבת מותקנת ע"ג השמשה הקדמית ?

2. מהיכן קנית ? מצאתי קישור ב-AMAZON כולל משלוח עד הבית ב- 133 ש"ח

https://www.amazon.com/iOttie-Universal-Holder-Samsung-Packaging/dp/B01BZC262Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאות אלפי לקוחות לא טועים חביבי, לא סתם מוצרי iOttie יושבים ב best seller כבר שנים.

תתחדש.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי Trilandian,

תודה על העדכון.

1. האם לדעתך נוח להסתכל ולתפעל את הנייד, כאשר התושבת מותקנת ע"ג השמשה הקדמית ?

2. מהיכן קנית ? מצאתי קישור ב-AMAZON כולל משלוח עד הבית ב- 133 ש"ח

https://www.amazon.com/iOttie-Universal-Holder-Samsung-Packaging/dp/B01BZC262Q

1.לא יודע להגיד לך. אצלי הוא יושב על הדשבורד. שמתי אותו ככה שהנייד יושב קצת מעל פתחי האוורור המרכזיים. לתפעל אותו משם קל ונוח למדי.

2. כן, קניתי מאמזון. לפי התחזית היה אמור להגיע אחרי שבועיים, אבל במקום זה הגיע אחרי שבוע במשלוח פריים. אין לי מושג למה.

מאות אלפי לקוחות לא טועים חביבי, לא סתם מוצרי iOttie יושבים ב best seller כבר שנים.

תתחדש.

תודה. :wink:

עריכה אחרונה על ידי Trilandian

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעדכון, התקנתי את ה-

Easy One Touch ברכב והוא עובד פיקס. אחלה סטנד.

האם הגולף שלך היא MK7? של יש גולף 2015 והדשבורד מחוספס ושום תושבת עם וואקום לא מחזיקה. אני לא רוצה להצמיד לחלון, כי זה חוסם לי שדה ראיה. מעדיף להצמיד לדשבורד כך שהטלפון יהיה במרכז בין שני פתחי המיזוג ויבלוט מהדשבורד קדימה ולמטה (לכיוון מסך המולטימדיה), לכיוון הנהג.

אשמח לדעת אם גם אצלך הדשבורד מחוספס והאם האחיזה של משטח הוואקום יציבה.

בנוסף, אם אתה יכול לצרף תמונה של איך המתקן והטלפון יושבים על הדשבורד, זה יעזור לי להחליט את המתקן הנ"ל טוב עבורי.

שוב, אני מחפש מתקן יציב ואיכותי שלא יפול מהדשבורד, ושגם יאחוז בטלפון באופן יציב, ושהנייד לר "ירקוד, בזמן נהיגה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...